Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

"Mam problem z tą pizzą" - ks. Kaczkowski OSTRO o neonach

Komentarz

  • katopudelek.org :/
    przepraszam
    cenię to forum, ale to clickbait
    a tytuł wątka antagonizuje
  • Tytuł jest cytatem z nagrania.
  • "chodziłem na mszę św. do parafialnego kościoła, gdzie ksiądz wikary starannie odprawiał mszę św."

    Ja mam szczęście. U nas 3 z 4 starannie odprawia.
  • Ogólnie ciekawe, skopał do niektórych po d.. - nie wiem, czy to słuszne, ale najwyraźniej tak to odebrał.
  • Berenika powiedział(a):
    "chodziłem na mszę św. do parafialnego kościoła, gdzie ksiądz wikary starannie odprawiał mszę św."

    Ja mam szczęście. U nas 3 z 4 starannie odprawia.
    Nie słuchałam więc nie wiem czy o jakieś wyjątkowe Mszę chodzi ale okoliczne parafie smieja się ze u nas jest teleexpress niedzielny 20-30 minut razem z kazaniem 
  • Tymczasem doszłam do 20 minuty.

    O zwyczajne msze mu chodziło, generalnie było o "wchodzeniu" w liturgię.
  • Kiedys bylam na mszy która trwala wlasnie 20 minut, albo cos kolo tego bo ksiedzu się spieszyło.
  • Mi chodziło o 20 minut tego nagrania..

    Warto go posłuchać, teraz jestem dalej, choć istotnie, prowokacyjne.
    Podziękowali 1paulaarose
  • Pytanko mam - czy ja mam słuch starością przytępiony, czy ksiądz mówi, jakby miał kluski w gębusi?
  • Klarcia powiedział(a):
    Pytanko mam - czy ja mam słuch starością przytępiony, czy ksiądz mówi, jakby miał kluski w gębusi?
    Chory jest.
  • I dlatego tak niewyraźnie mówi? Mam problem ze zrozumieniem go - dlatego pytam.
  • Miał porażenie mózgowe.
  • I nowotwór w mózgi już wtedy
    Podziękowali 1Klarcia
  • I nagranie nie jest jakościowo najlepsze

    Ja też pewne rzeczy wychwyciłam być może dlatego, że domyślałam się, co powie, bo czytałam wcześniej jego książkę.
    Podziękowali 1Klarcia
  • Ale dalej ciekawe.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.