Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Liturgia domowa triduum

2»

Komentarz

  • Cos tam mi świta jak to zrobić, ale mam tylko papier do pieczenia i trochę bibuły...
  • My też obejrzeliśmy dominikanów, tyle że z Krakowa. Z dziećmi nigdy nie byliśmy, nie dopchalibyśmy się, a tak się udało. Piękna oprawa muzyczna, jak zawsze i naprawdę świetne kazanie, kto ma czas to warto wysłuchać przy okazji. Dzieci bez problemu, kto miał gorszy moment to się kładł na podłodze albo łaził po domu, bez stresu, że komuś przeszkadza.  Aż chciałoby się powiedzieć, że szkoda, że w przyszłym roku trzeba będzie iść do kościoła. 
  • Moze nie trzeba bedzie.
  • U nas w parafii ktoś wymyślił wieszanie koszyków na ogrodzeniu, ksiądz ma przejechać samochodem i pokropić. Cieszę się, że ksiądz elastyczny, ale jednocześnie zabawne, że bez poświęcenia kiełbasy Jezus nie da rady zmartwychwstać.
    Podziękowali 1Katia
  • Szczególnie że te święconke to ojciec normalnie jest prawie poświęcić podobno... bez koronawirusa... 
  • @MAFJa, ja to bym mogła wystawić 5 krążków pizzy, które dzisiaj zrobiłam i dwie tarty z brzoskwiniami :D
  • Matko alescie postepowi... moi pizzy nie jedza, jajka owszem :-) 
  • Robię, co lubimy :) Żurek miał być, ale wobec starzenia się zawartości lodówki, spadł w planach na wtorek. Pieczarki dostały pierwszeństwo.
  • U nas był taki przy kręceniu wideo z katechezą paschalną dla dzieci.
  • Komunia św. w kościele (obrzęd).

    Wigilia Paschalna z katedry na Wawelu.

    Chrystus wczoraj i dziś, ten sam i na wieki.
  • Prawdziwie zmartwychwstał!
  • Chrystus Zmartwychwstał! Alleluja!
    Mimo moich obaw Jezus sobie poradził i naprawdę przechodził w czasie tej Paschy w domu, było pięknie, inaczej niż zwykle, intymnie i radośnie mimo okoliczności a może właśnie dzięki nim, bo w Wielki Piątek Pan przyznał się do mojej drogiej Teściowej i zabrał ją do siebie. Niesamowity czas
    Radosnego świętowania <span>:smile:</span>
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.