Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Gdzie na wakacje 2020 w Polsce

13468921

Komentarz

  • A do tego przy próbie zamówienia czegoś pada pytanie "A skąd jesteście"... Turystów że Śląska nie przyjmujemy lub grzeczniej "Nie mamy wolnych miejsc". Moja córa miała w sierpniu jechać na obóz sportowy i wymówili im miejsce, bo się boją dzieciaków ze Śląska. Pozostaje obóz stacjonarny, ale to już nie to samo... Oczywiście nie zawsze i nie wszędzie, bo wczoraj dzwoniłam w sprawie kolonii dla córki i nie padło pytanie skąd przyjedziemy. 
    Podziękowali 1beatak
  • Tak, właśnie dlatego, że tam dojeżdża pociąg i to bezpośredni z Opola wybrałam Kołobrzeg. Apartament Wiwa. Na ul. Św Macieja. 
    Podziękowali 1Berenika
  • Jeszcze później czegoś w górach poszukam. 
  • Mow ze z Warszawy bedzie drozej ale bedzie ;).

    A najlepiej dzwon z jakiegos niemieckiego numeru.
    Podziękowali 2Aneta Mle
  • Do tego chyba lepiej będzie pociągiem jechać. Żeby nie było widać rejestracji. U nas już ploty chodzą, że nad morzem komuś porysowali auto, bo ze śląską rejestracja
  • Ja nie mogę, aż trudno w to uwierzyć... 
  • Teraz muszę coś wymyslec w terminie 13 - 29 lipca. 
  • Ciągle jeszcze mam nadzieję, na późniejszy wyjazd do Medjugorie :)
    Podziękowali 1madzikg
  • Ja też... :)
    Podziękowali 1Monika73
  • Aneta powiedział(a):
    A do tego przy próbie zamówienia czegoś pada pytanie "A skąd jesteście"... Turystów że Śląska nie przyjmujemy lub grzeczniej "Nie mamy wolnych miejsc". Moja córa miała w sierpniu jechać na obóz sportowy i wymówili im miejsce, bo się boją dzieciaków ze Śląska. Pozostaje obóz stacjonarny, ale to już nie to samo... Oczywiście nie zawsze i nie wszędzie, bo wczoraj dzwoniłam w sprawie kolonii dla córki i nie padło pytanie skąd przyjedziemy. 
    Współczuję. 
  • Ja mam nadzieję na Ukrainę pod koniec sierpnia.
    Podziękowali 1Monika73
  • Ale nabralismy wszyscy ochoty na Kołobrzeg.

    Podziękowali 1Monika73
  • madzikg - a kiedy masz ten zaoksnowy wyjazd do Medjugorie? Bo ja od 30 lipca do 9 sierpnia... Miał być Festiwal Młodych ale mi wystarczy w sumie sam wyjazd tam, bez festiwalu. 
  • Byłam w zeszłym roku i był to dla mnie niesamowicie ważny wyjazd... 
  • Ciągle szukam inspiracji na te wakacje w Polsce, dawajcie :)
  • My niestety tylko na sam koniec... Od 8 sierpnia. Potem Chorwacja... Chyba  B)
    Podziękowali 1Monika73
  • Ja jadę w świętokrzyskie, będę mieszkać przez tydzień w Kielcach,  nie mogę się już doczekać. W ubiegłym roku byłam w Mikołajkach i też było super. 
    Generalnie to kocham góry, ale ostatnio mam problemy z chodzeniem pod górę, więc odpuściliśmy w tym roku.
    Rozważałam też Bory Tucholskie.
    Podziękowali 1Monika73
  • Pomysł z bonami turystycznymi na 500zl to chyba na kibel nad morzem. Ostatnio kosztowal 5zl od osoby 
    Publiczne chyba darmowe były nieczynne bo coronawirus 
  • asiao powiedział(a):
    Pomysł z bonami turystycznymi na 500zl to chyba na kibel nad morzem. Ostatnio kosztowal 5zl od osoby 
    Publiczne chyba darmowe były nieczynne bo coronawirus 
    Jakoś tego bonu nie ma, a wakacje coraz bliżej. Wątpię, by był.
  • Ja nad morzem nie widziałam darmowych,  no jeden śmierdzący toitoi na cała miejscowość,  i tak ostateczność to jest, wszyscy unikali nawet chodzenia w pobliżu. O poprzednim sezonie piszę.
    Podziękowali 1mamaw
  • joachm1 powiedział(a):
    A ceny w Polsce to od lat kosmiczne. Teraz jeszcze bardziej poszybowały. Jak patrzyłam tydzień w lipcu nad jeziorem wyszedłby znacznie drożej niż na południu Europy za 10- 14  dni płaciliśmy...
    Cały czas mam więc nadzieję, że zgodnie z wcześniejszymi naszymi planami odblokują granicę i przynajmniej wrześniowy Egipt wyjdzie...skoro majowy wyjazd coronopanic już trafił...
    Masz już ten Eg zarezerwowany? 
    Sprawdzaj, bo tour operatorzy odwoływali już październikowe wyloty 
  • edytowano czerwiec 2020
    Monika73 powiedział(a):
    A macie namiary na jakieś sprawdzone miejsca w Beskidzie? Z jedzeniem, choć od gotowania chcę odpocząć :). W sumie to z Opola mam pociąg do Bielska Białej... 
    z Opola to  masz pociąg do samego Zwardonia nawet ;) bezpośredni 

    Podziękowali 1Monika73
  • edytowano czerwiec 2020
    @Monika73 prawdopodobnie my będziemy jakąś godzinę jazdy od Kołobrzegu w tym czasie. Może by nam się udało podjechać? Choć my na śląskich rejestracjach , choć z Małopolski jesteśmy, to nie wiem czy się nie będziesz bać ;)
    Podziękowali 1Monika73
  • Ja będę blisko w Ustroniu morskim.. od 29 do 11 lipca.. 
    Podziękowali 2Monika73 Aneta
  • To chyba blisko 
  • O @MAFJa to może z Tobą też uda się nam spotkać? My od końca czerwca powinniśmy zjechać na północ więc może , może ...fajnie byłoby Cię poznać osobiście ☺️
  • Ja się nie boję :)). 
  • Chętnie się spotkam, tylko że ja będę bez, samochodu... 
  • edytowano czerwiec 2020
    @hipolit. Tak mam rezerwację robioną jeszcze w październiku 2019. TUI do chwili obecnej nic  nie przysłał ani na maila ani na konto klienta.
  • edytowano czerwiec 2020
    @Monika73 wiadomo, że my byśmy podjechali do Ciebie. Bliżej terminu się dogadamy :)
    Podziękowali 1Monika73
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.