Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Gdzie na wakacje 2020 w Polsce

2456721

Komentarz

  • edytowano styczeń 2020
    no tak, ale właśnie to samo mam na mojej działce :-) 
    Podziękowali 1MartaB
  • edytowano styczeń 2020
    Tola powiedział(a):
    @Prayboy - jak masz nastolatki to super, można w góry chodzić. Na pewno coś się znajdzie, a możliwości tras mnóstwo. Ja czekam, aż moje urosną, żeby razem chodzić po górach.
    tak, tyle że one będą po trzytygodniowych rekolekcjach w górach (jeżdzą co roku od 5 lat) gór maja po kokardę.
  • A jak chcesz tanio i bez wygód to moi rodzice wynajmują pokoj na piętrze. Dwa pokoje w tym jeden ze stołem i aneksem kuchennym. W Gorcach, blisko szlaku itd. parę osób z forum było nie narzekali;)
    Podziękowali 1Agnieszka82
  • Truskawkowo jest swietną baza na wypady - Kazimierz, Puławy, Nałęczów, Lublin i w drugą stronę np. Bałtów, Krzemionki Opatowskie, Ćmielów. Kupa miejsc do zwiedzania, chyba, ze ktoś nie lubi zwiedzać. Do tego dla odwaznych - kąpiel w Wiśle :)
    Podziękowali 4MartaB Prayboy Monika73 kiwi
  • No i jeszcze pewnie będzie survivalowy obz mamy Róży :)

    Podziękowali 1MikhaEl
  • nie chcę tanio, ale jak podnosza ceny o 30 procent to niech spadają.
    Podziękowali 1enigma
  • Prayboy powiedział(a):
    Tola powiedział(a):
    @Prayboy - jak masz nastolatki to super, można w góry chodzić. Na pewno coś się znajdzie, a możliwości tras mnóstwo. Ja czekam, aż moje urosną, żeby razem chodzić po górach.
    tak, tyle że one będą po trzytygodniowych rekolekcjach w górach (jeżdzą co roku od 5 lat) gór maja po kokardę.

    trzy tygodnie wakacji i chcesz im szukać coś jeszcze? ja to bym im znlalazła pracę :D:D
    Podziękowali 3awia madzikg Kasik
  • 16 i 13 latce które zapieprzają w dwóch szkołach jednocześnie a na rekolekcjach modlą się 4 godziny dziennie i mają dyżur na zmywaku a na posiłki chleb ż dżemem? Dziękuję za takie rady. Te rekolekcje to nie wakacje ale harówa - duchowa i fizyczna.
  • Uwaga - tytuł wątku brzmi: "w Polsce"
    nie jeżdżę z zasady za granicę, ponieważ nie poznałem jeszcze całego naszego kraju.

    Podziękowali 1OlaN.
  • @uJa napisz proszę gdzie i jakie koszta.
  • edytowano styczeń 2020
    Karpacz, jesteś pewna że tanim? masz jakieś namiary - może być na priw... jak patrzę na booking to jest chyba jakas zmowa cenowa w Polsce, 20 proc drożej niż w zeszłym roku wszędzie
  • edytowano styczeń 2020
    dobra znalazłem ostatnie miejsce w Karpaczu...
    Karpacz wygrał licytację, dziekuje wszystkim Państwu zwł. Agnieszce
  • Prayboy powiedział(a):
    który domek lepszy dla 3 dorosłych i trojga dzieci - 16, 13 i 11 lat? Cena za domek czy za osobę? Można się stołować na miejscu lub samemu robić posiłki?
    Cena za domek, my w 6 os byliśmy w drewnianym. Jest pralka i zmywarka. Ta pani super gotuje i można kupić wyżywienie choć my gotowaliśmy sami. A i tak kilka razy nam coś za darmo podrzucała, a to sałatkę a to 5golabkow a to nalewkę B)
  • Ja jeszcze polecam sprawdzić hotel kolejarz w zakopanym. Moloch ale cudowna bazą wypadową, świetne jedzenie i w pakiecie naprawdę fajne atrakcje. 
  • tak, ale tam masz za osobę z wyżywienie (super) i atrakcjami
    My za 3 osoby za tydzień płaciliśmy 1600 zł (niecałe) i na.t urlopie niewiele.woec wydaliśmy. Naprawdę polec ta opcje.
    Podziękowali 1enigma
  • A moi rodzice jeżdżą poza sezonem i wtedy jest bez atrakcji ale pokój z wyżywieniem wychodził ich 460 zł.
  • Za.tydzien za osobę.
  • Zadzwoń do biura natura tour. Oni to obsługują. Tam są turnusy 7 dniowe.
  • 1600 za os za tydz w Pl to jest dobra cena?? Nawet z wyżywieniem?? To ja chyba z innej bajki jestem.
    Podziękowali 2Maciejka Rejczel
  • Dla osób które mogą wyjechać we wrześniu albo w czerwcu to jest genialna opcja. Jak pisze, sam hotel nie jest ładny, ma chyba z 8 pięter i na kaDym z 30 pokoi, ale jest cicho (chyba ludzie dużo chodzą i śpią jak zabici).
    Zamiast obiadokolacji można poprosić o prowiant. Ale tam.soe można zawsze dogadać
     Jak poprosisz zupę dadzą Ci szybciej albo przetrzymają obiadokolacje do.20. 
  • Dalej napisała że osoba za tydzien
  • Jak za 3 to ok
  • Już wyjaśniam, w wakacje za 2 osoby dorosła i 7 łatkę zapłaciliśmy 1600 zł. W tym był pokój, wyżywienie (dla Ani niby połówka) i.do tego różne atrakcje. 2 wycieczki na jakieś polany (pieszo autokarowe), wyjście do aquaparku Gołębiewski, wieczór malowania na szkle i wieczór góralski z koncertem.
    Moi rodzice jeździli poza sezonem wakacyjny i oni acilo 420 zł od osoby ale tutaj samo wyżywienie, nie było tych atrakvji.
    Podziękowali 1Aneczka08
  • A już jadąc z natura tour do Karpacza za znacznie gorsze warunki i koszmarne jedzenie płaciliśmy 2600 zł.
  • okej to źle zrozumiałam przepraszam. No jednak wolałbym mieć niezależne dom co najmniej dwiema lub trzema sypialniami i kawałek terenu. Nasze dzieci nie są zbytnio ciche więc takim hotelu byłabym cała zestresowana. No i wolimy bez wyżywienia ja wtedy gotuję coś na szybko jednogarnkowe wo a od czasu do czasu idziemy do baru czy knajpy.
  • a już wkrótce będę poszukiwać takiego noclegu na Kaszubach. Koniec sierpnia początek września. I ufam że znajdę coś w dobrej cenie tak do 250 zł. Jak ktoś coś ma do polecenia to będę wdzięczna 
  • Aż się pokosilam i zadzwoniłam.
    Promocja wiosna
    Pobyt pon-pt 375 zł, pon- niedziela 555

    Promocja jesień 
    Pobyt pon-pt 457 zł, pon- niedziela 666

    Wakacje 7 dni 960 zł, dziecko do lat 10 mniej o 130 zł

    Wakacje są atrakcje, wiosna i jesień noclegi i wyżywienie.
  • Jak się.jedzie we 2-3 os to ok ale jak jedzie rodzina 6 osobowa albo więcej To jednak to jest dużo drożej niż samodzielne wynajęcie domku. 
  • wędrówki kajakiem, na początek np. szlak Piławy, wypożyczalnia Sikory, start z jez. Komorze
  • Malgorzata powiedział(a):
    Pytasz o wakacje  A w sumie ze wszystkim masz problem 


    @magg jedź  sama,  serio , mniej nerwowo będzie  z marudą 
     :D 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.