Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Jak rozpoznać działanie złego ducha w rodzinie?

Komentarz

 • Działanie rozpoznane od dawna ale co z tym zrobić 
  Podziękowali 2Isako Biznes Info
 • Prayboy powiedział(a):
  Działanie rozpoznane od dawna ale co z tym zrobić 
  IMHO to wygodne - zwalić wszystko na diabła. 

  T ;)
  Podziękowali 1Coralgol
 • edytowano 26 sierpień
  Nie bardzo. Diabeł przychodzi tylko jak go zaprosimy. 
 • Prayboy powiedział(a):
  Nie bardzo. Diabeł przychodzi tylko jak go zaprosimy. 
  Podpisałeś cyrograf czy siedzisz w okultyzmie?

  T
 • edytowano 26 sierpień
  Kiedyś tak. Podpis nie jest konieczny jemu to niepotrzebne. Sprawa zamknięta ale swąd siarki pozostał.
 • Co na to egzorcyści?

  T
 • Ale niestety. Jak raz zajrzałeś w przepaść to ciemność woła nadal. Trzeba z tym walczyć bo ona traktuje cię już jako swego.
 • Z czym trzeba walczyć? Nie rozumiem. Skoro pomogli?

  T
 • I nie zrozumiesz.
  Podziękowali 2blaekie Isako
 • @Tomasz i Ewa Zły duch jest podstępny i mo,że kusic
 • Ale to jest leń patentowany. Kusi tam, gdzie widzi jakieś braki, żądze, niespełnienie. 

  T
 • edytowano 26 sierpień
  Mylisz się. Jest bardzo pracowity i sprytny. Problem w tym że byłem już po drugiej stronie i wiem i obawiam się co będzie jeśli tam trafię a nie chciałbym. Niestety mimo starań jestem na najgorszej drodze w to miejsce. Co gorzej pociągam tam że sobą tych których kocham.
 • edytowano 26 sierpień
  Ale co to jest ta „druga strona”? Kiedyś otarłem się o metodę Silvy. Dzięki Bogu wyszedłem z tego bez większych strat. Ale nie zawdzięczam tego sobie tylko łasce. Dalej twierdzę, że to leń. 

  T
 • edytowano 26 sierpień
  Druga strona to fizyczne przebywanie wśród istot demonicznych. 
 • Nie da się przebywać „fizycznie” wśród istot duchowych. 

  T
 • edytowano 26 sierpień
  Jeśli stają się widoczne fizycznie - a mają taką możliwość -  da się. Nie chcę więcej o tym już rozmawiać.
 • Ale to są raczej objawy zaniedbanej schizofrenii a nie działalności szatana. (???)

  T
 • edytowano 26 sierpień
  Domorosły internetowy psychiatra z ciebie?? Daj spokój.
  Lekarz tego nie stwierdził.Nie stwierdził żadnych zaburzeń psychicznych.
 • Nie stawiam diagnozy, tylko napisałem o objawach nieleczonych schizofrenii. Dobrą praktyką jest zasięgnięcie opinii wielu lekarzy. 
  Mój przyjaciel odbył długą pielgrzymkę po gabinetach aż dostał prawidłową diagnozę. 

  T
 • Egzorcysta może być potrzebny przez dłuższy czas, właśnie czytałam, że nie jest to takie proste, często wymaga nawet lat.
 • edytowano 26 sierpień
  @Prayboy
  Więcej zyj, zyj codziennością, wiecej radości z bycia osobą wierzącą. Codziennoscia okazuj, jak milujesz Boga, Pana swego a milosc do niego okazuj tez, albo przede wszystkim kochajac swoich najlbizszych , dajac im powody do codziennej radosci.

  Strasznie mi Ciebie zal, bo jestes szalenie ponury, jakiś mrok dusze Ci okeyl ciezkim szalem a Ty oddalasz sie od przyziemnosci, Twoja gleboka wiara zaczyna niebezpiecznie trącić jakąś utrata kontroli nad rzeczywistością. Metafizyka i duchowosc alw w tym złym wydaniu.
  Ogromnie się martwię o Ciebie. Musi Ci byc okrutnie ciężko. 
  Nie chce urazic czy obrazic, ale serio... Brzmisz okrutnie ciemno i obawiam się , ze ten mrok sączy sie coraz dalej i dalej. 
  I mam wątpliwości, czy tym szatanem nie tłumaczysz wszystkiego. I mam tez poczucie, ze to juz nie jest woara. A herezja i myślenie magiczne 
  Podziękowali 2Prayboy paulaarose
 • Pokusa obwiniania szatana za wszystkie niepowodzenia i kłopoty jest bardzo silna. Zwalnia człowieka z obowiązku starania się o poprawę swojego oraz bliskich losu. Mamy winnego i spokojnie możemy trwać w toksycznym letargu, bo przecież nic na to poradzić nie możemy. Fatalistyczna, czarna rozpacz. 

  T
 • edytowano 26 sierpień
  Tomasz i Ewa powiedział(a):
  Nie stawiam diagnozy, tylko napisałem o objawach nieleczonych schizofrenii. Dobrą praktyką jest zasięgnięcie opinii wielu lekarzy. 
  Mój przyjaciel odbył długą pielgrzymkę po gabinetach aż dostał prawidłową diagnozę. 

  Zasięgnąłem opinii trzech. Wystarczy? Czy trzech to wielu?
 • edytowano 26 sierpień
  Jeśli opinia trzech jest spójna to mogą mieć rację.

  T
 • Tomasz i Ewa powiedział(a):
  Pokusa obwiniania szatana za wszystkie niepowodzenia i kłopoty jest bardzo silna. Zwalnia człowieka z obowiązku starania się o poprawę swojego oraz bliskich losu. Mamy winnego i spokojnie możemy trwać w toksycznym letargu, bo przecież nic na to poradzić nie możemy. Fatalistyczna, czarna rozpacz. 

  T
  Nie czuję się z niczego zwolniony Przeciwnie 
 • edytowano 26 sierpień
  @Prayboy ; ale nigdy nie wybierasz raz na zawsze.
  Na tym polega potęga naszej wolnej woli.
  Wybieramy do ostatnich sekund naszego życia.
  Módl się jak najwięcej,módl się jakkolwiek jak tylko potrafisz,
  nie trać kontaktu z jedyną prawdziwą mocą.
  Wiara ,nadzieja miłość.
  Nie lęk.
  Lęk,strach,stagnacja nie pochodzą od Boga.

  Podziękowali 1Prayboy
 • list do efezjanm  pawł pisze ze za wszystko zło   odpowiedzialny sa demony  12 Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw pierwiastkom duchowym zła na wyżynach niebieskich3. 13 Dlatego weźcie na siebie pełną zbroję Bożą, abyście w dzień zły zdołali się przeciwstawić i ostać, zwalczywszy wszystko. 14 Stańcie więc [do walki] przepasawszy biodra wasze prawdą i oblókłszy pancerz, którym jest sprawiedliwość4, 15 a obuwszy nogi w gotowość [głoszenia] dobrej nowiny o pokoju5. 16 W każdym położeniu bierzcie wiarę jako tarczę, dzięki której zdołacie zgasić wszystkie rozżarzone pociski Złego. 17 Weźcie też hełm zbawienia i miecz Ducha, to jest słowo Boże6 - 18 wśród wszelakiej modlitwy i błagania. Przy każdej sposobności módlcie się w Duchu! Nad tym właśnie czuwajcie z całą usilnością i proście za wszystkich świętych 19 i za mnie, aby dane mi było słowo, gdy usta moje otworzę, dla jawnego i swobodnego głoszenia tajemnicy Ewangelii, 20 dla której sprawuję poselstwo jako więzień, ażebym jawnie ją wypowiedział, tak jak winienem.
 • Prayboy powiedział(a):
  Działanie rozpoznane od dawna ale co z tym zrobić 
  Tu trzeba zrozumieć, że szatan jest przegranym. I to wielkim. Niestety także ludzie, którzy stosują jego metody są wielkimi przegranymi. Mimo że teraz im się powodzi, są radośni i pozornie dobrze sobie radzą.

  Dlaczego? Bo dla nich nie ma przebaczenia, nie ma wzajemnych relacji. Tam liczy się tylko efekt. Są relacje takie, ale tylko takie do których dąży się w korporacjach. Możesz oszukiwać, kraść, ale liczy się twoja efektywność. Podobnie jest w świecie szatanów. Odrzuć ten strach i rozpacz który starają się w Tobie zaszczepić, a sam to zobaczysz. Mnie tak olśniło przy lekturze https://lubimyczytac.pl/ksiazka/4880329/moja-walka-z-szatanem

  Ja też przez wiele lat szukałem zrozumienia u innych ludzi. A tu prawdopodobnie potrzebujesz zaufać Bogu: Jego Dobroci i Jego Wszechmocy. Nie staniesz się przez to mocniejszy, a na początku będzie Cię bardzo przygniatała własna nieporadność. Ale warto. I dopiero wtedy pokazać się innym ludziom. U mnie tak było.
 • edytowano 7 wrzesień
  Oj nie tu :) pomyłka 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.