Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Budowa domu/dom drewniany

124»

Komentarz

• Agnieszka powiedział(a):
    Co za paradoks @uJa w Twoich okolicach powinno być najtaniej i najszybciej  :/
    Może i najszybciej ale zdecydowanie najdrożej, za malutki domek (fakt odpicowany) chcą od 90 do 200 tys
  • edytowano 3 luty
    . Do nas na ulice ostatnio na budowę górale przyjeżdżali.
  • uJa powiedział(a):
    Szukam wykonawcy domu drewnianego z bali okrągłych lub prostokatnych, powierzchnia 34 m + 34m. Prosty dwuspadowy dach, bez zbędnych udziwnień, jestem tak zaskoczona cenami jakie mi są mówione za taki zwykły domek, że chyba się przebranżowię :D ale jakbyście znali jakiegoś wykonacę dajcie znac. Szukam w całej Polsce, najtaniej póki co znalazłam w łodzi.

https://domibudownictwo.pl/firma,6012,--Gmyz-Paweł-Domy-Drewniane-Domy-Z-BALI.html nie znam cen, strona www się nie wyświetla ale dzwon i pytaj niby u nas tanio bylo
  • @jukaa, Danmar chyba szkieletowe tylko robi? Czy z bala też? Bo o tym nie słyszałam.
  • kto poda namiar z którego skorzystam, ma tydzień z rodziną w domku za freee :D :)
    Podziękowali 1Małgorzata32
  • Uja daj znać jak znajdziesz cos sensownego, ja tez chce zbudowac taki domek, ustawie sie za, Tobą w kolejce
    Podziękowali 1Małgorzata32
  • Sprawdzałam dwa lata temu temat i najtaniej wychodziło od firmy z pogranicza wielkopolski i łódzkiego. Może znajdę w starym laptopie. Tam jednak liczy sie też transport i wtedy może być słabo opłacalne. Mi wyszło bez fundamentów, na bloczkach albo lać samemu, z podłogą, słabszym ociepleniem, oknami i kominem, ponad 60 tys. No ale od tego czasu wszystko poszło w górę. Szukać @uJa ?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.