Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Komentarz

  • A tak w skrócie?  ;)
    bo oczy za bardzo muszę mrużyć
  • Że większy ładunek erotyczny ma widok osób częściowo ubranych, niż całkowicie rozebranych. Mózg dorysowuje sobie to, czego nie widzi i dlatego tak to działa.

    Ciekawe, jak to się ma do oglądania osób w maseczkach? ;)
  • edytowano maj 2020
    Maciek_bs powiedział(a):
    Że większy ładunek erotyczny ma widok osób częściowo ubranych, niż całkowicie rozebranych. Mózg dorysowuje sobie to, czego nie widzi i dlatego tak to działa.

    Ciekawe, jak to się ma do oglądania osób w maseczkach? ;)
    Ło z rok temu na grupie pentaxowej jeden fotograf też mnie uswiadamial tzn to samo twierdził, może pora powrócić do dyskusji i dopytać :joy: Maseczki stały się już jakimś stałym elementem codzienności, mody...może robią już akty w maseczkach :joy:
    Ale co do dorysowywanie przez mózg osoby w maseczce to szczera prawda, widzę człowieka i próbuje sobie wyobrazić resztę - znam go czy nie, bo oczy znajome niby :joy:
  • Myślałem raczej o tym, że patrzysz na osobę w maseczce i zaczynasz sobie wyobrażać, jak wygląda bez niej.
    Podziękowali 1Rogalikowa
  • Maciek_bs powiedział(a):
    Myślałem raczej o tym, że patrzysz na osobę w maseczce i zaczynasz sobie wyobrażać, jak wygląda bez niej.
    No obcych to chyba raczej nie ale znajomych tak bo same oczy za mało żeby mózg "przypomniał" sobie jak człowiek wygląda :joy: Albo stwierdzić jaka ma minę, czy się uśmiecha ...może w dobie maseczek wycwiczymy te części mózgu które za wyobraźnię odpowiadają :) 
  • Czyli lepiej być golasem niż trochę ubranym  :D
  • No i wychodzi, że nudyści to tak ze skromności...
  • > Czyli lepiej być golasem niż trochę ubranym

    To już zależy od planów.
  • @TecumSeh Nie wiem, czy czarne paski coś by tu zmieniły :D


  • O wow TecumSeh mega
  • Uciekło mi, miało być:
    A tak poważniej, to z jednej strony mamy ekstremum, gdzie sporty plażowe uprawia się w stroju od stóp po szyję, ale z drugiej zwróćcie uwagę, jak oswojeni jesteśmy z nagością w przestrzeni publicznej. To, co podrzucił @TecumSeh pokazuje przy okazji, jak niewiele faktycznie te dziewczyny mają na sobie.
  • @Daan o tym samym pomyślałam
  • Trudno jednak nie zauważyć na zdjęciach zawodniczek, szlachetne siedzenie jednej pani robi wrażenie ;)
    Jak byłem w zeszłym roku na wakacjach, gdzie większość była z Kolumbii i Wenezueli, to teraz tej części ciała poświęca się więcej zdjęć niż twarzy ;)
  • Wracając do przedmiotu badań, to wynik wydaje się oczywisty. Gdyby było inaczej, to nie byłoby całego lingerie industry. Ludzie potrafią wydać majątek na fikuśne majtki i staniki, o BDSM outfits nie wspominając... Raczej po to żeby było bardziej pieprznie, a nie odwrotnie :)

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.