Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

«134

Komentarz

 • Czyli pan Braun dalej w formie.
  Podziękowali 1Klarcia
 • Braun to oszołom, znajomy głosował na niego dla beki, "bo to barwna postać i będzie śmiesznie, jak się dostanie" :/
 • edytowano wrzesień 2021
  Tutaj się nie wypowiem, nie chcę podpadać oszołomom, zrobiłam to w Ringu.
  http://wielodzietni.org/discussion/33585/posel-grzegorz-braun#latest
  Podziękowali 1AleksandraB
 • Oj, Klarcia dała do pieca w Ringu :)
 • :D  

  Na TT poleciałam jeszcze ostrzej. :)
 • edytowano wrzesień 2021
  inna sprawa że Niedzielski nadaje sie natychmiast do dymisji z wielu powodów, lekarze także są na niego wściekli, bo to oszust i kłamca - myśle że Braun wyczuł "koniunkturę" i dlatego tak pojechał. Razi mnie wycieranie sobie gęby szczęśćbogiem.
  Podziękowali 1Elf77
 • To kwestia marketingowa, Braun ma zagospodarować elektorat konserwatywnych katolików.
  Podziękowali 1Klarcia
 • I oni modlą się i grożą śmiercią?
 • A ja bardzo Brauna lubie sluchac. Piekna polszczyzna. <3


 • Był lepszymieżyserem niż politykiem. 
  Podziękowali 1Klarcia
 • Prayboy powiedział(a):
  Był lepszymieżyserem niż politykiem. 
  BINGO!!!
 • Isako powiedział(a):
  A ja bardzo Brauna lubie sluchac. Piekna polszczyzna. <3  Piękna polszczyzna nie rekompensuje tego, że to debil, albo skrajny cynik robiący biznes na covidzie.
 • On ma kilka dziwacznych wypowiedzi na koncie, np fantazje o batozeniu gejów czy tajemniczych palmach w których Żydzi mieli coś przemycac do Polski
  Po jego dzisiejszym występie zastanawiam się czy facet nie ma jakichś zaburzeń
  Podziękowali 1Klarcia
 • Klarcia powiedział(a):

  Piękna polszczyzna nie rekompensuje tego, że to debil, albo skrajny cynik robiący biznes na covidzie.
  Klarcia wygaduje większe głupoty i ma mniejszą wiedzę, a jakoś nikt debilem jej nie określa. Gdzie tu sprawiedliwość?

 • Kajla powiedział(a):
  On ma kilka dziwacznych wypowiedzi na koncie, np fantazje o batozeniu gejów czy tajemniczych palmach w których Żydzi mieli coś przemycac do Polski
  Po jego dzisiejszym występie zastanawiam się czy facet nie ma jakichś zaburzeń

  A o budowie żydowskich bunkrów pod CPK słyszałaś?
  Podziękowali 1Prayboy
 • Wiele wypowiedzi Brauna to tzw. robocze hipotezy mające pobudzić słuchacza do wysiłku intelektualnego i przemyślenia pewnych zakłamywanych czy zatajanych informacji. Stąd budowane są różne fantastyczne twory o których się potem dużo mówi, a co jakiś czas niektóre okazują się rzeczywistością. Niestety ludzie strasznie odwykli od samodzielnej analizy źródeł i wydaje im się, że powinni dostawać konkretne wskazówki jak mają myśleć. A Braun nie wpisuje się w ten schemat ze swoimi sensacjami.
 • Ta wypowiedź też?

  " trzecia lokalizacja, na którą zwróciłbym uwagę „w pierwszym rozdaniu”, to Mszczonów, położony zaledwie kilkadziesiąt kilometrów od Warszawy, wzdłuż trasy katowickiej, znany z term. Rok temu nabrała nagle tempa budowa zlokalizowanego tam aquaparku. Ten aquapark powstaje na niewielkiej części terenów zakupionych przed laty przez żydowskich inwestorów w tej okolicy. Tu mała ciekawostka – w mszczonowskim aquaparku zaplanowano nasadzenie 700 (słownie: siedmiuset) palm, co ciekawe – przywiezionych nie jako sadzonki, tylko jako pełnowymiarowe drzewa, które zanim trafią do Mszczonowa, przejdą aklimatyzację w… Rotterdamie. Proszę rzucić okiem na mapy pogody – każdy zauważy, że w Rotterdamie wiatry bywają bardziej porywiste niż w Mszczonowie. A poza tym – proszę zwizualizować sobie transport przez pół Europy 700 drzew palmowych. Moja reżyserska wyobraźnia podpowiada mi różne scenariusze w konwencji Bonda i szalonego naukowca Doktora No. Uważam, że kto przywozi 700 drzew palmowych, może przywieźć do Polski wszystko. Chciałbym widzieć polskich celników, którzy będą te palmy opukiwać. Bardzo wątpię, czy takowi się w ogóle znajdą."
 • No cóż, Braun powiedział prawdę, brutalną prawdę, a lewicowa Europa mowy prosto z mostu nie lubi. Stąd bardziej powie o malowniczym dozynaniu watahy niż będziesz pan wisiał.
  A za zamordowanie służby zdrowia wymyślonym lockdownem niestety się należy.
  Raport GUS sprzed miesiąca pokazał jasno, oddziały pracowały na 2/3 mocy, bo zablokowano przyjęcia i pracę oddziałów.
  Procedury jakie wymyślono na wejściu blokowały karetki na godziny, w tym czasie ludzie umierali nie doczekawszy się karetki.
  Podziękowali 2szamel Isako
 • edytowano wrzesień 2021
  Obejrzałem całą wypowiedź. Zdanie osadzone we wcześniejszym wywodzie. Kto z was to zrobił przed wydaniem osądu?
  Cała wypowiedź Brauna tutaj

  Szkoda, że nie było takiego oburzenia, jak ludzie pod szpitalami umierali.

  Podziękowali 4NC500 asiao zbyszek Odrobinka

 • A co do przewożenia, to pomysłowość ludzka nie zna granic i obawy mogą być w pełni uzasadnione. Sama pomyśl czy ktoś będąc już w Rotterdamie i przewożąc taki egzotyczny duży towar nie mógłby pokusić się o dodatkowe uzupełnienie transportu o jakieś "drobiazgi". Wydrążone drzewa wszak nie raz już służyły do przemytu.

 • edytowano wrzesień 2021
  PawelK powiedział(a):
  Obejrzałem całą wypowiedź. Zdanie osadzone we wcześniejszym wywodzie. Kto z was to zrobił przed wydaniem osądu?
  Cała wypowiedź Brauna tutaj

  Szkoda, że nie było takiego oburzenia, jak ludzie pod szpitalami umierali.

  Tak oczywiście że słuchałem całej wypowiedzi. Łącznie z bełkotem o tym że  za poronienia w USA odpowiedzialne są szczepionki. Braun to pajac.  Byłem z nim kiedyś na manifestacji w 2014 roku i pamiętam co wtedy wyczyniał. 
  Podziękowali 1Aga85
 • Prayboy powiedział(a):
  Łącznie z bełkotem o tym że  za poronienia w USA odpowiedzialne są szczepionki.
  Jest różnica między stwierdzeniem, że za poronienia w USA odpowiedzialne są szczepionki, a stwierdzeniem, że 1/3 NOPów poszczepiennych to poronienia. Takie przeinaczanie wypowiedzi nie jest najlepszą praktyką.

  Znając Brauna podpierał się jakimiś danymi, być może z bazy VAERS która może, ale nie musi być wiarygodna, bo każdy może dodać tam swój wpis. Jednak zanim coś się nazwie bełkotem, warto mieć jakieś konkretne argumenty, a nie tylko wrażenie.

  Podziękowali 2PawelK NC500
 • edytowano wrzesień 2021
  @Maciek_bs ;Oj, Klarcia dała do pieca w Ringu 
  @Turturek (...)budowane są różne fantastyczne twory o których się potem dużo mówi, a co jakiś czas niektóre okazują się rzeczywistością.

  Grzegorz Braun debilem nie jest. Cejrowski sugerował że chory lub genialny.

  Braun nie ma dostępu do tajnych informacji i jest samoukiem. Wychodzi że geniusz.

  Niezależnie od tego, czy jest zdrowy czy chory, okazał się być lepszym fachowcem niż Jacek Bartosiak (przeszkolony w Pentagonie) i całe władze państwowe. GB dawno przewidział (31.03.2015), że stawianie wszystkiego na jedną kartę, czyli na sojusz z USA a dokładnie sojusz PL z Trumpem, jakby Trump był monarchą i to dziedzicznym, jest krótkowzroczne (Braun ostrzegał jeszcze za Obamy).

  Od dłuższego czasu Bartosiak mówi, że USA poświęciły nas na ołtarzu rywalizacji z Chinami (Nord Stream 2). Za Bartosiakiem, jak za panią matką, powtarza to PiS. Ale jak GB lata temu ostrzegał. że to się tak może skończyć, to nie było mądrego żeby to rozważyć, nawet teoretycznie. Nawet mędrzec Bartosiak nie pomyślał, że pycha kroczy przed upadkiem

  Chcieliśmy sądzić Jaruzelskiego za wyłączenie telefonów, czym jest lockdown w tym kontekście?
  Lockdown pociąga za sobą ofiary, ale też osłabia gospodarkę, która to jest potrzebna na wypadek wojny.

  Grzegorz Braun o współpracy z Turcją i Skandynawią (13.11.2015r.)
  https://youtu.be/IDmYDHxt8yA

  Grzegorz Braun: alternatywne sojusze z Białorusią, Turcją i skandynawią
  https://youtu.be/CaDtXh6b-UA

  Przyszła koza do woza:
  Jacek Bartosiak talks to Arda Mevlütoğlu on the Poland's acquisition of Turkish drones.
  https://youtu.be/x--bYA3QQsQ 

  Obudziliśmy się wreszcie, ale z ręką w ...
  Spotkanie Prezydentów Polski i Turcji
  https://youtu.be/TbU2HHuvaxM

  Ameryka coś tam próbowała, ale za Trumpa: 01.02.2020 
  Pompeo: Belarus Doesn't Need To Take Sides Between Russia And U.S.
  https://youtu.be/7v_qOirDOBA

  Na kanwie mitu o Kasandrze powstało współczesne pojęcie syndromu i metafora używana przez ekspertów; syndrom lub kompleks Kasandry, pojęcie stosowane w przypadkach ważnych alarmów, którym się niedowierza.

  Kasandra została opisana jako piękna i sprytna, ale została uznana za wariatkę. Otrzymała dar, ale została również przeklęta przez boga Apolla, aby Trojanie nie uwierzyli w jej proroctwa. Ściągnęła na siebie gniew boga, odmawiając mu seksu, po tym jak obiecała mu siebie w zamian za dar proroctwa.

  @Kajla , ja mam nadzieję że niczego nie spartaczyli i że te głowice przywieźli. Teraz to pewnie takie nowoczesne robią, wodorowe, bez zapalnika rozszczepialnego. I niekoniecznie zaraz dużej mocy, chodzi o to żeby powoli wchodzić na kolejne szczeble drabiny eskalacyjnej, najpierw tak, żeby nikt nie zginął.

  Podczas oblężenia Troi Laokoon ostrzegał Trojan o niebezpieczeństwie, jakim był drewniany koń. Rzucił oszczepem w bok konia, by pokazać Trojanom, że jego boki głucho dźwięczą. Gdy składał ofiarę Posejdonowi, prosząc go o zesłanie burzy na wrogą flotę, z morza wyszły dwa ogromne węże, zabijając Laokoona i jego dwóch synów. Niewiedzący nic o świętokradztwie Laokoona Trojanie nie mieli pojęcia, że była to zemsta Apollona i uznali, że Laokoon zginął z ręki bogów za sprzeciw wobec przyjęcia konia. To skłoniło ich do przyjęcia podarunku, który spowodował upadek miasta.

  The Myth Of Cassandra
  In Greek mythology, Cassandra was one of the princesses of Troy, daughter of Priam and Hecuba. According to the Myth, Cassandra was astonishingly beautiful and blessed with the gift of foreseeing the future. Her curse was that no one believed her, a fact that weighed heavily on the destruction of Troy during the Trojan War.

  There are several different versions explaining the gift and curse of Cassandra; the most popular one is that God Apollo fell in love with her and granted her with the gift of prophecy. When Cassandra denied the God and his advances, he placed a curse on her, so that no one would believe her words or her predictions. He gave her a gift that would bring frustration and despair to her.

  In the tragedy Agamemnon, Cassandra appears to suggest the God to become hic consort but then breaks her promise, causing his wrath. Thus, Apollo left her the gift of prophecy but cursed her so that no one could or would believe her.

  According to the second version, Cassandra went to the Temple of Apollo in Troy and his little Temple Snakes licked her ears, allowing her to listen to the future. This theme is not unknown in Greek Mythology, as the snakes of Apollo have appeared in different myths and versions, allowing people to foresee the future and understand the language of animals.

  Cassandra And Troy
  Cassandra foresaw the destruction of Troy by the Greeks; when the Trojans found the big wooden horse outside the gates of their city Cassandra told them that Greeks will destroy them if they bring the horse in the city. The historical facts are not clear but the famous phrase “Beware of Danaos (Greeks) bearing gifts” belongs to her, although there are also different versions about this phrase as well, since it was stated by different persons in tragedy “Ajax” and Virgil’s “Aeneid”. No one in Troy believed her, and the horse was admitted in the city, with the known results for Troy.

  When Troy fell to the Greeks, Cassandra tried to find a shelter in Athena’s Temple, but she was brutally abducted by Ajax and was brought to Agamemnon as a concubine. Cassandra died in Mycenae, murdered along with Agamemnon by his wife Clytemnestra and her lover Aegisthus.

  The Cassandra Syndrome
  Based on the myth of Cassandra there is a modern syndrome and metaphor recognized by experts; the Cassandra syndrome or complex, which is applied in cases of valid alarms which are disbelieved. The syndrome applies mostly in psychology and politics or science, and it was named by the French Philosopher Gaston Bachelard in 1949.
  Podziękowali 1zbyszek
 • PawelK powiedział(a):
  Obejrzałem całą wypowiedź. Zdanie osadzone we wcześniejszym wywodzie. Kto z was to zrobił przed wydaniem osądu?
  Cała wypowiedź Brauna tutaj

  Szkoda, że nie było takiego oburzenia, jak ludzie pod szpitalami umierali.

  I przed epidemią także niektórzy umierali przed szpitalami. O niskim morale personelu medycznego już mówiłam.
  Jeszcze raz powtórzę, że mielibyśmy znacznie lepszą sytuację, gdyby państwo miało by możliwość dyscyplinowania opornych .
  To Braun i jego banda rozsiewali zarazę i zachęcali innych do tego. Te liczne zgony należy podobnym im baranom przypisać, a nie rządowi. Ten zrobił maksymalnie tyle, ile mógł. A dzisiaj ta szuja nazywa ministra zbrodniarzem - gdybym trafiła na kanalię, to jakem stara już i niezbyt sprawna skopałabym mu rzyć.

 • Słuchałam tego przemówienia, nie oglądałam, to nie zaskoczyłam, że Kidawa-Błońska prowadzi. Zagotowałam się, gdy usłyszałam perorę posła i nie zdziwiła mnie reakcja sali.
  Po bardzo pobożnym wstępie, nastąpił wściekły atak, przemowy wyglądała tak:
  "Niech nas Pan Bóg ma w swojej opiece, póki za tę dziedzinę aktywności naszego państwa, odpowiada człowiek zajmujący miejsce w tej ławie. Niestety nie w ławie oskarżonych, w ławie rządowej.
  Akt oskarżenia, mam nadzieję, że przed Trybunałem, kiedy wróci Rzeczpospolita z całą swoją mocą, całym majestatem - ten akt oskarżenie będzie zawierał informację o stu kilkudziesięciu, a zegar tyka, tysiącach zgonów nadmiarowych. Będzie zawierał informację, że o jedną trzecią, w ciągu jednego roku, wzrosła liczba zamachów samobójczych wśród dzieci i młodzieży. To są straty wojenne, ludzie, którzy odpowiadają za te straty wojenne są zbrodniarzami wojennymi. "
   
  Gdy czas mu minął i nakazano mu zejść z sejmowej mównicy, jeszcze krzyknął w stronę min. Niedzielskiego: będziesz Pan wisiał.

  ***
  Tym razem oberwało się Braunowi od wszystkich, nastąpiło pojednanie ponad partyjnymi podziałami.

  Marszałek Sejmu Elżbieta Witek złożyła wniosek do prokuratury ws. gróźb karalnych pod adresem ministra zdrowia, a dodatkowo prezydium Sejmu zgodziło się na maksymalną karę finansową dla Grzegorza Brauna. 
  W obronę szefa resortu zdrowia wzięli m.in. Władysław Kosiniak-Kamysz i Małgorzata Kidawa-Błońska.
  Prezydium Sejmu zadecydowało o najwyższym wymiarze kary wobec posła Konfederacji. Wcześniej Grzegorz Braun został wykluczony z obrad, po tym, jak z mównicy groził ministrowi zdrowia Adamowi Niedzielskiemu. 
  Włodzimierz Czarzasty poinformował dziennikarzy o ustaleniach prezydium Sejmu, które w czwartek zajmowało się m.in. sprawą wypowiedzi posła Grzegorza Brauna. Poseł został jednomyślnie ukarany przez prezydium najwyższą możliwą karą pieniężną. - Sześć miesięcy obniżenia uposażenia o 50 proc. i sześć miesięcy (odebrania) 100 proc. diety poselskiej - poinformował Czarzasty. - Nie ma już większych finansowych kar za tego typu przewinienia - dodał wicemarszałek. Poinformował też, że posłowie Lewicy, KO i KP zbierają podpisy pod skierowaniem sprawy Grzegorza Brauna do komisji etyki poselskiej.

  ***
  A tak, na marginesie - Konfederacja zrzesza niezłą menanżerię.
  Jeden przywódca - w gaciach po sklepie lata, a drugi-  rozsiewa zarazę, wzywa do buntu społecznego i podczas obrad sejmowych wyzywa urzędującego ministra od zbrodniarzy wojennych.

 • edytowano wrzesień 2021
  >  i jest samoukiem

  Jest reżyserem filmowym, z wykształcenia polonistą. Skoro nagle ma tyle mądrości do powiedzenia na każdy temat, to warto zadać pytanie, kto mu te mądrości sufluje. Bo sam ich nie wymyślił.
  Podziękowali 1Klarcia
 • edytowano wrzesień 2021
  Turturek powiedział(a):
  Prayboy powiedział(a):
  Łącznie z bełkotem o tym że  za poronienia w USA odpowiedzialne są szczepionki.
  Jest różnica między stwierdzeniem, że za poronienia w USA odpowiedzialne są szczepionki, a stwierdzeniem, że 1/3 NOPów poszczepiennych to poronienia. Takie przeinaczanie wypowiedzi nie jest najlepszą praktyką.

  Znając Brauna podpierał się jakimiś danymi, być może z bazy VAERS która może, ale nie musi być wiarygodna, bo każdy może dodać tam swój wpis. Jednak zanim coś się nazwie bełkotem, warto mieć jakieś konkretne argumenty, a nie tylko wrażenie.

  To bełkot nawet po twoim uściśleniu. Nawet teraz widać to wyraźniej. A mój skrót myślowy oznacza to samo. Szczepienie wywołuje NOP a NOP poronienie. Nie przytacza żadnych dowodów ani badań tym samym bełkocze.
 • Tak samo jak bełkocze od kilku lat.
  Dziwnym trafem to co przewidywał parę lat temu właśnie się stało.
  Ale oczywiście lepiej z ludzi, którzy bezpardonowo mówią niewygodna prawdę robić wariatów, Braun, Macierewicz, Lepper czy ten co protestował e sprawie cukrowni.

  Oczywiście każdy z nich był politykiem i grał też swoje, nikt nie jest kryształowy.
 • Klarcia powiedział(a):
  To Braun i jego banda rozsiewali zarazę i zachęcali innych do tego.
  Jeżeli potwierdzi się mechanizm zespołu ADE, to za rozsiewanie zarazy będziesz Ty odpowiedzialna i Tobie podobni.
  Podziękowali 2Agmar zbyszek
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.