Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

UE chce zakazać krytyki transgenderyzmu

Jeżeli się dziwicie, czemu Kaczyński o tym ostatnio mówi, to tutaj macie odpowiedź.


Podziękowali 1Klarcia

Komentarz

  • edytowano lipiec 2022
    dobrze, że mówi,
    szkoda, że tylko mówi

    przecież to nie jest tylko nasz, lokalny, problem
  • Kornik powiedział(a):
    Dziwne, chcą zakazać umyślnego nawoływania do przemocy lub nienawiści. Co za czasy, taki brak zrozumienia dla innych, przecież przecież istnieje spora grupa ludzi, dla której nawoływanie do przemocy lub nienawiści to podstawa egzystencji w społeczeństwie
    a kto nawołuje?
  • Kornik powiedział(a):
    Taki Braun na przykład

    Jak ktoś nie rozróżnia barwnego języka od nawoływania do przemocy, to potem wychodzą perełki, ze każda wypowiedź zawierająca krytykę staje się z automatu mową nienawiści. I jak było z ruchem robotniczym tak i teraz rewolucja pożre własne dzieci.
    Podziękowali 1Pioszo54
  • jak się chce psa uderzyć, to kij się zawsze znajdzie
  • Kornik powiedział(a):
    Pioszo54 powiedział(a):
    Kornik powiedział(a):
    Dziwne, chcą zakazać umyślnego nawoływania do przemocy lub nienawiści. Co za czasy, taki brak zrozumienia dla innych, przecież przecież istnieje spora grupa ludzi, dla której nawoływanie do przemocy lub nienawiści to podstawa egzystencji w społeczeństwie
    a kto nawołuje?
    Taki Braun na przykład
    tu aż się prosi znana anegdota z czasów austriackiej monarchii:

    przychodzi bankier do cesarza i mówi - "no nie wiem, czy mogę pożyczyć pieniądze takiemu słabemu państwu, które boi się mojego syna"
  • Przecież jasno jest napisane, że przemocą i nienawiścią będzie określanie ludzi zgodnie z ich prawdziwą płcią. Jeżeli zwrócisz się do kobiety "proszę pani", a ona akurat uzna, że w tej minucie jest mężczyzną, to będziesz ścigany jak przestępca. To już się dzieje w krajach, które wprowadziły ten postulat ideologii LGBT (pisałeś, że nie istnieje), do swojego systemu prawnego. W Wielkiej Brytanii policja nie łapie złodziei i gwałcicieli, tylko ludzi, którzy na Twitterze użyli złego zaimka. To jest obłęd, który teraz chce na aplikować UE. 
    Podziękowali 1Klarcia
  • Kornik powiedział(a):
    Pioszo54 powiedział(a):
    Kornik powiedział(a):
    Pioszo54 powiedział(a):
    Kornik powiedział(a):
    Dziwne, chcą zakazać umyślnego nawoływania do przemocy lub nienawiści. Co za czasy, taki brak zrozumienia dla innych, przecież przecież istnieje spora grupa ludzi, dla której nawoływanie do przemocy lub nienawiści to podstawa egzystencji w społeczeństwie
    a kto nawołuje?
    Taki Braun na przykład
    tu aż się prosi znana anegdota z czasów austriackiej monarchii:

    przychodzi bankier do cesarza i mówi - "no nie wiem, czy mogę pożyczyć pieniądze takiemu słabemu państwu, które boi się mojego syna"

    Czyli jeśli ten przykładowy Braun zdobędzie zaświadczenie, że jest mało znaczącym dzbanem, to już może sobie nawoływać, to masz na myśli?
    tak, dokładnie
  • wszystko to świadczy o słabości strony popierającej "wolności obywatelskie"
    :)
  • Wzywać do zabójstw i nienawiści za to mogą lewacy w teatrze, w swoich ulicznych wystąpieniach, bo to sędzia uznaje jako wyraz artystyczny, za to księdza posadzą za cokolwiek....
    Podziękowali 1Klarcia
  • Kornik powiedział(a):
    Dziwne, chcą zakazać umyślnego nawoływania do przemocy lub nienawiści. Co za czasy, taki brak zrozumienia dla innych, przecież przecież istnieje spora grupa ludzi, dla której nawoływanie do przemocy lub nienawiści to podstawa egzystencji w społeczeństwie
    Przez pomyłkę mi się podziękowało.
    Ta grupą nawołująca do nienawiści, głoszącą tezy sprzeczne z Konstytucją, np. "posłanie sędziów na zieloną trawkę*, wyrzucenie prezes TK, dymisja Glapińskiego", to D. Tusk i jego banda.

    *:

    "Ci sędziowie przestaną być sędziami". Tusk uderza w KRS


    Podczas debaty z Rafałem Trzaskowskim Tusk krytykował Prawo i Sprawiedliwość i zapewniał, że wie, jak pokonać swoich politycznych przeciwników.

    – Wiem, jak pogonić tych wszystkich, którzy z polskiej polityki czynią takie piekło dla nas wszystkich nie do zniesienia. Wiecie, to potrwa dwa, maksimum trzy lata. Jestem o tym przekonany, ale jestem też tutaj nie po to, żeby komukolwiek miejsce zająć, tylko żeby te miejsca się dla was zwolniły – powiedział p.o. przewodniczącego PO.

    Były premier zapowiedział także zwolnienie z pracy sędziów wybranych przez obecny skład Krajowej Rady Sądownictwa.

    – Jeśli ktoś został powołany na sędziego przez nielegalnie wybraną KRS, to prezentuje prawdopodobnie bardzo radykalne poglądy. Po tym, jak zmieni się władza w Polsce, ci sędziowie przestaną być sędziami 

    https://dorzeczy.pl/opinie/196589/donald-tusk-uderza-w-sedziow-wybranych-przez-krs.html

    Przypominam, że zgodnie z Konstytucją, tylko prezydent powołuje sędziów - odwołać ich nie można.

  • Kornik powiedział(a):
    Pioszo54 powiedział(a):
    Kornik powiedział(a):
    Dziwne, chcą zakazać umyślnego nawoływania do przemocy lub nienawiści. Co za czasy, taki brak zrozumienia dla innych, przecież przecież istnieje spora grupa ludzi, dla której nawoływanie do przemocy lub nienawiści to podstawa egzystencji w społeczeństwie
    a kto nawołuje?
    Taki Braun na przykład

    Braun nie jest z mojej bajki, wręcz przeciwnie - ale nie potwierdzę, że kiedykolwiek nawoływał do przemocy czy nienawiści.

    Dla lewaków postawienie tezy, że homoseksualizm czy transseksualizm są zaburzeniami osobowości, to jest właśnie "mowa nienawiści". 
    A brak zgody na małżeństwa jednopłciowe to dyskryminacja.
    Natomiast sprzeciw wobec obscenicznych parad, to "przemoc".
  • To raczej my, ludzie normalni, jesteśmy prześladowani przez aktywistów ruchu LGBT.
    1. Deprawują nasze dzieci, odbierając nam konstytucyjną wolność do decydowania o tym, w jakim światopoglądzie będą wychowywane.
    2. Wymuszają na nas działanie wbrew zdrowej logice - np. facet w dokumentach i biologicznie, mający kochankę, wymaga żeby traktować go jak kobietę. A na min. Sprawiedliwości chciał wymusić skierowanie go do kobiecego ZK. W końcu nie poszedł siedzieć za popełnione przestępstwo, bo rząd ugiął się pod wpływem nacisków z zagranicy i prokuratura odpuściła.
  • "Ani trochę nie jest napisane, a brytyjska policja nie grasuje po Twitterze w poszukiwaniu zaimków, zaniedbując jednocześnie łapanie złodziei i gwałcicieli"

    Łatwo Ci poszło :)

    Ale fakty temu przeczą. Znany jest przypadek aresztowania w Wielkiej Brytanii matki wielodzietnej za użycie nieprawidłowego zaimka na Twitterze. Także wiele jednostek policji umieszczało wpisy deklarujące, że ściganie zaimkowych zbrodniarzy jest dla niej priorytetem. Szczególnie dotyczy to Metropolitan Police w Londynie, której szefową do tego roku była lesbijka Cressida Dick.
  • Kornik powiedział(a):
    No tak, barwnym językiem można uzasadnić wszystko, w Konfederacji
    Nie wszystko, ale akurat wypowiedzi Brauna znam i wszystko co mówi mówi z tzw. ostrożności procesowej dużo przy tym cytując. Zatem musisz dać przykład co uważasz u niego za nawoływanie do przemocy.
  • Według mnie jeśli ktoś przeszedł jakaś korekcje, bierze hormony to wtedy można go już nazywać inaczej jeśli chce, jeśli bardzo chce to i przed tym można jeśli taka jest jego wola ale jakaś kary, sądy etc to jakaś abstrakcja dla mnie…
  • Nie demagogia. Niedawno ks. Oko został pozwany za naukowy artykuł, w którym wskazał istnienie wśród kleru tzw. lawendowej mafii.
  • Według mnie jakieś batożenie gejów jest bardzo nie w porzadku. Poki nie robią nikomu krzywdy jakieś karanie ich za to co robią jest nie ok
  • Drogi Korniku, zaczynasz być męczący. Proszę, oto artykuł, który potwierdza to, co napisałem. Zanim zaczniesz komuś zarzucać kłamstwo, bądź łaskaw sprawdzić źródła.

    https://radiowarszawa.com.pl/ks-prof-dariusz-oko-skazany-za-artykul-naukowy/
    Podziękowali 1Klarcia
  • > batożenie gejów jest bardzo nie w porzadku

    Dajesz się nabrać na wrzutkę z Braunem. Kornik dodał go celowo do wątku, aby móc stworzyć fałszywą symetrię.
  • Ksiądz-gej.
    Podziękowali 1Klarcia
  • paulaarose powiedział(a):
    Według mnie jeśli ktoś przeszedł jakaś korekcje, bierze hormony to wtedy można go już nazywać inaczej jeśli chce,
    Przypadki medyczne nie są orientacją, tylko przypadkami medycznymi. I na pewno nie zależą od samopoczucia, ale od wskazań zdrowotnych.

    Kajla powiedział(a):
    Zresztą osoby które wyśmiewają zaimkowo-genderowa paranoje porównują ją właśnie do obrazy uczuc religijnych, nazywając ją obrazą uczuć płciowych. Podobny absurd.
    Nazywanie księdza Panem nie jest obrazą uczuć religijnych tak samo jak nie stosowanie wymyślonych zaimków nie jest mową nienawiści czy jakąkolwiek obrazą. Jeżeli ktoś do mnie będzie mówił proszę Pani, to mogę się co najwyżej uśmiechnąć. Natomiast co innego jeżeli ktoś dokonuje znieważania, bez względu czy to jest osoba, obiekt kultu religijnego czy symbole narodowe. To już jest karalne.


    Kajla powiedział(a):
    A pozwał go nawet nie żaden lewak z antify, tylko ksiadz... ups
    ks. Wolfgang F. Rothe z Monachium, walczący o prawa gejów w Kościele katolickim. Czyli lewak :)

    Osoby homoseksualne w kościele, jeżeli zachowują czystość, mają takie same prawa jak inni. Biblia jasno wypowiada się na temat grzeszności praktyk homoseksualnych. Jeżeli jakiś ksiądz chce to zmienić, to jest heretykiem i wyjątkowo odrażającą postacią.


    Kornik powiedział(a):

    To prawda, stara się być ostrożny i na przykład nie nawołuje do batożenia gejów, tylko deklaruje rozważenie poparcia dla ustawy o batożeniu gejów, gdyby się taki projekt pojawił. Taki fikołek umożliwiający powiedzenie czegoś, a w razie problemów stwierdzenie, że wcale się tego nie powiedziało

    To nie jest fikołek, tylko normalna opinia. Ale lewactwo musi się do czegoś doczepiać i tworzyć własne chochoły z którymi walczy. Przed chwilą pomówiłeś publicznie p. Brauna o nawoływanie do nienawiści, zatem albo przytoczysz odpowiedni cytat, albo przeprosisz.

    Podziękowali 1Klarcia
  • Jeden jest Pan i Nauczyciel
    Podziękowali 1Klarcia
  • Kajla powiedział(a):
     Nie ma co mydlić oczu że ksiadz Oko został pozwany za mówienie o istnieniu grup homoseksualistów wśród księży, zwłaszcza znając jego inne wypowiedzi. 

    Podkreślam, że ks. Oko nie ma niemieckiego obywatelstwa, a został skazany za swoje poglądy, na terenie Niemiec, przez niemiecki sąd.
    Gdy zrobił się wokół tego wyroku smród, Sąd II instancji księdza uniewinnił.
  • Kajla powiedział(a):
    Niech będzie że ksiądz-gej i w dodatku lewak. Ach ci księża, moralne autorytety.
    Są księża i publicyści którzy od lat opowiadają o tzw lawendowej mafii i nikt ich nie zamyka. Naprawdę łudzicie się, że w przypadku Oko nie chodzi o SPOSÓB wypowiedzi i dehumanizujące określenia? 

    Chodziło o publiczna krytykę czynnego homoseksualizmu i o to, że niemiecki Kościół akceptuje jednopłciowe "małżeństwa". Zostało to opisane w książce - takie rzeczy już są w Niemczech penalizowane. Grandą było skazanie Polaka, który nie nie ma w Niemczech stałego miejsca zamieszkania.
  • > takie rzeczy już są w Niemczech penalizowane

    To jest w zasadzie śmieszne, że państwo angażuje swój autorytet w kwestię, gdzie ktoś wkłada penisa. Z drugiej strony, wobec poważnej sytuacji, jak wojna wywołana przez Rosję, Niemcy są zupełnie bezradni.
    Podziękowali 1Klarcia
  • Wiadomość  z ostatniej chwili: W cukierni Dickery w Warszawie i Wrocławiu sprzedawane są dzieciom ciastka w kształcie genitaliów. Przeczytałem na wpolityce.pl i niezalezna.pl
    Podziękowali 1Klarcia
  • "Chcemy zakazu zabraniania przez UE czegokolwiek"
  • zbyszek powiedział(a):
    "Chcemy zakazu zabraniania przez UE czegokolwiek"

     :D  :D   :D  
  • "Persons with transsexualism, after sex reassignment, have considerably higher risks for mortality, suicidal behaviour, and psychiatric morbidity than the general population."

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.