Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Bluzki

Nie chce zasmiecac dyskusji o spodnicach I sukienkach wiec zapytam tutaj. Co wedlug was najlepiej pasuje pod cienka jedwabna bluzke. Bluzka w kolorze bialym, wiec stanik jest dosc widoczny, jak dodam koszulke na ramiaczkach, to mam wrazenie ze pod bluzka wiecej sie dzieje niz na niej samej. 

Komentarz

  • Cielista bielizna...?
    Podziękowali 1Polly
  • Fajny wątek B) tego jeszcze nie było  :)
  • Na szczescie juz kilka lat temu zdalam sobie sprawe, ze cielista lepsza od bialej  :) Czyli lepiej bez koszulki pod spod? Widzialam ostatnio w tkmaxx cos takiego jak body w cielistym kolorze. Nie mialam czasu aby zmierzyc i zobaczyc czy gorna Czesc tego body moze zastapic stanik tzn czy jest wystarczajaco sztywna/podtrzymujaca (mam nadzieje ze wiecie o co mi chodzi) . 
  • Mam takie body @Leli i tak na codzien to ono yyy raczej splaszcza biust, nie wyszlabym w takim pod bluzka, przynajmniej nie w tym moim, chociaz jest cieliste ;)
  • edytowano styczeń 2020
    Ansin - firma - niewidoczne podkoszulki
    Ciekawe , jak się to nosi i widzi
  • @matka6, a co to? Nowe szaty cesarza? ;)
    Podziękowali 1matka6
  • Sprawdź ;) raczej nie
  • Podobne koszulki widzialam w tkmaxx, ale to nadal kolejna sztuka odziezy pod cieniutka jak mgielka bluzke. Jak tak Was czytam to klaruje mi sie w glowie, ze chyba poszukam body w kolorze cielistym, z gora usztywniana, ala biustonosz. Dziekuje.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.