Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Szukamy pani do pomocy w domu

13»

Komentarz

  • Mafia chyba będziesz miała trochę latwiej bo sa zapowiedzi sa ze od września dzieci wracają do szkół i jest to informacja pewna. Mlodsi do przedszkola.
    Huraaa
    Tak jak jest teraz ze wszystko pozamykane byloby bardzo ciezko dla takiej mamy bez pomocy. Nawet ciezko mi sobie wyobrazić jak mogloby byc ciezko majac nie 3 a 5 drobiazgu.

    A z tą platna pomocą to moja koleżanka która urodzila rok po roku ( czy nawet szybciej) w tym bliznieta i miala rocznika i 2 noworodki to dlugo nikogo nie mogli znaleźć. 
    Ludzie są wygodni nie chca sie narobić a zaribic wiec szukają opieki do 1 dziecka nie do trójki + pomoc w gotowaniu i sprzątaniu :(.
    Nawet gdy się płaci wiecej. W końcu kogos znaleźli ale za sporo wieksza stawke. Jednak mama mogla nawet wyjsc do koleżanki gdy mlodsi mieli okolo rok
  • Mi bardziej zależy na karmieniu starszych wlasnie, bo maly je z piersi lub odciagane( to niestety troche trwa)  a starsze dzieci czekają na swoja kolej czesto w tym karmieniu przeszkadzają. Nie powinno to tak wygladac.


  • edytowano czerwiec 2020
    Czytam sobie ogłoszenia. Jakas kobieta szukala ( ogloszenie z 2019r) opiekunki do 3 dzieci bo sama pracuje. Od 15 do 18 bo wczesniej dzieci w placowkach ( trzeba odebrać, przygotowac posilki, nakarmić i 1 jednemu pomoc w lekcjach) bo ona nadal w pracy, za 15 zl/ h
    Hehe ... chyba z choinki sie utrwala. Przecież to jest harowka dla 2 osób a co dopiero dla jednej i to jeszcze za taka stawkę i tak mało godzin.

    Ja płaciła za 1 dziecko kiedys 20/ h na 6 godzin bo pracowałam
    A dziecko spało w dzień.

    Niektórzy to na prawde nie mysla. Chciałaby matka z pracy wrocic, niewiele zapłacić takiej osobie i miec wszystko ogarnięte zeby odpocząć.
    Stawka mniejsza do 3 dzieci niz do jednego. Ciekawa jestem czy kogoś udalo jej sie znalezc.

  • Znajoma do bliźniaków rocznych, dość hardcorowych płaciła 27 zl/H. Ale kilka pan, po jednym dniu zrezygnowało   :D
    Podziękowali 2M_Monia malagala
  • M_Monia powiedział(a):
    Wyrzuty sumienia mnie jedzą, ze nie pracuje a sama nie potrafię 3 maluchow dopilnować i ogarnąć mieszkania.
    Powiem Ci tak. Łatwiej jest mi teraz z szóstką dzieci (w tym 3 miesieczna córa przy piersi) niż 12 lat temu z trójką rok po roku. Jedno miało 2 latka, drugie rok, a trzeci noworodek. Ciężko było ale przeżyliśmy
    Podziękowali 2Katanna M_Monia
  • Dokładnie Honi, mi teraz też łatwiej z piątką, niż z trójką 4; 1,5 i noworodek.
    Podziękowali 1M_Monia
  • Wlewacie nadzieję w moje serce
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.