Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Przydatne sprzęty domowe

124»

Komentarz

  • W związku z aktualną sytuacją, muszę zakupić dziecku biurko.
    Macie jakąś firmę meblową do polecenia? 
  • Mąż Odrobinki?
  • a robił ktoś jajecznicę w formie gofrów, widziąłam kiedyś, jajka, kiełbasa, wazywa i do gorfownicy ale nie próbowałam

    dobrych gofrów wytrawnych też szukam.

  • Wytrawne robię z dziećmi w szkole: ciasto takie samo jak przy słodkich tylko zamiast cukru sól i ewentualnie trochę bazylii. Do tego  dorzucam co aktualnie jest: pieczarki, szynka i ser w kostkę, warzywa gotowane.

    Podziękowali 1Aneczka08
  •  cebula lub por, nawet lekko uduszone, po prostu pyszne
  • Czy polecacie jakiś nie za drogi robot kuchenny czy lepiej doinwestować i kupić coś z wyższej półki? 
  • Odnalazłam pytanie bez odpowiedzi. Takie właśnie, jak powyżej chciałam zadać.
  • Dokładniej: robot kuchenny, który ma więcej funkcji niż mikser, taki z tarczą i kilkoma zmiennymi, ale bajerów, które utrudniają raczej niż ułatwiają.
  • Miałam boscha wiele lat, nadal działał, ale wszystkie plastikowe części się połamały.
  • Mam Zelmera 876- 28 lat (ze ślubu), działa, choć  zużyłam chyba z 10 plastikowych śrub. Na dzisiejszych się nie znam...
  • Psuja się regularnie (co 1-1,5 roku): Śruba+ Zabierak tarki malaksera ZELMER 875 876 KPL, reszta ok
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.