Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Będzie się działo wieczorem - pozamiatane ws.aborcji :-)

12346

Komentarz

  • persa powiedział(a):
    Prayboy powiedział(a):
    Izka powiedział(a):
    Nie wiem co normalnego w takim traktowaniu.
    Jest to wstrętne.

    Wiedziałem  że pierwsza się odezwiesz. Wiesz kto to jest mitoman? Albo raczej czym jest mitomania? Ta Pani jest chora psychicznie a podłością jest że media ściekstrimu żerują na tym. Nic z tego co powiedziała nie jest prawdą. Zresztą średnio inteligentny czytelnik po przeanalizowaniu stylu tej pisaniu wie że chodzi o słowa osoby chorej.
    Na jakiej podstawie stwierdzasz u tej kobiety zaburzenie psychiczne? Można napisać, że kłamie, ale żeby od razu lecieć z diagnozą. Żeby stwierdzić mitomanie, podobnie jak inne przypadłości, trzeba wykonać szereg badań, nie wystarczy styl pisania. 
    Ucięło mi. Nawet jeśli można boby zbudować diagnozę na podstawie stylu pisania, to tekstu jest zdecydowanie za mało. 
    @, a ludzie tacy jak ty: ona jest mitomanka", "oba jest chora psychicznie/zaburzona" Przecież to wyrządza krzywdę osobom dotkniętym wspomnianymi wyżej przypadłościami. 
  • Słów kilka od wnuczki Babci Kasi

    "Wara od mojej Babci. Widziałam ją po tym jak wyszła z komendy, naprawdę była w tragicznym stanie. Nie mam już siły tłumaczyć ludziom, że to co się wydarzyło to tortury, a Babcia nie kłamie. Czuję wtedy tą samą niesprawiedliwość, jak wtedy, gdy na osobę, która została zgwałcona, powstaje nagonka w mediach pt. "Nieprawda! Chciała wywołać sensację! A gdzie dowody???!!!". Proszę nie dajcie szkalować Babci Kasi
  • No tak. Taki grzeczny strajk z haslem. " uciekac grzeczniutko" a tacy zli policjanci.
    Co do babci Kasi. Czasami za takim agresywnym zachowaniem kryje sie jakis wewnetrzny dramat. Mysle ze pierwsza agresja wyszla od tej kobiety.

    Duzo osob starszych jest po aborcjach nawet nie tyle jednej co czesto kilku i one ida w dwoch kierunkach zazwyczaj. Albo taki Koscielny, przesadny, albo pro aborcyjny przesadny. Jakby to wygladalo zeby teraz to bylo zlo jak kiedys mozna bylo. Toz to sumienie sue idzywa a trzeba zagluszyc, zapomniec. Najlepiej tego tematu nie tykac a jak juz to tykac tylko po to zeby mowic ze to prawo kobiety.
  • persa powiedział(a):
    Prayboy powiedział(a):
    Izka powiedział(a):
    Nie wiem co normalnego w takim traktowaniu.
    Jest to wstrętne.

    Wiedziałem  że pierwsza się odezwiesz. Wiesz kto to jest mitoman? Albo raczej czym jest mitomania? Ta Pani jest chora psychicznie a podłością jest że media ściekstrimu żerują na tym. Nic z tego co powiedziała nie jest prawdą. Zresztą średnio inteligentny czytelnik po przeanalizowaniu stylu tej pisaniu wie że chodzi o słowa osoby chorej.
    Na jakiej podstawie stwierdzasz u tej kobiety zaburzenie psychiczne? Można napisać, że kłamie, ale żeby od razu lecieć z diagnozą. Żeby stwierdzić mitomanie, podobnie jak inne przypadłości, trzeba wykonać szereg badań, nie wystarczy styl pisania
    https://tvn24.pl/tvnwarszawa/najnowsze/babcia-kasia-twierdzi-ze-zostala-ponizona-na-komisariacie-policja-odpowiada-5005875

    Trzeba być chorym psychicznie aby gryźć policjanta. Stwierdzam to na podstawie jej zachowania na filmach nie tylko sposobu mówienia. 
    Podziękowali 1Klarcia
  • Mam znajomego w warszawskiej policji. Zatrzymywał tą panią, akurat nie przy tej akcji. Potwierdza, że to wariatka. Specjalnie wszczyna awantury, bo ma płacone za to. Jest niewiarygodna, kłamie...
    Podziękowali 2Prayboy Katia
  • https://www.tvp.info/52073820/wosp-i-strajk-kobiet-jan-filip-libicki-twardo-komentuje

    Owsiak nie moze mieszac swoich prywatnych pogladow do WOSP. Nie dalam w tym roku. Choc wspieram wosp nadal. Nie dalam rady z uwagi na zachowanie Owsiaka. Powinien podziękować ze nie bedzie strajku w tym dniu i tyle, a nie ze gra z nimi.
  • persa powiedział(a):
    Słów kilka od wnuczki Babci Kasi

    "Wara od mojej Babci. Widziałam ją po tym jak wyszła z komendy, naprawdę była w tragicznym stanie. Nie mam już siły tłumaczyć ludziom, że to co się wydarzyło to tortury, a Babcia nie kłamie. Czuję wtedy tą samą niesprawiedliwość, jak wtedy, gdy na osobę, która została zgwałcona, powstaje nagonka w mediach pt. "Nieprawda! Chciała wywołać sensację! A gdzie dowody???!!!". Proszę nie dajcie szkalować Babci Kasi

    Daję temu wiarę. Prawdopodobnie "babcię" faktycznie przeczołgano. Chyba złamali prawo, ale wcale się funkcjonariuszom nie dziwię. ten babsztyl jest wyjątkowo upierdliwy, bierze udział we wszystkich zadymach. Dała solidnie w kość stróżom prawa, to jej wycisk dali, mając nadzieję, że po tym już więcej na manifestację nie pójdzie.
  • Prayboy powiedział(a):

    https://tvn24.pl/tvnwarszawa/najnowsze/babcia-kasia-twierdzi-ze-zostala-ponizona-na-komisariacie-policja-odpowiada-5005875

    Trzeba być chorym psychicznie aby gryźć policjanta. Stwierdzam to na podstawie jej zachowania na filmach nie tylko sposobu mówienia. 

    Myślę, że w tym przypadku, to "wart pac Pałaca..."
    Babka ugryzła (prawdopodobnie usiłował ją obezwładnić) więc dostała wycisk.
  • Tomasz i Ewa powiedział(a):
    A gdzie się podział Andrzejek Hadacz? Dlaczego nie biega z piorunem po ulicy?

    T :)

    Dali mu mieszkanie (PO), może boi się je stracić, więc nie pcha się obecnej władzy przed oczy.
  • gabriela powiedział(a):
    Mam znajomego w warszawskiej policji. Zatrzymywał tą panią, akurat nie przy tej akcji. Potwierdza, że to wariatka. Specjalnie wszczyna awantury, bo ma płacone za to. Jest niewiarygodna, kłamie...
    no i proszę. To są zawodowi zadymiarze. Ryzyko mandatu mają wliczone w pensję.
  • edytowano luty 2021
    persa powiedział(a):
    Słów kilka od wnuczki Babci Kasi

    "Wara od mojej Babci. Widziałam ją po tym jak wyszła z komendy, naprawdę była w tragicznym stanie. Nie mam już siły tłumaczyć ludziom, że to co się wydarzyło to tortury, a Babcia nie kłamie. Czuję wtedy tą samą niesprawiedliwość, jak wtedy, gdy na osobę, która została zgwałcona, powstaje nagonka w mediach pt. "Nieprawda! Chciała wywołać sensację! A gdzie dowody???!!!". Proszę nie dajcie szkalować Babci Kasi
    Ta wnuczka wogóle istnieje znasz ją czy to internetowa wnuczka? To lewacka " metoda na wnuka" raczej niż prawdziwa historia. Nic tu się nie trzyma kupy trzeba mieć megasprany mózg przez TVN żeby wierzyć w takie rzeczy. 
    Znowuż: język wypowiedzi tej tzw.wnuczki to typowy styl pisania na zamówienie. Ludzie ogarnijcie się bo szkoda mi was że powtarzacie takie bzdety. 
    __
    Czuję wtedy tą samą niesprawiedliwość, jak wtedy, gdy na osobę, która została zgwałcona, powstaje nagonka w mediach pt. "Nieprawda! Chciała wywołać sensację! A gdzie dowody???!!!".
    ----
    Przecież to sztuczny język podobnie jak  tej niby babci. Wymysły lewackich bandytów 
    Podziękowali 1Klarcia
  • Prayboy powiedział(a):
    persa powiedział(a):
    Prayboy powiedział(a):
    Izka powiedział(a):
    Nie wiem co normalnego w takim traktowaniu.
    Jest to wstrętne.

    Wiedziałem  że pierwsza się odezwiesz. Wiesz kto to jest mitoman? Albo raczej czym jest mitomania? Ta Pani jest chora psychicznie a podłością jest że media ściekstrimu żerują na tym. Nic z tego co powiedziała nie jest prawdą. Zresztą średnio inteligentny czytelnik po przeanalizowaniu stylu tej pisaniu wie że chodzi o słowa osoby chorej.
    Na jakiej podstawie stwierdzasz u tej kobiety zaburzenie psychiczne? Można napisać, że kłamie, ale żeby od razu lecieć z diagnozą. Żeby stwierdzić mitomanie, podobnie jak inne przypadłości, trzeba wykonać szereg badań, nie wystarczy styl pisania
    https://tvn24.pl/tvnwarszawa/najnowsze/babcia-kasia-twierdzi-ze-zostala-ponizona-na-komisariacie-policja-odpowiada-5005875

    Trzeba być chorym psychicznie aby gryźć policjanta. Stwierdzam to na podstawie jej zachowania na filmach nie tylko s
    posobu mówienia.




    Pytam: wykonywałeś jej badania? Jeżeli nie, nie masz prawa wystawiać jej diagnozy, bo w tym przypadku traktujesz nazwy chorób jako obelg. Żeby stwierdzić chorobę l potrzeba czegoś więcej: badań, dłuższych obserwacji etc.
    Ludzie z problemami psychicznymi nie są gorsi od ciebie. Korzystając z twoich sposobów można stwierdzić chorobę u połowy pisowców. 
  • Prayboy powiedział(a):
    persa powiedział(a):
    Słów kilka od wnuczki Babci Kasi

    "Wara od mojej Babci. Widziałam ją po tym jak wyszła z komendy, naprawdę była w tragicznym stanie. Nie mam już siły tłumaczyć ludziom, że to co się wydarzyło to tortury, a Babcia nie kłamie. Czuję wtedy tą samą niesprawiedliwość, jak wtedy, gdy na osobę, która została zgwałcona, powstaje nagonka w mediach pt. "Nieprawda! Chciała wywołać sensację! A gdzie dowody???!!!". Proszę nie dajcie szkalować Babci Kasi
    Ta wnuczka wogóle istnieje znasz ją czy to internetowa wnuczka? To lewacka " metoda na wnuka" raczej niż prawdziwa historia. Nic tu się nie trzyma kupy trzeba mieć megasprany mózg przez TVN żeby wierzyć w takie rzeczy. 
    Znowuż: język wypowiedzi tej tzw.wnuczki to typowy styl pisania na zamówienie. Ludzie ogarnijcie się bo szkoda mi was że powtarzacie takie bzdety. 
    __
    Czuję wtedy tą samą niesprawiedliwość, jak wtedy, gdy na osobę, która została zgwałcona, powstaje nagonka w mediach pt. "Nieprawda! Chciała wywołać sensację! A gdzie dowody???!!!".
    ----
    Przecież to sztuczny język podobnie jak  tej niby babci. Wymysły lewackich bandytów 7
    Istnieje. Doszukiwanie się wszędzie spisków jest objawem paranoi. 
    Osobiście nie widzę w tamtym komentarzu treści nie trzymających się kupy, braku logiki czy stylu "wypowiedzi pisanych na zamówienie". Normalny Komentarz.
    Doszukujesz się u innych problemów ze zdrowiem psychicznym, a tymczasem sam popadasz w ostrą paranoję. Wyluzuj, bo naprawdę zachorujesz. Nie wszystko jest spiskiem, kłamstwem etc. 
  • Klarcia powiedział(a):
    persa powiedział(a):
    Słów kilka od wnuczki Babci Kasi

    "Wara od mojej Babci. Widziałam ją po tym jak wyszła z komendy, naprawdę była w tragicznym stanie. Nie mam już siły tłumaczyć ludziom, że to co się wydarzyło to tortury, a Babcia nie kłamie. Czuję wtedy tą samą niesprawiedliwość, jak wtedy, gdy na osobę, która została zgwałcona, powstaje nagonka w mediach pt. "Nieprawda! Chciała wywołać sensację! A gdzie dowody???!!!". Proszę nie dajcie szkalować Babci Kasi

    Daję temu wiarę. Prawdopodobnie "babcię" faktycznie przeczołgano. Chyba złamali prawo, ale wcale się funkcjonariuszom nie dziwię. ten babsztyl jest wyjątkowo upierdliwy, bierze udział we wszystkich zadymach. Dała solidnie w kość stróżom prawa, to jej wycisk dali, mając nadzieję, że po tym już więcej na manifestację nie pójdzie.
    Nie "chyba" tylko "złamali prawo". Przy zatrzymaniach obowiązują ustalone normy i zwykle człowieczeństwa. Kurcze, największych mafijnych bandziorów traktuje się lepiej, a wiem to od m.in.znajomego z ABW... Ale cóż, polska policja słynie z akcji stylu "rzucanie z wózków na glebę niepełnosprawnych i skuwanie w kajdanki, bo przecież nagle stanie sie coś i aresztant ucieknie" czy złego traktowania ofiar przestępstw seksualnych. 
    Ciekawa jestem czy padłyby takie same komentarze, gdyby na miejscu BK był narodowiec albo inny "nasz człowiek". 
    Nie popieram zachowań tej kobiety, ale normy prawne (w tym przypadku przy zatrzymaniu) powinni być przestrzegane, zwłaszcza przez policję, których nie na darmo nazywa się strażnikami prawa. Skoro prawo nie zezwala na takie zachowania, to o samowolę nie ma prawa być mowy! Policjanci powinno być profesjonalistami i nie kierować się emocjami
     Policja noe jest od wymierzania kary! Ich zadaj em jest zatrzymanie człowieka wg obowiązującego prawa i doprowadzenie go przed wymiar sprawiedliwości!
  • Ale już skazałaś policjantów na podstawie pomówienia...
    Podziękowali 3antonina Prayboy Rogalikowa
  • edytowano luty 2021
    Zuzapola powiedział(a):
    Ale już skazałaś policjantów na podstawie pomówienia...
    Kto skazał?

    Ten sam komentarz można napisać w stosunku do tych, którzy nie tylko skazali BK, ale także "stwierdzili" u niej chorobę psychiczną, a zrobili to w celu zdyskredytowania i poniżenia... przez co dokopali  chorym i dołożyli cegiełkę do dyskryminacji osób dotkniętych przypadłościami psychicznymi.

    Mała ciekawostka wykraczająca poza temat BK, problemy psychiczne nie obalają zeznaj. Nie można na ich podstawie unieważniać zeznań... Acz polscy policjanci cenią sobie te metodę, szczególnie jeśli chodzi o ofiary przemocy domowej i seksualnej. Na szczęście nie wszyscy. 
  • Mało widziałaś. Znasz demonstracje sprzed tv. 
  • > złego traktowania ofiar przestępstw seksualnych. <

    Nie dziwi mnie to i nie potępiam tego rodzaju zachowań - policjant jest tylko człowiekiem. Nie powinien łamać prawa, ale... Byłe tylko gnoja nie zabił, bo będzie odpowiadał, jak za człowieka.
  • Klarcia powiedział(a):
    > złego traktowania ofiar przestępstw seksualnych. <

    Nie dziwi mnie to i nie potępiam tego rodzaju zachowań - policjant jest tylko człowiekiem. Nie powinien łamać prawa, ale... Byłe tylko gnoja nie zabił, bo będzie odpowiadał, jak za człowieka.
    "nie można znęcać się nad żoną, ALE gdy zupa jest za słona, pobicie jest dozwolone, bo przecież mąż to tylko człowiek". Nie ma to jak wtórną wiktymizacja.
    Czego nie potępiasz? Złego traktowania przez policję ofiar przestępstw seksualnych? Poniżania ofiar gwałtów? Gwałtów psychicznych mających miejsce na posterunkach policji? Serio. I kto jest gnojem?

    Policjanci powinni zachowywać się profesjonalnie. To, co zrobili tj zdarli, jest molestowaniem.

    Ostatnio policja dokonała aresztowania GŁUCHONIEMEGO, bo wg policjantów skandował hasła. Normalnie stał się cud, GŁUCHONIEMEMY przemówił. 


  • Prayboy powiedział(a):
    Mało widziałaś. Znasz demonstracje sprzed tv. 
    Ja nie słyszałam, by osoba głuchoniema skandowała hasła, a wg policji to robiła. Cud nad Wisłą. 


    Podziękowali 1Klarcia
  • edytowano luty 2021
    Nie dotyczy aborcji a zachowania policji i generalnie organiw panstwowych.

    Troche zmienilam zdanie w stosunku do tego co moeilam wczesniej. Policja powinna byc szkolona tak, ze nie dzialaja zbyt brutalnie. Niestety jest zupelnie odwrotnie.

    Chocby teraz sprawa Tomasza Komendy. Gdy szukali drugiego sprawcy okazalo sie, ze Komenda moze byc niewinny i tak sie zaczelo.

    A Komenda wczesniej sam sie przyznal po tym jak go brutalnie bili zeby sie przyznal.
    Co warte sa zeznania wymuszane siłą? Jak mozna bic obywateli?

    Kultura policji musi byc. Jeszcze duzo w tym temacie nalezy zrobic.
    Co do kazdego. Co do babci Kasi ktora stoi po " zlej stronie mocy" i byc moze zachowujacej sie nawet agresywnie rowniez.
    W USA policja zabila czlowieka.

    https://tvn24.pl/polska/superwizjer-tomasz-komenda-skazany-za-gwalt-i-morderstwo-malgosi-ra821084-2402449
    Podziękowali 1paulaarose
  • edytowano luty 2021

    Przepraszam nie chce zasmiecac wątku

  • Tomasz i Ewa powiedział(a):
    A kto naciskał na szybkie rozwiązanie sprawy, w wyniku czego zamknięto Komendę? Czy nie ten sam bliźniak z Wawelu?

    T ;)

    Było jednak inaczej - przypisywanie winy L. Kaczyńskiemu jest obrzydliwym atakiem, tym bardziej ohydnym, że pomawiany nie ma możliwości się bronić.
    W miarę rzetelna publikacja była na onecie, chciałam wrzucić link, ale, strajk podjęli:

    https://wiadomosci.onet.pl/kraj/lech-kaczynski-naciskal-na-postawienie-oskarzen-tomaszowi-komendzie/dejd93m

    Czytamy tam:

    Tu powinien być Twój ulubiony serwis internetowy. Dzisiaj jednak nie przeczytasz tu żadnych treści. Przekonaj się, jak będzie wyglądać świat bez niezależnych mediów. Ruszyła akcja Media bez wyboru. Przeczytaj nasz list otwarty do władz Rzeczpospolitej Polski. Dla nas najważniejsze jest, abyś TY miał wybór. Dziękujemy użytkownikom i partnerom handlowym za zrozumienie i wsparcie

    Szanowny użytkowniku!
    Podejmujemy dziś krok, którego nikt z nas podejmować nie chce, bo idzie wbrew wszystkim wartościom, jakie jako dziennikarze wyznajemy. Na 24 godziny znikają wszystkie serwisy Ringier Axel Springer Polska. Bierzemy udział w tym proteście razem z dziennikarzami wielu innych tytułów i serwisów należących do polskich i zagranicznych właścicieli, bo wierzymy, że nie mamy innego wyboru.

    Propozycja nowego podatku od mediów jest kolejnym już w ostatnich latach ciosem zadanym mediom w Polsce. Nowy podatek uderzy w nasze redakcje, już bardzo mocne doświadczone epidemią niszczącą naszą gospodarkę.


    ***

    Uważam, że powinno się ich z Polski wyp...



  • edytowano luty 2021
    Teraz trafiłam na info - jak się zachowywała "babcia Kasia":



    ***

    I jeszcze jeden wpis:


  • Czytam sobie dzis onet 
    Wypowiedział sie psycholog i psychotraumatolozka.
    Oni twietdzi, ze przychodza do niego kobiety ktore twierdza, że sie zabiją jak beda musialy kontynuować taką ciążę z chorym dzieckiem ( to pewnie jest prawda, ale one to mowia przed terminacją bo po pewnie maja zupelnie inne uczucia wg mnie. Tego juz nie powiedzial co jest po)

    A psychotraumatolozka stwierdziła ze po aborcji depresja trwa krócej niz po porodzie i pozniejszej smierci dziecka. Jak myslicie, czy to moze byc prawda? 

    Tak czy inaczej to jest wygrana tylko bitwa a do wygrania jest wojna a jest bardzo duzy przeciwnik i to juz wsrod psychologow, ktorzy spotkali sie juz z nowym zjawiskiem bo sa wymuszane w taki sposob kierowania na terminacje.

    Byc moze ci ludzie, ktorzy udzielili wywiadu dla onet nie mówią calej prawdy bo sa stronniczy?
  • @M_Monia

    1. Nie jest prawdą, że po aborcji jest łatwiej, aniżeli po urodzeniu ciężko upośledzonego maleństwa. Przypominam Ci tutaj Monę, która tak bardzo pragnęła, żeby się dziecię urodziło. My chyba też, bo bardzo gorliwie się o to modliliśmy.

    2. Czy wygraliśmy? Obawiam się, że nie. Teraz dopiero drastycznie wzrośnie liczba aborcji, jak ma to miejsce w Niemczech, gdzie obowiązują takie same przepisy. Mamy ponad 100 tys. aborcji rocznie.
    Lewacy znaleźli furtkę - "zagrożenie zdrowia psychicznego kobiety". Nie ma psychiatry, który by się odważył powiedzieć, że kobieta kłamie.
    Widziałam na lewicowych stronach, jak już się skrzykują i umawiają odpowiednich psychiatrów. To tak na początek, później już pójdzie na żywioł, bo - patrz wyżej.
    Podziękowali 1M_Monia
  • Wtedy wszystkie te kobiety ktore po aborcji beda czuly sie gorzej psychicznie powinny wystapic o odszkodowania, że zostaly oszukane.


  • M_Monia powiedział(a):
    Wtedy wszystkie te kobiety ktore po aborcji beda czuly sie gorzej psychicznie powinny wystapic o odszkodowania, że zostaly oszukane.



    O tym, to można sobie tylko pomarzyć.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.