Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Msza o unicestwienie

edytowano czerwiec 2021 w Arkan Noego
[ponieważ zapis na stronie www został zmieniony, kasuję zrzut ekranu]

Komentarz

  • To są nadajniki/odbiorniki małej mocy, jest ich dużo na mniejszych masztach, stoją bliżej. Jeśli w ogóle coś szkodziło, to bardziej ta nienowoczesna technika. Cejrowski nie na wszystkim się zna, sporo wie ale klepie na każdy temat, np. głupoty o samochodach czy energetyce.
    Podziękowali 1ewaklara
  • Dobre :D  
    Przy tym pokazuje głupotę, albo zachłanność księdza, który przyjął tę idiotyczną intencję.
  • No, to jest w ogóle interesujące, jakie intencje mają... sens? 
  • A to nie jest fake? Bo taką karteczkę to każdy może wydrukować czy wręcz tylko obrazek taki zrobić.
  • Wpisz w Google to znajdziesz intencję i parafię.
  • Ok. znalazłem.

    Powinni jeszcze umieścić zastrzeżenie: "Za treść intencji mszalnych, księża nie odpowiadają". :)
    Podziękowali 3ewaklara gahana Klarcia
  • edytowano czerwiec 2021
    Ciekawy jestem kiedy ludzie wreszcie zwrócą uwagę że wyszydzanie kogokolwiek, nawet kogoś będącego w błędzie jest powszechnym grzechem ciężkim przeciwko miłości bliźniego. My jako katolicy albo nawet zwykli ludzie mający odrobinę wyobraźni,  jesteśmy bliźniemu winni miłość lub chociażby miłosierdzie.

    Wiele rzeczy było uznawane jako niedorzeczne, które potem zaakceptowano. Kiedyś wszelkie przesłania na temat Małego Sądu nad światem, tzw Rozświetlenie Sumień, które ma być Darem Miłosierdzia Bożego dla naszych czasów, były standardowo dla naszych czasów, wyszydzane i polewane szambem. Teraz widzę że coraz więcej osób uznaje objawienia o tym mówiące.

    Dlatego ludzkość bardzo potrzebuje Miłosierdzia Bożego. Nie ma sensu teraz wytykać poszczególnych błędów, bo z tego tylko można g*wnem się ubrudzić. Czy z głupoty, czy specjalnie, ludzie niszczą własne zdrowie. A że posługują się też zaawansowaną technologią, to tylko i wyłącznie świadczy o degeneracji moralnej ludzkości jako całości. Oczywiście trudno przyjąć do świadomości taki stan rzeczy, lepiej się okłamywać jakie to wielkie osiągnięcia współczesny człowiek posiada.

    Też uważam że częstotliwości 2,4 i 3,6GHz są szkodliwe. Ale skoro Bóg dopuszcza aby ludzie się wyniszczali, to napewno  wyprowadzi z tego jakieś dobro z perspektywy wieczności. No i Wolnej Woli On człowiekowi nie zabiera. 

    Czy to prawdziwa informacja, czy fake, to nie ma praktycznego znaczenie. Cokolwiek to jest, to zostało wykorzystane by dokopać Kościołowi i ludziom o konkretnych poglądach. Zbyt mocno związał się on ze światem i zapomniano, że wartość i autorytet Kościoła powinien mieć źródło w Bogu, a nie w (najświatlejszych nawet) kapłanach. A Bóg nakazuje ludziom kochać siebie nawzajem. Według mnie przyjęcie takiej intecji, która przecież wypływa z jakiś ludzkich obaw, jest jak najbardziej czynem miłosiernym tego księdza, który tą intencje przyjął.


    Podziękowali 1Klarcia
  • Zmień tytuł bo msza jest o a nie za unicestwienie.
  • Na czym polega różnica?
  • Jak dawno temu montowali kable elektryczne to też było zło i szatan. Wszystko może byc zło i szatan albo Bóg i dobro 
    Zależy od optyki
    Podziękowali 1Klarcia
  • Już zniknęło. Chyba ktoś podjął interwencję.
  • Biznes Info powiedział(a):
    (...) częstotliwości 2,4 i 3,6GHz są szkodliwe(...)


    Jakieś konkrety? 
    Czy kuchnie indukcyjne szkodzą? Nie kupiliśmy bo się baliśmy i teraz bulimy za prąd.
    Czy jedzenie z mikrofalówki też? Bo kawa jest obrzydliwa.
    Serio pytam.
  • edytowano czerwiec 2021
    Jak serio, to proszę: http://www.wi-cancer.info/new_home.aspx Zwróć uwagę na reference: http://www.wi-cancer.info/notes_rest_of_the_story.aspx oraz tą mniej marketingową część: http://www.wi-cancer.info/homethe_rest_of_the_story.aspx

    Ze względu na komentarze, po polsku polecam też to: https://www.crazynauka.pl/wi-fi-szkodliwe-dla-zdrowia-obalamy-mit/

    Nie wiem czy indukcje szkodzą, bo to trochę inny temat, nie zgłębiałem go. Ważne jakich częstotliwości się używa. Np był kiedyś internet cdma, który wykorzystywał pule zdrowych dla człowieka częstotliwości.

    Mikrofalówka używa 2,4 GHz. A więc woda ją potraktowana, będzie niszczyła w organiźmie układ nerwowy człowieka. Wogóle temat wody jest bardzo ciekawy z punktu widzenia jej "pamięci" częstotliwości. Można dość łatwo "zaprogramować" wodę częstotliwościami, które ma np koffeina. Wtedy taka woda, mimo że nie ma w sobie wogóle koffeiny, będzie miała właściwości kawy. Sprawdziłem to osobiście na sobie i nie tylko, dlatego wiem o czym piszę z własnego doświadczenia. 
  • Uczeni sowieccy twierdzili że warto pić wodę z roztopów albo topić w domu lód.
  • Tak właściwie intencja jak intencja. 

  • Turturek powiedział(a):
    Ok. znalazłem.

    Powinni jeszcze umieścić zastrzeżenie: "Za treść intencji mszalnych, księża nie odpowiadają". :)
    A Klarci się czepiano, gdy życzyła matołkom spotkania z covidem - ech...
  • Odnośnie mikrofalówki - myślę, że jest to bardzo przydatne urządzenie do odgrzania potraw. Jeżeli trwa krótko, to fale nie zaszkodzą.
  • Turturek powiedział(a):
    Ok. znalazłem.

    Powinni jeszcze umieścić zastrzeżenie: "Za treść intencji mszalnych, księża nie odpowiadają". :)
    Trochę odpowiadają, bo np czy powinni przyjąć intencję: "aby sąsiada piorun strzelił"?
  • edytowano czerwiec 2021
    Aż sprawdziłem. Indukcja działa na częstotliwości 20000Hz-50000Hz. Jest ona w przedziale dość  bezpiecznych częstotliwości. Dr Hulda-Clark uważała nawet częstotliwość 30000Hz (30kHz) za wyjątkowo skuteczną w walce z większością patogenów. Nawet obecnie są w sprzedaży zappery: https://allegro.pl/kategoria/zdrowie?string=30kHz&description=1&bmatch=e2101-d3794-c3683-hea-1-1-0611 Jest w tym dużo prawdy, ale obecnie temat tej częstotliwości jest dużo głębiej rozpracowany. Czyli małe jest prawdopodobieństwo że kuchenka indukcyjna szkodzi. Możliwe że jest nawet pożyteczna dla zdrowia. Nie należy jej mylić jednak z mikrofalówką.

    W szczególnych przypadkach może zakłócać elektronikę, czyli np rozrusznik serca, czy jakieś pamięci flash itp
  • Aby była jasność, to ja też mam u siebie i mikrofalówkę oraz też korzystam z wifi czy bluetootha. Mikrofali nie używam sam, ale dzieci były bardzo napalone na ten sprzęt, więc im kupiłem. No chyba że czasem wrzucę do niej pochłaniacz wilgoci, który w ten sposób się regeneruje. To taka moja mała zemsta na tym sprzęcie.  B) Teraz mikrofala jest używana u mnie bardzo rzadko. Do wifi też zamontowałem czasowy wyłącznik na noc.

    Pozostałem przy swoim zdaniu i szanuję opinię swojej młodzieży. Według mnie zmanipulowanej przez wpływy różnych uwodzicieli, co na kłamstwie budują swoje wygodne życie. Uważam że większą szkodę bym im zrobił, gdybym na siłę zabronił jej używania lub po prostu jej nie kupił.
  • No faktycznie, najlepiej rozmawia się z praktykami
  • Ale to glupie
  • Co z tego, ważne że działa
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.