Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Ktoś z forum jeszcze szyje kocyki?

Potrzebuję kocyków dla moich bliźniaczek a sama tym razem nie dam rady uszyć. 

Komentarz

  • Ja szyłam tylko dla siebie. Z jednej strony minki z drugiej dresówka zamiast bawelny, bo wtedy się kocyk nie gniecie i po praniu wystarczy mokry strzepnac i powiesić. W środku wypełnienie. Napisz o jaki Ci konkretnie kocyk chodzi. 
  • @mamaw Minky z bawłną w środku ocieplenie.
  • Miałaś już taki? Jak ta bawełna się sprawuje po praniu? Nie trzeba tego prasować żeby jakoś wyglądało?
  • Zależy, jaka  bawełna. Józkowe "koko", które ma 5 lat jest w dużo lepszym stanie niż kocyk Małgosi nabyty dwa lata później.  I Małgosia tylko pod swoim śpi. A Józek swój ciąga z sobą wszędzie.  I nie prasuję, i suszę w suszarce.
    Podziękowali 1mamaw
  • Dla najmłodszej szyłam sama, bawełna była jakaś super ekstra i nic sięz nią nie dzieje, prasować nie trzeba, kocyk ma 6 lat. Przy bliźniakach nie daję rady ze sprawami bieżącymi więc szycie odpada 
  • @Bea, @mamaw nie będę was kłopotać, myślałam że ktoś na forum szyje kocyki „zawodowo”. Znajdę krawcową gdzieś w pobliżu.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.