Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Gdzie na wakacje 2020 w Polsce

edytowano 15 styczeń w Pomagajmy sobie
Zaproponujcie coś - na sześć osób, albowiem domek do którego jeździmy zdrożał z 5 na 8 tysięcy za dwa tygodnie.
I jak widzę na bookingu to cała Polska kwatery poszły ok. 20 procent w górę w stosunku do zeszłego roku. Masakra jakaś.

Podziękowali 1Isako
«13456715

Komentarz

• chętnie przeczytam!
  • edytowano 15 styczeń
     My od lat pod namiot .
    I zawsze  tęsknimy  w okolicy lata .

Najpierw nie bylo  takich  kwater dla nas
    Potem ceny i tak z kosmosu nawet przed skokiem cen .

Ale dla nas  nie problem survival  bo my głównie  tam tylko śpimy. 
    Więc bez sensu kwaterować się za grubą  kasę tyko dla spania .

• A przez olx wynająć po prostu mieszkanie w okolicy co nas interesuje? Płacąc za cały miesiąc ?
  • Jak zwykle zapraszamy do nas!!! Truskawkowo
  • Czeka na gości !!!
  • @Prayboy ; Truskawkowo  jest cudne !!!!!!
    Podziękowali 2Ojejuju MartaB
  • W tym roku 300 zł za dobę wynajem domku.
  • Domki sudeckie u lesniczki Konradów. Poza sezonem za domek drewniany 75 m 200 zł. W sezonie było 250 ale dopytaj tel
    Podziękowali 1Gosia5
  • Malgorzata powiedział(a):
    @Prayboy ; Truskawkowo  jest cudne !!!!!!
    Potwierdzam !  I do mnie blisko  :)
    Podziękowali 1MartaB
  • A może do Chorwacji? Basina jest super, rano sam w morzu pływasz.
  • Zimowe widoki :)
    Podziękowali 1Isako
  • Nawet zimą pięknie.
  • edytowano 15 styczeń
    My byliśmy w "Chatki Niwki u Zbója", Pieniny
    rezerwowaliśmy przez booking.com, ale lepiej bezpośrednio bo taniej, no ale nie wiedzieliśmy wtedy, czy można zaufać itp. ale teraz już wiemy, że można i bardzo polecamy, pięknie tam jest
    basen mały, ale schłodzić się można

naprawdę nie mogłam uwierzyć, że siada się tam przed domkiem i jak okiem sięgnąć zero zabudowań, tylko pagórki i góry, pola i łąki
    ale tak właśnie tam jest, mega spokojnie
    wystarczy wpisać w google a wyskakuje kontakt

• edytowano 15 styczeń
    bardzo nam się też podobało w Tyliczu w "Domki w lesie" domkiwlesie.pl
    ale w cenie są różne atrakcje, z których najwięcej skorzystają rodziny z małymi dziećmi, a nie z nastolatkami

cena nie jest niska, jest dość wysoka, ale właśnie jeśli korzysta się z całej oferty to naprawdę warto

jest bardzo czysto
    jest basen, kort tenisowy, sprzęt sportowy, rowery, zabawy dla przedszkolaków i młodszych szkolniaków wieczorami (my np zostawialiśmy wtedy dzieci i szliśmy sobie na Mszę codziennie, więc bardzo mi to pasowało), biesiada, dwa place zabaw bardzo fajne, pieczywo pod drzwi domku codziennie rano - wszystko w cenie
    biznes rodzinny i właściciele wielodzietni, Boży ludzie

na terenie jest tez kameralne pole namiotowe z dobrym zapleczem sanitarnym
    ogólnie, myślę, że dałoby się z nimi dogadać na jakąś zniżkę dla większej rodziny  - że np. płaci się za domek 5 os. a reszta dzieci w namiocie z jakąś dobrą zniżką
    Podziękowali 1Dot
  • edytowano 15 styczeń
    Ja z roku na rok coraz bardziej jestem za 
    Boso przez świat.....
    Może  być  Polska. 
    Patrzę  ceny pobytów  stacjonarnych  i są  przerażające wysokie .

Z tego wszystkiego opłaca się  wybierać  zagranicę  , bo latem pogoda pewniak i bagaż  malutki  w związku  z tym .

Podziękowali 3Monira Agnieszka Aneta
  • Dzieci duże - nastolatki. Te domki @Aneczka08 wyglądają ok - co tam jest do robienia w okolicy w lecie?
  • edytowano 15 styczeń
    Prayboy powiedział(a):
    Dzieci duże - nastolatki. Te domki @Aneczka08 wyglądają ok - co tam jest do robienia w okolicy w lecie?
    Srebrna Góra (twierdza) i zamek w Książu - to nie tak blisko, ale i tak trzeba zobaczyć koniecznie!

Podziękowali 1Prayboy
  • edytowano 15 styczeń
    domki w lesie ładne ale my mamy nastolatki - chcemy odpocząć od harmidru a tam to jest prawie jak na koloniach jaki widzę, chatki zbója już niedostępne terminy jak widzę, Truskawkowo piękne ale mamy sami taką działkę..
  • Można po górach chodzić, masz basen w Kłodzku, jaskinie radochowska, dalej góry stołowe, do Czech można jechać. Byliśmy tam 3x. Fajnie ludzie prowadza., Wierzący.
    Podziękowali 1Prayboy
  • AA koniecznie kopalnia złota w złotym stoku i park technologii średniowiecznej.
    Podziękowali 1Prayboy
  • który domek lepszy dla 3 dorosłych i trojga dzieci - 16, 13 i 11 lat? Cena za domek czy za osobę? Można się stołować na miejscu lub samemu robić posiłki?
  • edytowano 15 styczeń
    Prayboy powiedział(a):
    domki w lesie ładne ale my mamy nastolatki - chcemy odpocząć od harmidru a tam to jest prawie jak na koloniach jaki widzę, chatki zbója już niedostępne terminy jak widzę, Truskawkowo piękne ale mamy sami taką działkę..
    tak domki w lesie to nie dla Was, napisałam o nich na wypadek, gdyby ktoś inny tu zajrzał :)
    choć, nieprawda, że tam jest jak na koloniach, ja mam świra na punkcie ciszy i tam nie przeszkadzały mi hałasy, teren jest spory, dzieciarnia siedzi na basenie i placykach, przy domkach jest spokój. No i nie ma tak kilkudziesięciu domków, tylko chyba około 10, więc to nie jest aż tak dużo ludzi jak na taki teren
  • A może warto kupić bilety na samolot albo i autem jechać do Chorwacji, Albanii. Tam wynająć apartament/pokoje/wille. Pogoda pewna. 

Przykład: 
    https://m.wakacje.pl/oferty/chorwacja/dalmacja-srodkowa/croatia-apartaments-232072.html?od-2020-08-22,do-2020-08-31,7-dni,wlasne,6doroslych
  • nie nie nie żadna zagranica nie mam miliona zeta
  • szesc biletow na samolot + milion zeta i zero bagażu, autem - mordownia
  • W zeszłym roku chciałam na wakacje w PL, ale okazało się że lot czarterowy i noclegi wyniosły nas dużo taniej nad Morzem Czarnym
  • @hipolit Masz może namiary na jakieś sprawdzone domki w Chorwacji? W ogól to wybaczcie nieogarnięcie, ale czy tam potrzebny jest paszport?
  • niemożliwe. chyba że z bagażem podręcznym
  • Tola powiedział(a):
    @hipolit Masz może namiary na jakieś sprawdzone domki w Chorwacji? W ogól to wybaczcie nieogarnięcie, ale czy tam potrzebny jest paszport?
    Nie, nie mam. Ale jak coś rzuci mi się na grupach fb, to wrzucę tutaj
    Podziękowali 1Tola
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.