Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Ziemkiewicz aresztowany w GB

Konto skasowane na prośbę użytkownika.
Podziękowali 1Stokrotka
«13

Komentarz

  • edytowano październik 2021
    Co w tym cudownego? 
    Ciebie z lewackimi poglądami nikt z forum nie wyprasza mimo że nie licują z tymi wyznawanymi przez forumowiczów. 
    Uważasz że lewak ma mieć wszelkie prawa a konserwatysta nie powinien?
    Podziękowali 2Agmar Klarcia
  • ale że powinien miec prawo wjechac do GB?
  • Trzeba mieć naprawdę dużo złej woli, żeby twierdzić, że Ziemkiewicz jest obcy kulturowo GB w taki sam sposób, jak niektórzy imigranci są obcy Polakom

  • Nie mogę powstrzymać się od komentarza. Ale to Anglicy mają rację. Ziemkiewicz jest obcy kulturowo z GB. Kraju w którym morduje się nienarodzone dzieci i to do 24 TC. 
    Kraju w którym wszelkie zboczenia są pochwalane a terroryści walczący po stronie Isis muszą być przyjmowani bo mają obywatelstwo i w przerwie między obcinaniem głów w Syrii a gwałceniem kóz wpadają do GB jak gdyby nic. Kraju który tuszował działania gangu pedofilii z obawy przed posadzeniem o ksenofobię i rasizm.
    W sumie to Ziemkiewicz powinien być z siebie dumny
    Podziękowali 3Leli agnieszkamama Klarcia
  • edytowano październik 2021
    Zastanawiające jest, czemu zwolennik rzsdow pis i wszystkich cudownych zmian, Miłośnik min Czarnka i wierny prawicowym a takze katolickim wartościom wysyla corke na studia do lewackiego kraju w ktorym kultury mieszają się jak piłeczki w maszynie losującej lotto.
    Wszak minister Czarnek twierdzi, ze u nas taka wolność akademicka na skalę, ktorej nie zna Europa Zachodnia

    malagala powiedział(a):
    Trzeba mieć naprawdę dużo złej woli, żeby twierdzić, że Ziemkiewicz jest obcy kulturowo GB w taki sam sposób, jak niektórzy imigranci są obcy Polakom

    Nie moja droga. To oczywiście jego poglądy nt osob z innych krajow czy kregow kulturowych ale GB moze sobie nie zyczyc takiwgo goscia. 
    Moze Ziemkiewicz nie chcieć imigrantow, moze GB nie chciec kogos o pogladach, które w tym kraju są uznawane za conajmniej niewłaściwe i szkodliwe oraz krzywdzące

    A może chodzi wy łącznie o brak paszportu. Covidowego B) 
    Edit
    Literówki 
    I
    Zastanawiające, bardzo nawet ze corka takiego prawego Polaka nie wybrala polskiej ucxelni. Np Rydzykowej  B)
    Podziękowali 1Stokrotka
  • Nie jestem Twoją drogą, kociara
    Podziękowali 1Prayboy
  • Serio???
    Opanie.
    No jakos będę musiała z tym żyć 
  • Skoro wiesz, to po co się tak zwracasz? 
  • No teraz wiem 
    Podziękowali 1Stokrotka
  • kociara powiedział(a):
    Zastanawiające jest, czemu zwolennik rzsdow pis i wszystkich cudownych zmian, Miłośnik min Czarnka i wierny prawicowym a takze katolickim wartościom wysyla corke na studia do lewackiego kraju w ktorym kultury mieszają się jak piłeczki w maszynie losującej lotto.
    Wszak minister Czarnek twierdzi, ze u nas taka wolność akademicka na skalę, ktorej nie zna Europa Zachodnia

    malagala powiedział(a):
    Trzeba mieć naprawdę dużo złej woli, żeby twierdzić, że Ziemkiewicz jest obcy kulturowo GB w taki sam sposób, jak niektórzy imigranci są obcy Polakom

    Nie moja droga. To oczywiście jego poglądy zcta onca kultura ale GB moze sobie nie zyczyc takiwgo goscia. 
    Moze Ziemkiewicz nie chcieć imigrantow, moze GB nie chciec kogos o pogladach, które w tym kraju są uznawane za conajmniej niewłaściwe i szkodliwe oraz krzywdzące

    A może chodzi wy łącznie o brak paszportu. Covidowego B)
    wysyla corke na studia do lewackiego kraju
    kociara powiedział(a):
    Zastanawiające jest, czemu zwolennik rzsdow pis i wszystkich cudownych zmian, Miłośnik min Czarnka i wierny prawicowym a takze katolickim wartościom wysyla corke na studia do lewackiego kraju 

    _______

    Wysyłać to sobie możesz paczkę na poczcie.
    Nie wiem czy a jeśli tak to w jakim masz wieku dziecko kociaro ale jako ojciec studenta zdradzę ci w sekrecie że 18 latek sam podejmuje decyzje gdzie studiuje.
    Wysyłać to możesz sobie kota w kosmos a nie dziecko na studia.

    Podziękowali 1Klarcia
  • No tak. Faktycznie.
    Znaczy, kiepsko wartości przekazał. 
    Niech więc innych nie rozlicza. 
    Ten pan juz conajmniej raz pokazal aqoja hipokryzje 
  • Dlaczego uważasz że dziecko musi podzielać poglądy i wartości rodziców?
    Podziękowali 1Klarcia
  • Albo inaczej. Nigdzie nie jest powiedziane że katolicy mają zamykać się w swych gettach. Wiem. Lewacy tego chcą ale niedoczekanie. 
  • A pani która założyła ten wątek jest coraz bardziej żałosna.
    Podziękowali 1wpodskokach
  • Prayboy powiedział(a):
    Dlaczego uważasz że dziecko musi podzielać poglądy i wartości rodziców?
    Przypomnij sobie swoje wpisy nt dzieci niektórych obywateli, ktorych deprecjonowales wyylacznie z tego powodu, xe były dziećmi TYCH rodzicow.
     B) 
    Podziękowali 1Stokrotka
  • Ja tam nie wiem o co cały ten dym? Przecież to tak jakby diabeł nie wpuścił kogoś do piekła tłumacząc że ta osoba za mało nagrzeszyla
  • edytowano październik 2021
    kociara powiedział(a):
    Prayboy powiedział(a):
    Dlaczego uważasz że dziecko musi podzielać poglądy i wartości rodziców?
    Przypomnij sobie swoje wpisy nt dzieci niektórych obywateli, ktorych deprecjonowales wyylacznie z tego powodu, xe były dziećmi TYCH rodzicow.
     B) 
    Kłamiesz. Deprecjonowalem ich z powodu że prezentowali nadal identyczne komunistyczne poglądy jak ich ubeccy rodziciele. Paskudne kłamstwo.

  • czy aby na pewno mamy jeszcze coś wspólnego z obecną "cywilizacją zachodu"?
  • Gdyby nie wpuścili, to ok, mieli prawo, gorzej, że aresztowali.  To już nie jest demokratyczny kraj, gdzie się aresztuje za poglądy,  cenzuruje i prześladuje mniejszości. 
    Podziękowali 3gahana Klarcia Elf77
  • Gdyby nie wpuścili, to ok, mieli prawo, gorzej, że aresztowali.  To już nie jest demokratyczny kraj, gdzie się aresztuje za poglądy,  cenzuruje i prześladuje mniejszości. 
  • edytowano październik 2021
    No cóż wolność słowa w praktyce. W  nowoczesnej i postępowej, wszystko tak samo miłościwie tolerancyjnej cywilizacji zachodniej...
  • Zuzapola powiedział(a):
    Gdyby nie wpuścili, to ok, mieli prawo, gorzej, że aresztowali.  To już nie jest demokratyczny kraj, gdzie się aresztuje za poglądy,  cenzuruje i prześladuje mniejszości. 
    Gdzie masz info, ze aresztowali? 
  • kociara powiedział(a):
    Zuzapola powiedział(a):
    Gdyby nie wpuścili, to ok, mieli prawo, gorzej, że aresztowali.  To już nie jest demokratyczny kraj, gdzie się aresztuje za poglądy,  cenzuruje i prześladuje mniejszości. 
    Gdzie masz info, ze aresztowali? 
    Z na górze link do artykułu, przeczytałaś? 
    https://mobile.twitter.com/r_a_ziemkiewicz/status/1444359512740274177
  • Zostal zatrzymany, tz niewpuszczony. Wrocil do kraju. To nie bylo atesztowanie. 
    Tja, juz placze, ze był więźniem politycznym. 
    Żałosne 
    Podziękowali 2beatak Stokrotka
  • Na pewno był umieszczony w areszcie, możesz to nazwać zatrzymaniem.
  • edytowano październik 2021
    Nie był umieszczony w areszcie
    Zastosowano wobec niego te sama procedure, co wobwc wszystkich zatrzymywanych z różnych powodów.
    Takie bywają sytuacje na lotniskach i nie jest jedynym, wobec którego zastosowano taką procedurę.
    Z aresztowaniem, w normalnym rozumieniu tego slowa (a RAZ bardzo podtrzymuje taka narracje) ma to niewiele wspólnego.

    Nie wiem, czy pamietasz, ale lata temu Brytyjczycy nie wpuszczali wielu min Polaków. Wg własnego widzimisię.
    Nieważne, czy plyneli promem, lecieli czy wjeżdżali autem.
    Tak o. Bez powodu. Bo mieli do tego prawo i z tego korzystali.
    Wielu zostalo na granicy i nikogo nie interesowało, czy mieli aie gdzie podziac, jak ich autokar ruszyl dalej.
    Lotnisko ma inne procedury, wiwc to zawsze troche dluzej trwa, niz na zwyklej granicy
    Podziękowali 1Stokrotka
  • Zabawne, że osoby płaczące nad tym, że nie wpuszcza się nielegalnych imigrantów przekraczających nielegalnie granicę, są pełne zrozumienia dla władz brytyjskich wybierających kogo chcą do siebie wpuścić.
    Hipokryzja level ekspert.
  • edytowano październik 2021
    Zabawne, ze osoby, ktore uwazaja, ze panstwo samo moze decydowac kogo wpuścić zali sie, ze państwo z tego prawa skorzystało
    Hipokryzja level expert
    Podziękowali 2beatak Stokrotka
  • @PawełIK ;
    tez to zauważyłam
     
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.