Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Jaki laptop kupić?

1235»

Komentarz

• Się chwalę. Mój stacjonarny nie kopci, nie prycha, nie wyje...mąż mi kupił. Wodą chłodzony. Super jest.Tyle, że duże bydlę.
  • Trochę wyrośnięty.
  • Przepraszam to nie laptop.
    Ale te nazwy, które wymienialiście typu lenovo albo asus, to w pracy niektórzy użytkują.
  • Z tego, co koleżeństwo tu pisze, to teraz w ogóle sprzęt czy AGD czy elektronika obliczona jest na tzw. krótki żywot.
  • I skąd to przyszło? Skąd ta tendencja? Czy z Kraju kwitnącej wiśni? A może z USA?
  • @AgaMaria przyszło od producenta, któremu się nie opłaca produkować produktów trwałych
  • Ja jestem zadowolony z asusa.
    z dellami mam podobne odczucie jak było wyżej - koszmar.
  • Tak kończąc moją niekończącą się przygodę z kompami.
    Niekompetencja sprzedawcy jest obłędna.
    Wymieniłam jeden egzemplarz, bo mi powiedzieli, że to wada. Na drugi dzień musiałam jechać z drugim - okazało się, że to już nie wada... ale na własną odpowiedzialność mogę go zabrać do domu... niby nie wada, ale dźwięków wydawać nie powinien. No to pytam - ok, który ma takie same parametry, tylko nie wydaje dźwięków - A ten z dyskiem SSD. No ok ale nie ma FullHD. A tamten miał. No to powiedzieli, że nie ma różnicy - fullHD to tylko przy obrabianiu filmów 3d zauważę...
    No i rzeczywiście ten z dyskiem ssd jest - bardzo dobry.
    Ale, że nie ma fullHD widać z zamkniętymi oczami...
    I kogo to obchodzi - nikogo. Co koleżka na dziale - inne rzeczy opowiada - a niby o tym samym.
  • Kupując taki sprzęt, trzeba mieć świadomość, że jeden producent ma różne linie produktów. Przykładowo HP ma co najmniej 3, czyli EliteBook (górna półka, biznesowa), ProBook (średnia) i Pavillon (dolna). Te "Pavulony" to szerokim łukiem omijać...
  • Ten watek tez podbijam. Szukam komputera do prowadzenia szkolen. Czyli musze go podlaczyc do rzutnika i ma dzialac . Jestem zielona jeszcze bardziej niz w temacie rzutnikow. Jedyne co moge zrobic to isc do sklepu i kupic ten co mi poleca.
    Moze tu ktos poratuje?
  • Podbije starocie. 
    Czy ktoś zna sprawdzony sklep online z laptopami poleasingowymi?
    Wydawało mi się że @OlaOdPawla gdzieś linkowala, ale nie mogę znaleźć
  • Taaak, linkowałam ale już nie bardzo pamiętam co... Poszukam, postaram się dziś.
  • Dziękuję bardzo
  • Mężowi kumple stronę device.pl polecali 
    Podziękowali 1jukaa
  • Ja kuppwalam 2 lapki od SIM z Bydgoszczy
    Podziękowali 1jukaa
  • @jukaa, sprawdzona jest też ta firma:
    https://amso.pl
    Podziękowali 1jukaa
  • Dobra.
    Mam miesiąc na wydanie 1000 zł pefronowskiego i jak najmniej swoich (bowiem niemal nie posiadam) na laptop dla mojego syna. Zaczyna pierwszą klasę technikum. Nie jest maniakiem gier.
    Linki do konkretnego sprzętu poproszę.

Nie ukrywam, że nie znam się zupełnie na tej dziedzinie. I poznać się nie zamierzam
    Pomożecie?
  • @Bea - nówkę, czy używany? Do zwykłego użytku (czyli net, office itp.), czy coś więcej?
  • Ja kupiłam dwa lapki w tej firmie, są b. fajne. Kupiłam Elitebook 8460, ale za tanio, więc może to: https://www.device.pl/hp-elitebook-745-g2

Podziękowali 1Bea
  • Polece http://komputerymarkowe.pl
    Duża dbałość o czystość sprzętu.
    Podziękowali 1Bea
  • Ja niestety nie pamiętam sklepu internetowego, w którym kupowałam poleasingowego laptopa (być może Device?), ale jeśli chodzi o sam sprzęt, to polecam Della. Mam takiego dość starego, Latitude E6410, służy mi już dobrych parę lat. Nie jest idealny, czasami coś szwankuje, ale daje radę - a używam go nie tylko do neta itp., ale też do grafiki komputerowej.
    Podziękowali 1Bea
  • Podziękowali 1Bea
  • Sprzęt musi być nowy
    Podziękowali 1NC500
  • @wiesia czy te lapki podlinkowane mają jakąś pojemność pamięci?
    @Aszna a ten Twój?
  • @Bea pojemność? Mój chyba 250 GB, 4RAM. A linkowany przeze mnie 320 GB, 8RAM. No ale nowego go się chyba już nie kupi i tak, bo to za stary model...
    Podziękowali 1Bea
  • Ja muszę nowy. Taka jest umowa z pefron.
    Stąd pytanie bo dofinansowanie nędzne.
  • @Bea te od nas są poleasingowe, na fakturę itp. System Win z pelnym blogoslawienstwem Microsoftu.
    Pamięć operacyjna oraz pojemność dysku twardego widoczna w konfiguratorze (po kliknięciu na dany komp); można zwiększyć za dopłatą (rozwijana lista).
    Nowe rzadko się trafiają.
    Dziwne takie obostrzenia że tylko nowe, ale ok nie nam decydować. Dużo instytucji bez skrempowania kupuje te używane Delle, HPki i wracają po więcej. Ogólnie pisząc nie ma się czego bać.
    Podziękowali 1Bea
  • edytowano lipiec 2018
    Bea powiedział(a):
    Ja muszę nowy. Taka jest umowa z pefron.
    Stąd pytanie bo dofinansowanie nędzne.
    Nawet jeśli pełna faktura?
    Podziękowali 1Bea
  • Nowego w tej cenie to nie warto. Kypilam raz nowy laptop z dolnej półki (lenovo) i od poczstku zle działał 
    Podziękowali 4Bea wiesia Aszna NC500
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.