Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Pilarkę spalinową polećcie

2»

Komentarz

  • To wycieczka  na cpn A i od razu  olej do smarowania  i do paliwa tak na zapas warto kupić  , u nas na cpn to robią  nawet  gotowe mieszanki paliwa do piły tylko trzeba  podać  jaka to
  • Olej mam w garażu. Tylko benzynka się skończyła. Mieszankę sobie zrobimy, mamy już wprawę i stosowną buteleczkę z menzurką.
  • No i super  
  • Pila zatankowana.
    Syn z okazji imienin zadaje szyku na posesji.
    Sprzęt ryczy tak, że w promieniu kilometra chyba żadna koleżanka nie pozostanie obojętna ;)
    BTW, fajnego mam syna - z okazji imienin dostał piłę łańcuchową i 1,5 m3 drewna z rozebranych szalunków i cieszy się jak gwizdek. Będzie mi budował inspekty i kurnik.
  • Super  , 
  • Gwoździe  niech bardzo  dokładnie  powyjmuje  niby oczywiste  ale lepiej  na zimne  dmuchać 
    Podziękowali 1Katarzyna
  • Decyzja o kurach podjęta już ponad 3 lata temu. Tylko na ten kurnik czekam. Wygląda na to, że przy okazji kwarantanny się doczekam, bo młodzież bez zajęcia łapie się za cokolwiek, gdyż próżniactwo słabo toleruje.
  • edytowano marzec 2020
    Bambidu powiedział(a):
    Zgadza sie, że kabel jest niewygodny. A spaliny z kolei trujące. Tak źle i tak niedobrze. (...)

    Ja tam bym wolał kupić więcej akumulatorów. :mrgreen: Serwis odchodzi. Spaliny potrafią być trujące, bo to nie samochód: nie podlega żadnym normom emisji.
  • akumulator kosztuje prawie pół piły, jakim cudem przy elektrycznej serwis odpada?
    fakt moja spalinowa też serwisu nie widzi bo i po co? Ślubny na bieżąco sam konserwuje ją, płyny wymieni, łańcuch lepiej naostrzy niż w serwisie , łańcuch prowadnicę sam wymieni itp
  • Uwielbiam ten wątek! Ta pilarka, trzymająca się twardo między wszystkimi dramatycznymi wątkami, zdecydowanie poprawia mi nastrój. 
    Podziękowali 3Skatarzyna Katarzyna nowa
  • edytowano marzec 2020
    Bagata powiedział(a):8
    Uwielbiam ten wątek! Ta pilarka, trzymająca się twardo między wszystkimi dramatycznymi wątkami, zdecydowanie poprawia mi nastrój. 
    I rzodkiewka. I kurnik. 
    Kajtek posiał rzodkiewkę. Kury znoszą jaja giganty. Ja narobiłam w wielodoniczkach zasiewow. 

  • Skatarzyna powiedział(a):
    Bagata powiedział(a):8
    Uwielbiam ten wątek! Ta pilarka, trzymająca się twardo między wszystkimi dramatycznymi wątkami, zdecydowanie poprawia mi nastrój. 
    I rzodkiewka. I kurnik. 
    Kajtek posiał rzodkiewkę. Kury znoszą jaja giganty. Ja narobiłam w wielodoniczkach zasiewow. 

    ja pozbyłam się jednego kaczora , został Dziabek Tasia i jeszcze 3 kaczuszki państwo perliccy oraz 6 kokoszek , króliś  i kóz no właśnie ile? bo mnie się liczyć nie chce w każdym razie w obórce jest ciekawie 
  • a pilarka się przyda do zrobienia inspektu o żeby było w temacie , i jutro ślubny i kawaler jadą sąsiadowi drzewo rżnąć tą nasza tanią pilarka ma byc wóz lub 2 pociete od razu w lesie w knówki 
  • No proszę jak się wpisałam w światowe tryndy, wczoraj foruma porzuciwszy posiałam parę rzeczy, m.in. rzodkiwekę. I zasiewy w wielodoniczkach zrobiłam.  A tu czytam, że wszyscy tak robio... :D
    Jeszcze syna do piły zagonię i będę na topie  ;)
    Do kurnika zaraz jadę na wieś,  ale cudzego.
    Podziękowali 1Skatarzyna
  • O to widzisz  jest ruch  w interesie 
  • Fajnie  , a moje też  będą  zakładać  własny  ogród 
  • a wykaszarkę spalinową jaką polecicie?
  • edytowano marzec 2020
    A te edit. piły spalinowe to też trzeba uważać żeby nie przechylać? jak w kosiarkach?

    Mamy czasem coś do pociecia, bardzo niewiele. Drzewa przy drodze / krzaki bardziej. Mocny sekator daje radę z większością, ale latem mega upocenie.
    No i teraz po budowie resztki palet - może ktoś na opał zechce.

    Lidl właśnie reklamuje akumulatorową za 399pln:
    - akumulator litowo-jonowy 20V (4Ah), ładowarka 60min
    - szybkie naprężanie łańcucha bez narzędzi

    Nomralnie z tych koszy takich rzeczy nie kupuję, ale mnie zainspirowaliście do porządków :) Może akurat :)

    Chodzi o to żebym ja dała radę obsługiwać bezboleśnie ;)
  • uJa powiedział(a):
    a wykaszarkę spalinową jaką polecicie?
    Akumulatorową :mrgreen:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.