Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Dzień rodzeństwa

Wszystkim rodzeństwom życzę wszystkiego najlepszego :) 

Komentarz

  • Ja pierdziu.. z tymi dniami to juz nie wiedza gdzie jajo zniesc.. kto to ma obchodzic niby i komu zyczenia skladac.. no ale moze lepsze niz dzien kropki..
    Podziękowali 3Pioszo54 Skatarzyna Wela
  • A nie -jakom nauczyciel plastyki uwazam ze dzien kropki jest fajny! Przeslanie jest- kazdy moze byc artystą.
  • Według internetu dzisiaj jest dzień jedynaka. Też dobre święto. Każdy ma okazję mieć jakieś własne :D

  • I jeszcze dzień chomika
  • I dzień mycia okien. Umyłam dwa ;)
    Podziękowali 1paulaarose
  • I dzien czekolady :) świętowałam!
    Podziękowali 1paulaarose
  • A nie ma przypadkiem dzisiaj dnia dbania o włosy? Bo siedzę z odżywką na łbie i mogłoby się moje poświęcenie dzięki temu nie zmarnować  :D
  • Wczoraj byl dzien rwania wlosow z glowy a dzis na razie dzien rozlozonej kanapy.. 
    Podziękowali 1Cart
  • O! Kanapa!
    U nas był wczoraj dzień wymiany narożnika na nowy :)
    Stary poszedł za darmo na OLX a nowy przyjechał godzinę później ;)

    Mąż widząc ile syfu wygarnęłam spod starego, stwierdził, że kupiłam nowy, żeby móc wreszcie posprzątać. I że następnym razem on prosi, żeby po prostu mu powiedzieć, on rozłoży ten nowy, ja posprzątam i nie trzeba będzie kupować kolejnego  B)  
    Podziękowali 1paulaarose
  • U nas na razie po wyniesieniu kanapy wiory polecialy.. jutro narpznik uzywany przyjdzie 
  • No u nas naroznik i zmiany zmiany.. w strone z Dudusiowego projektu...niestety z obrazami i wiórami troche.
  • Z Instagrama wiem że dzisiaj jest dzień doceniania męża. Wszystkim żonom i mężom życzę więc miłej końcówki tego dnia
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.