Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Polityczna poprawność wykończy Wielką Brytanię? I ogólnie o "rasizmie"

2»

Komentarz

  • Weganizm ma w domysle kiepską ideologię. Jarosz ok. Zdrowotna dieta ok. Weganizm ma twarz towarzyszki Spurkini. Matka Ziemia, człowiek jako zaraza i depopulacja jako lek na cale zuooo. Plus prawa człowieka dla zwierząt i kwiatków, które ponoć też mają osobowość i uczucia i będą nas sądzić na sądzie ostatecznym.
    Podziękowali 2Skatarzyna Klarcia
  • Jak ktoś od dzieciństwa przebywa wśród zwierząt i je kocha to może mieć opory przed jedzeniem mięsa. Może ono też komuś nie smakować, co nie jest ewidentnie ideologiczne.
    A dbanie o planetę jest raczej wyrazem szacunku do miejsca gdzie się żyje, ludzi wokół, siebie i Boga który ją stworzył.
    Podziękowali 1joanna_1991
  • Elunia powiedział(a):
    A nie może ktoś zwyczajnie kochać zwierząt bez ideologii?
    Nawet nie wiem co to tow.Spurkinia, a mam wegetariankę w domu.
    To jest trochę dorabianie gęby wszystkim, którzy lubią zwierzęta i czystą planetę.


    Towarzyszka posłanka Spurek i inni. Wątpię, by twoja córka popierała taką wersję weganizmu. Ja też wolę sałatkę zamiast kotleta, ale idee, które przyświecają ekologistom i weganistom (ideologom, nie po prostu jaroszom) mnie jakoś nie przekonują, delikatnie mówiąc.
  • paulaarose powiedział(a):
    Jak ktoś od dzieciństwa przebywa wśród zwierząt i je kocha to może mieć opory przed jedzeniem mięsa. Może ono też komuś nie smakować, co nie jest ewidentnie ideologiczne.
    A dbanie o planetę jest raczej wyrazem szacunku do miejsca gdzie się żyje, ludzi wokół, siebie i Boga który ją stworzył.
    Do tego nie potrzebny jest weganizm, wystarczy przestrzegać przykazań i ćwiczyc się w cnocie umiarkowania. Masowe tuczenie zwierząt i masowe ich zabijanie a potem chore obżarstwo zachodniego świata nie ma z powyższym nic wspólnego.
  • @Rogalikowa umiarkowanie to ważna rzecz, zagubiona w dzisiejszym świecie. Zgadzam się z tobą że gdyby przestrzegać przykazań i zachowywać umiar to byłoby prościej, dużo prościej. 

    Ale też po prostu wiem że są osoby które np od dzieciństwa jeżdżą na koniach i dla nich jedzenie mięsa to zbrodnia. Dla mnie osobiście - to kwestia gustu co kto jada, wyboru. Kurczak mi nie przeszkadza, sałatka też. Zjem wiele rzeczy:P. 
  • edytowano lipiec 2020
    Amerykański czarny konserwatysta rozprawia się z ideologią:
    https://www.facebook.com/KamieniKupa1/videos/536768703658811

    Czy w USA panuje system rasistowski? - Larry Elder & Dave Rubin

    Wojna Idei


    A tu stary materiał z Radia Wnet:
    Prof. Prokopowicz: Czarni w USA zaczynają się orientować, że ktoś ich próbuje rozgrywać.Lewica w USA
    https://youtu.be/v3WYM2LC6Vw

    W sprawie zamieszek w #USA: To nie są ani pokojowe, ani protesty, ani w sprawie uduszonego obywatela. To jest bolszewicka rewolucja w celu obalenia systemu demokratycznego w USA i dalej w świecie. Bolszewicka rewolucja o przejęcie władzy nad mocarstwem. Identyczna jak wtedy w Rosji. Rabowanie sklepów, zwalanie pomników, wybijanie kościelnych witraży brukowcami, podpalanie miast koktajlami Mołotowa i napaści na białych przechodniów za to tylko, że nie są czerwoni, lub czarni, lub brunatni. Wtedy też tępiono białych i robili to czerwoni pod identycznymi hasłami. Antifa i BLM posługują się otwarcie i oficjalnie ideologią marksistowską, czyli... zbrodniczą. Mają poparcie komunistycznych Chin. Oraz ludzi walczących o wprowadzenie Nowego Porządku Świata. Czym on jest? Tym samym co wprowadzał Lenin, Marx, Mao, Fidel, Kim... wc
    Podziękowali 2Klarcia Rogalikowa
  • NC500

    Ja to wiem bez Cejrowskiego, to jest widoczne również z oddali.
  • edytowano lipiec 2020
    .
  • Przeczytałam, ale nie bardzo rozumiem. Dlaczego wymóg szacunku dla amerykańskiego hymnu i flagi, miałby być niszczeniem Ludzi.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.