Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Zrobiliście zapasy benzyny?

Ja chciałem w wannie zgromadzić zapasy na wojnę, ale przede mną na stacji stoi jeszcze w kolejce dwieście samochodów.
«1

Komentarz

  • Jutro oddajemy rowery do serwisu. 
  • Po drodze do domu jednak nie, wszystkie 6 stacji mocno lub bardzo mocno obstawione, planujemy nocne harce.
  • Paliwo potrzebuję bo mi się skończyło, tyle co w baku. Ale nie da rady - okoliczne stacje obstawione samochodami a kolejki kilometrowe...
  • Jeżdżę na lpg
  • Pamiętacie jak wykupowano srajtaśmę na początku pandemii?
    Podziękowali 3joanna_1991 Klarcia zbyszek
  • edytowano luty 2022
    Natomiast sluzby dostały prykaz zatankowania po korek aut "służbowych i prywatnych " więc się nie dziw.
    Podziękowali 1zbyszek
  • U nas w małym miasteczku pod Wrocławiem bez kolejek Orlen.
  • U mnie na małej stacji lokalnej był względny luz, jak wracałam z pracy to nie było pół auta, później kilka aut kolejki. 
    Warszawa.
    orlenow nie jeździłam oglądać, bo mi się nie chciało.
  • Agmar powiedział(a):
    Natomiast sluzby dostały prykaz zatankowania po korek aut "służbowych i prywatnych " więc się nie dziw.
    I ile nad tym podkorku pojeździsz? 600 km góra i co dalej? Na pych? 
  • Prayboy powiedział(a):
    Agmar powiedział(a):
    Natomiast sluzby dostały prykaz zatankowania po korek aut "służbowych i prywatnych " więc się nie dziw.
    I ile nad tym podkorku pojeździsz? 600 km góra i co dalej? Na pych? 
    A dalej będzie drożej... I trudniej... 
  • Tu chodzi częste tankowanie
    jak spalisz to przy okazji  dalej tankujesz  pod korek
    znana zasada
  • Agmar powiedział(a):
    Prayboy powiedział(a):
    Agmar powiedział(a):
    Natomiast sluzby dostały prykaz zatankowania po korek aut "służbowych i prywatnych " więc się nie dziw.
    I ile nad tym podkorku pojeździsz? 600 km góra i co dalej? Na pych? 
    A dalej będzie drożej... I trudniej... 
    A więc co da to jednorazowe podkorkowanie?
  • Zaczęła się wojna informacyjna

    A to dopiero jej początek..
  • edytowano luty 2022

    Nie zauważyliście że wpis Maćka był ironiczny?
  • Prayboy powiedział(a):
    Agmar powiedział(a):
    Prayboy powiedział(a):
    Agmar powiedział(a):
    Natomiast sluzby dostały prykaz zatankowania po korek aut "służbowych i prywatnych " więc się nie dziw.
    I ile nad tym podkorku pojeździsz? 600 km góra i co dalej? Na pych? 
    A dalej będzie drożej... I trudniej... 
    A więc co da to jednorazowe podkorkowanie?
    Że przejedziesz 800 km za 300 zł a nie np za 500. Jak mieszkasz na zadupiu gdzie większość ludzi zarabia min krajowa to nawet jednorazowo  jest mocny argument.
    A jaki argument ma władza wydając rozkazy, pytaj władze 
  • Jaka władza jakie rozkazy? Chyba kremlowska
    Podziękowali 1Klarcia
  • edytowano luty 2022
    A zresztą co ja Ci będę tłumaczyć...
  • Agmar powiedział(a):
    Natomiast sluzby dostały prykaz zatankowania po korek aut "służbowych i prywatnych " więc się nie dziw.
    Ale jakie służby? 
  • służby mają często własne stacje benzynowe :) zatem takie newsy potraktowałbym jako podkręcanie paniki
    Podziękowali 2Prayboy Klarcia
  • Nie ma co gadac, jasne że w trudnej chwili pełny bak paliwa jest pewnym zabezpieczeniem, bo jak zaczną spadac bomby wsiadasz i jedziesz do wyczerpania. Ja miałem fart bo  2 dni temu zatankowałem na full. A dzisiaj mijałem 2 stacje benzynowe i korki ogromne do stacji. 
    A papier toaletowy niedawno u mnie był w dobrej promocji i kupiłem 100 rolek. Więc czuję się bezpieczny ;). Nie byłem dziś w markecie ale jestem przekonany że ryżu i makaronu juz brakuje. Pamiętajcie że u nas jest już 2 mln pracujących Ukraińców i oni też znaja wschodnie reali i robią zapasy. To tak jak kiedy były imigranckie zamieszki w Londynie, to Polacy wykupywali wszystko ze sklepów bo z doświadczenia wiedzieli że może trzeba będzie dłużej nie wychodzic z domu. A potem Brytole płakali że sklepy puste.
    Podziękowali 1Klarcia
  • Maciek_bs powiedział(a):
    Ja chciałem w wannie zgromadzić zapasy na wojnę, ale przede mną na stacji stoi jeszcze w kolejce dwieście samochodów.
    :D  

    U nas paniki nie ma. Może dlatego, że paliwo drogie.
    Ale w sklepach też nic nie brakuje.
    Nudy, Panie, nudy.
  • edytowano luty 2022
    Klarcia powiedział(a):
    Maciek_bs powiedział(a):
    Ja chciałem w wannie zgromadzić zapasy na wojnę, ale przede mną na stacji stoi jeszcze w kolejce dwieście samochodów.
    :D  

    U nas paniki nie ma. Może dlatego, że paliwo drogie.
    Ale w sklepach też nic nie brakuje.
    Nudy, Panie, nudy.
    Tak wiem. Na zachodzie bez zmian...nihil novi
    Bydlaki ( to o rządach Europy zachodniej)
    Podziękowali 1Klarcia
  • Turturek powiedział(a):
    służby mają często własne stacje benzynowe :) zatem takie newsy potraktowałbym jako podkręcanie paniki
    No patrz Pan a u nas straż nieświadoma ze służby mają swoje stacje benzynowe i kolejka wozów strażackich była na lokalnym cpn...
  • edytowano luty 2022
    Cpn? Nie pomyliły ci się systemy?
    A straż to lokalne OSP zapewne.
  • edytowano luty 2022
    Prayboy powiedział(a):
    Cpn? Nie pomyliły ci się systemy?
    A straż to lokalne OSP zapewne.
    Nie, u nas się dalej mówi cpn, rzadko kto używa nazwy stacja benzynowa. Tak OSP + KSRG 
    (U nas zawodowa tylko jedna jednostka na powiat) 
  • To wszystko tłumaczy... ludziom została mentalność z PRL... robienie zapasów
  • Prayboy powiedział(a):
    To wszystko tłumaczy... ludziom została mentalność z PRL... robienie zapasów
    wydaje się, że to odwieczna właściwość człowieka
    Podziękowali 1Karolinka
  • @Prayboy wyjrzyj dalej niz czubek własnego nosa i dużego miasta. U nas bez robienia zapasów jest problem z towarami
  • Dziś rano zatankowalam w końcu na stacji obok pracy, kolejka znośna, na dystrybutorze napis, zeby wlewać do 50 l, akurat była osoba  z orlenu i sprawdzała sytuację, paliwo jest.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.