Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Nauka angielskiego

Jakie macie sprawdzone skuteczne metody nauki angielskiego dzieci 7-11 lat. Jakie filmy, samouczki Wam się sprawdziły?

U nas córka dotychczas chodziła na lektorat do niby dobrej szkoły językowej, ale mówi, że więcej wynosiła z lekcji w szkole, poza tym bardzo buntowała się na to, że 2xw tyg musi tam chodzić. Myślę, żeby w przyszłym roku zrezygnować, tylko, co w zamian?

Komentarz

  • Chyba @Kacha coś polecała?
  • edytowano lipiec 2022
    Heroes of Might&Magic III

    w wersji angielskiej
    Podziękowali 1zoia
  • Moje dzieci chodzą na angielski do Helen Doron. W ramach nauki oglądają też filmy, słuchają piosenek i grają w gry w aplikacji. Bardzo nam się sprawdza ta metoda, szybko łapią. Koszt miesieczny to ok 200-250 zł w zależności od poziomu i ewentualnych zniżek. Z tego co wiem są coraz częstsze są propozycje grup online, choć my chodzimy normalnie. 
    Od pewnego czasu mamy też zainstalowanego Alberta, dzieci rozwiązują tam zadania z matematyki i j.angielskoego, uważam, że to dobrze wydane pieniądze.
    Sporo się nauczyli dzięki piosenkom i filmikom mother goose club na YT, ale to treści raczej dla przedszkolaka. 
    Ogólnie polecam YT i oglądanie bajek po angielsku, nawet na peppie można się sporo nauczyć.

    Podziękowali 1zoia
  • oglądać filmy po angielsku z polskimi napisami.
    czytać książki dwujęzyczne, na jednej stronie tekst po angielsku, na drugiej po polsku.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.