Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Gdzie na wakacje 2020 w Polsce

1246721

Komentarz

  • Ja gdybym nie czuła się tak jak się czuje więc jak piece of shit to byśmy byli w Słońsku. Nasze jedyne ale cudownie wspominane ferie zimowe z widokiem na tez nie w Ciechocinku... z 5 miesięcznym trjaczkami 
    Podziękowali 1aga---p
  • Polecam kompleks Magra w Debinie koło Rowów. Byliśmy w zeszłym roku. Same rodziny z dziećmi. Miejscowość malutka bez straganów i stosunkowo pustą plażą. 
    Podziękowali 2asiao madzikg
  • @Mafja dzielna jesteś.....
    Taki off top
  • Może wy coś poradzicie.
    Szukam miejsca na wakacje. Może być czerwiec, lipiec, sierpień. Na ok 10 dni lub dwa tygodnie. Dla 10-11 osób. Najchętniej domek w ustronnym miejscu. Nie musi byc komfortowo, byle miejsce to rekompensowało :) . Generalnie domki pozajmowane i trudno mi coś znaleźć.
  • asia-ch powiedział(a):
    Może wy coś poradzicie.
    Szukam miejsca na wakacje. Może być czerwiec, lipiec, sierpień. Na ok 10 dni lub dwa tygodnie. Dla 10-11 osób. Najchętniej domek w ustronnym miejscu. Nie musi byc komfortowo, byle miejsce to rekompensowało :) . Generalnie domki pozajmowane i trudno mi coś znaleźć.
    Jeśli Gorce Nowy Targ może być to będę w stanie pomóc.
  • Moja szwagierki ma na wynajem 2 domki na jednej działce w Junoszynie. Domki 4 osobowe ale bywało że spała więcej osób, można też rozbić na ig rodzimym terenie namiot. 
    Do plaży ok 2 kilometrów przez las. 
    Miejsce z mała ilością ludzi dookoła. 
    Fajnie tam jest. 

  • Też się właśnie zastanawiam, co z wakacjami, kolejne plany wcześniejsze padają... Te Wegry pociągiem wydają mi się interesujące... 
  • Gruszki super, tylko ta woda przy dzieciach :)
    Namiot też niestety odpada.
  • Zobaczymy co będzie, o 15 czerwca mówią, że otworzą granicę. 
  • Sprawdzaliście ceny?
    My tylko częściowo z tego, co się pootwierało. 
    Tam, gdzie jedziemy nad morze na kilka dni w czerwcu ceny za nocleg nie wzrosły. Za to okoliczne knajpy wg znajomej, która była w ub tyg ceny w knajpach poszybowały niewiarygodnie. 
    Tego się obawialam
  • Na Mierzei ceny identyczne jak w zeszłym roku. 
  • Chodziło mi o staw blisko domu, musiałabym cały czas pilnować bo ja z tych stróżujących jestem. ;)
    Podziękowali 1Tusia
  • No właśnie, Truskawkowo!!!!
  • @jukaa, ja właśnie na to liczę... Dwa tygodnie urlopu, a potem kwarantanna  B) OBOWIĄZKOWA  :D
    Podziękowali 1Aneta
  • @MartaB A czy Truskawkowo ma jeszcze wolne terminy w drugiej połowie lipca?
  • Kwarantanna to L4. Urlop zbędny, a że w części zakładów nie byłoby po co wracać to inna sprawa
  • Natalia powiedział(a):
    @MartaB A czy Truskawkowo ma jeszcze wolne terminy w drugiej połowie lipca?
    W domkach już nie, ale za dwa tygodnie będę wiedziała czy wynajmujemy nasz dom. I wtedy tak, będą wolne terminy.
    Podziękowali 1Natalia
  • MartaB powiedział(a):
    Natalia powiedział(a):
    @MartaB A czy Truskawkowo ma jeszcze wolne terminy w drugiej połowie lipca?
    W domkach już nie, ale za dwa tygodnie będę wiedziała czy wynajmujemy nasz dom. I wtedy tak, będą wolne terminy.
    Daj mi wtedy proszę znać na priv albo w tym wątku. Ja właśnie za około 2 tygodnie mam szansę wiedzieć, czy moje plany wyjazdowe w drugiej połowie lipca są do zrealizowania, więc może się dogadamy.
  • Ok, odezwę się!
    Podziękowali 1Natalia
  • Kurcze, za chwilę wakacje, a ja nic nie mam jeszcze... Chyba jednak muszę wybrać Polskę z dziećmi... Szukam czegoś, gdzie da się dojechać transportem publicznym... 
  • Ale jestem trochę wkurzona, bo wolę inaczej a wypoczynek jest mi w tym roku bardzo potrzebny. 
  • Myślę, żeby zacząć od Tatr a ostatecznie dotrzeć nad Bałtyk. Ja plus 3-4 dzieci. 
  • Choć mąż mnie straszy, że w tym roku w Zakopanem będzie ultra gęsto i drogo... 
  • Sprawdź sobie w za kopcu hotelu kolejarz. 
    Fajny punkt na wypad górskie, było tanio, wyżywienie fantastyczne. 
    Pokoje takie sobie ale w sumie najczęściej po wycieczce o 20 spaliśmy więc nie miało to znaczenia. 
    Podziękowali 1Monika73
  • Dziękuję! 
  • edytowano maj 2020
    U Sercanów w Kluczborku- wakacje z Bogiem (możliwość codziennej Mszy), cena 70-80zł/osobę z wyżywieniem. 7 min autem do plaży przy jeziorze.

    https://www.domrekolekcyjnykluczbork.pl/

    W "aktualnościach" jest plakat.
    Myślę, że wiele rekolekcji zorganizowanych odwołano, więc tym razem opcja: dla rodzin bez rekolekcji.

  • Ktoś tu pisał o Hiszpanii pociągiem...
    Ciekawa opcja. Ciekawe ile trwa taka podróż i ile kosztują bilety.

  • edytowano maj 2020
    Moja siostra cioteczna w tamtym roku spedziła 2 tygodnie w Zakopanem sama z trójką dzieci. I była bardzo zadowolona z warunków i wynegocjowanej ceny. 
    Osrodek szkoleniowo- wypoczynkowy Dafne, Jagiellonska 30.
  • No my byliśmy w za kopcu dwa lata temu i dla nas to wakacje życia. Było. Rewelacyjnie. Codziennie w góry, na. Krupówkach byliśmy z 2 razy po po 8 godzinnej wycieczce pieszej szczytem możliwości było zejście na obiadowa kolacje. 

    Z takich anegdot to byliśmy że znajomymi. 
    Któregoś dnia po kolacji o 19 dzwoni do mnie kumpela z pokoju obok. Trochę gadamy więc mówię do niej, Igus, wstyd, w tym samym hotelu jesteśmy i gadamy przez telefon. Wpadaj do mnie. Na co ona mówi, ja już w piżamie, wpadaj ty.... Ja też byłam w piżamie  :D
  • My jeszcze przed tzw epidemią zarezerwowaliśmy sobie noclegi w Czarnej Górze. Tanio. Mam nadzieję że nic się nie zmieni.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.