Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Anna Mucha zagląda do kościółka

A publiczności pokazuje się od najlepszej strony.


Komentarz

  • edytowano sierpień 2022
    No. Widzę,że zrobiła wrażenie na adminie B)

    Na mnie zresztą też. Zgrabna pupa i nogi
    Podziękowali 1Skatarzyna
  • A potem będzie protestować przeciw traktowaniu kobiet jak obiekty seksualne.
  • Uda ła się do kościoła.
    Ciekawe czy by nie płakała publicznie jakby ją wyproszono.
  • Sądząc po napisie na portalu kościół jest we Francji i zapewne zamknięty.
    Podziękowali 1Klarcia
  • DaddyPig powiedział(a):
    A potem będzie protestować przeciw traktowaniu kobiet jak obiekty seksualne.
    No ten komentarz świadczy o takim traktowaniu. I to obcej osoby...
    Cóż,ciekawe co należy sądzić o mężczyźnie,który na widok zgrabnej,ubranej w letnie ciuszki ma  skojarzenia seksualne  B)
  • kociara powiedział(a):

    Cóż,ciekawe co należy sądzić o mężczyźnie,który na widok zgrabnej,ubranej w letnie ciuszki ma  skojarzenia seksualne  B)
    Normalna kobieta się tak nie wypina w kierunku publiczności, zwłaszcza kiedy widać już ząb czasu.

    Podziękowali 2Klarcia Pioszo54
  • Turturek powiedział(a):
    kociara powiedział(a):

    Cóż,ciekawe co należy sądzić o mężczyźnie,który na widok zgrabnej,ubranej w letnie ciuszki ma  skojarzenia seksualne  B)
    Normalna kobieta się tak nie wypina w kierunku publiczności, zwłaszcza kiedy widać już ząb czasu.

    A gdzie Ty ten ząb czasu widzisz?
  • Załóż okulary :)
    Podziękowali 1Klarcia
  • Turturek powiedział(a):
    Załóż okulary :)
    No mam.
  • Za słabe :D
    Albo za mały ekran.

    A poważnie, to jako plastyk jestem wyczulony na różnice w wyglądzie i odróżnienie młodej kobiety od tej w wieku balzakowskim i jeszcze starszej. Faktura skóry i układ mięśni naprawdę się bardzo zmieniają.
  • Nie uwierzyłbym :) popatrz na skórę łydek jak już się zmieniła w porównaniu do młodej.
  • Tak sobie tłumacz.
  • A jednak to smutne, że ta kobieta tak mało siebie szanuje. Prezentuje się jak prostytutka, która nie ma nic do zaoferowania oprócz czterech liter.
  • chyba Anna dMUcha
  • edytowano sierpień 2022
    zdjęcie o tyle symboliczne, że to kościół we Francji, podejrzewam że od dawna nieczynny, pamiętam jak w latach 90 tych w jednym z paryskich kościołów w konfesjonale był schowek na mopy i szczotki.
    profanum spotyka profanum, dobre zdjęcie.

    i ten werset... MT 
     Bo gdzie są dwaj albo trzej zebrani w imię moje, tam jestem pośród nich».
  • tej pani przydałby się św. Witalis
  • Pani żyje z gołego tyłka. Póki może to na min zarabia.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.