Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wanda Traczyk-Stawska

Wicie rozumicie, bohaterka z Powstania Warszawskiego, autorytet moralny, wzór dla młodzieży.

A potem się okazuje, że to fanatyczna zwolenniczka aborcji.


Komentarz

  • No Bardzo niewygodna dla rządu i jego zwolenników,bo nikt inny jak tylko ona wypunktowała głupotę i prymitywizm tego rządu,zwłaszcza w osobie Dzbana Edukacji 

    Zwolenniczka aborcji.
    Faktycznie.
    Biega po ulicach i namawia ciężarne do aborcji. Za rękaw ciągnie do gabinetu w podziemiu
    Siedzi w przychodniach ginekologicznych i namawia na aborcję .
    Czy zasięgi i  ruch na forum tak spada,że trzeba wrzucać takie teksty?
  • > Zwolenniczka aborcji.

    Wątpisz w rzetelność profilu Campus Polska? Wyraźnie jest napisane, że według tej pani kobiety powinny mieć możliwość przerywania ciąży w dowolnym momencie i z dowolnego powodu. To jest fanatyzm na miarę ludobójstwa,
  • Starszym ludziom często miesza się w głowie. 
    Podziękowali 1asiao
  • Uwielbiam panią Wandę, mądra i piękna kobieta, przypomina mi babcię. Polecam posłuchać jej opowieści z powstania: na mnie szczególnie duże wrażenie zrobiło to, że chociaż jeszcze praktycznie jako dziecko walczył, widziała potwornosci, to nauczyła się nie nienawidzić, dostrzegać człowieka również we wrogu.
  • A ta impreza Campus bardzo się opozycji udała, wreszcie jakieś wyjście poza tepa partyjna propagandę i przekazy dnia - krok w kierunku nowoczesnego społeczeństwa obywatelskiego 
  • M_Monia nie każdy dzieli ludzi pod względem poglądów na temat aborcji, można się pięknie różnić 
  • @Coralgol to ja podziękuję za tak piękne różnice
    to są fundamentalne różnice

    pięknie to ja mogę różnić się kolorem włosów
  • > można się pięknie różnić

    To samo powiesz na temat podejścia do Holocaustu? Jeżeli ktoś powie, że nikt nie może zabraniać zabijania Żydów, będziesz się nim zachwycać i porównywać do własnych dziadków?
  • Cudne, chcecie obrazić powstańca teoretyzujac o zabijaniu żydów, kobietę która była gotowa oddać za nich życie 
  • A teraz domaga się, aby zabijać dzieci. Obrzydliwa degradacja moralna.
  • @Coralgol Sama sobie wystawiła świadectwo
  • Coralgol powiedział(a):
    A ta impreza Campus bardzo się opozycji udała, wreszcie jakieś wyjście poza tepa partyjna propagandę i przekazy dnia - krok w kierunku nowoczesnego społeczeństwa obywatelskiego 
    nowoczesność w domu i zagrodzie, był taki program w PRL w telewizji
    na czym twoim zdaniem ta nowoczesność ma polegać? na promocji dzieciobójstwa i zboczeń seksualnych? 
  • edytowano wrzesień 2022
    ciekawe też że tą "nowoczesność" wśród młodzieży promują takie stare próchna jak Tusk, Trzaskowski, Hołownia :-) 
  • Ja się uważam za osobę nowoczesną ale aborcję uważam za prymitywny odruch. 
  • A ja uważam takie hasła za dowód jakiegoś upośledzenia umysłowego. Nikt nie ma prawa zmusić kobiety do rodzenia... Poród jest konsekwencją bycia w ciąży. Fizjologia reguluje te sprawy  To tak jakby powiedzieć - nikt nie ma zmusić kobiety do miesiączkowania, wydalania lub oddychania. 
    Podziękowali 3Prayboy palusia Rejczel
  • Co do pani Wandy - nie wiemy jakie decyzje podejmowała w czasach gdy normą było pytanie - rodzimy czy usuwamy? Biedna ucieka przed prawdą, a że młodzież jej klaszcze to tańczy.
  • edytowano wrzesień 2022
    Niestety, tym co mówi przekreśla wszystko  czego kiedyś dokonała. Kiedyś walczyła z jednym totalitaryzmem, dziś staje po stronie kolejnego.
    Podziękowali 3Zuzapola Rejczel Elf77
  • Człowiek żyje długo, może zmieniać swoją postawę, nic w tym nadzwyczajnego. Może zachować się czasem jak bohater, potem jak świnia.
  • W kwestii reparacji bohaterka powstania wspiera Polak... wróć. Niemców.

    https://www.tvp.info/62334126/traczykstawska-o-reparacjach-zgadzam-sie-z-scholzem
  • Może ktoś i ją wspiera, czasem pewne.sprawy są banalnie proste a emerytury dla kombatantów niskie.
    Podziękowali 1Pioszo54

  • Pani Wanda na spacerze z sympatyczną Niemką, która nie chce nam płacić reparacji.
    Podziękowali 2Klarcia zbyszek
  • Może sama dokonała aborcji ?
  • Może lepiej zainteresować się weekendowymi spacerkami Kłamteusza po różnych scenach Madrytu
  • Ale to wątek o pani Wandzie.
    Podziękowali 1Klarcia
  • edytowano październik 2022
    Szkoła. Nauczyciel bada stopień inteligencji swoich uczniów. Wyjmuje z kieszeni
    białą chusteczkę.
    Nauczyciel: - Kowalski - z czym ci się ta chusteczka kojarzy?
    Kowalski: - Z dymem ognisk i mgłami.
    Nauczyciel: - Dlaczego?
    Kowalski: - Bo jesienią mam zawsze katar, a mgły i dymy z pastuszych ognisk
    widzimy najczęściej jesienią.
    Nauczyciel: - Doskonale, Kowalski. Masz przed sobą przyszłość. Siadaj. (do następnego) Rappaport. Z czym ci się ta chusteczka kojarzy? Rappaport: - Z wakacjami. Nauczyciel: - Dlaczego? Rappaport: - Bo kiedy wyjeżdżam na obóz młodzieży katolickiej, to mama zawsze stoi na peronie i powiewa mi chusteczką. Nauczyciel: - Doskonale, Rappaport. Masz przed sobą przyszłość. (do następnego) Sierzputowski - z czym ci się ta chusteczka kojarzy? Z ostatniej ławki podnosi się ponury olbrzym. Pryszczaty. Widać, że mimo najszczerszych wysiłków woli nie udaje mu się przerobić jednej klasy w terminie krótszym jak trzy lata. Kamera najeżdża na twarz Sierzputowski. Close up. Widać olbrzymi wysiłek myśli, malujący się na twarzy nieszczęsnego olbrzyma. Sierzputowski: (bełkoce ku ogólnemu zadowoleniu) - Z dupą, panie profesorze. Close up to the teacher. Nauczyciel: - Z dupą? Chusteczka? Dlaczego? Close up to Sierzputowski. Sierzputwowski: (zwycięsko) - Bo mnie się wszystko z dupą kojarzy.

    Marek Hłasko "Piękni dwudziestoletni"
    Podziękowali 1Klarcia
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.