Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Halluks

Operował ktoś? Jest lepiej?
Ja się zastanawiam, ale już ciężko mi znaleźć jakiekolwiek buty poza adidasami. 

Komentarz

  • Znam osoby, które operowały, u nich jest znacznie lepiej. Sama operacja jest bezbolesna, podawane po operacji środki przeciwbólowe działały skutecznie.

    Nota bene - byłam kiedyś obecna podczas takiej operacji, narzędzia chirurgiczne były takie jak w stolarstwie. Piła (wtedy zwykła ręczna), młotek, dłuto, przecinak - tyle że ze stali nierdzewnej wykonane i poddane sterylizacji.
  • Dobrze, że pacjent tego nie ogląda... 
  • U dwóch moich koleżanek wróciły po jakimś czasie, jedna jest zadowolona. L4 po tym jest dość długie, dużo czasu zajmuje powrót do pełnej sprawności jeśli prowadzisz aktywny tryb życia. Ale jeśli problem jest nasilony, to ja bym się chyba mocno zastanawiała...
  • Polecam sprobować plan naprawczy dla stop https://dds.fit/stopy-plan-naprawczy/
    ja na razie robię plan naprawczy na brzuch po ciazy i wiem, że działa, za stopy stopy zamierzam zabrać się potem

  • A buty to noszę tzw minimalistyczne i tam jest dużo miejsca na palce z zasady
  • edytowano lipiec 2022
    Mnie buty minimalistyczne bardzo kuszą. Jakie masz? Jak z jakością? Bardzo lubię buty na elastycznych podeszwach, ale mam takie doświadczenie, że one szybko się niszczą - po dwóch latach sezonowego użytkowania robi się w podeszwie dziura, czasami szybciej. Przy butach za grube pięćset złotych tego boję się najbardziej. 
  • Za plan treningowy dziękuję, muszę ogólnie się wziąć za ćwiczenia, może mnie to zmobilizuje. 
  • Zaczęłabym od wizyty u fizjoterapeuty i skonsultowała słuszności ewentualnej operacji. 
    Niestety po operacji (a najlepiej już przed) trzeba ćwiczyć, inaczej halluks odrośnie :((
  • Kacha powiedział(a):
    Mnie buty minimalistyczne bardzo kuszą. Jakie masz? Jak z jakością? Bardzo lubię buty na elastycznych podeszwach, ale mam takie doświadczenie, że one szybko się niszczą - po dwóch latach sezonowego użytkowania robi się w podeszwie dziura, czasami szybciej. Przy butach za grube pięćset złotych tego boję się najbardziej. 
    Jestem absolutnie zakochana w sandałach Monk Sandals mam takie nie japonki. Noszę 3 sezon non stop i pasek trochę się pozadzierał, ale to mechaniczne uszkodzenie, podeszwa wyglada super.
    Teraz czaje się na baleriny Tadeevo, bo mam ich sportowe i są w porządku, ale trudno powiedzieć o zużyciu, bo nie używam na mieście.

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.