Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Macierzyństwo według Tuska



Po co ten lekarz?

Komentarz

  • Tyle dobrego, że Tusk nie domaga się prawa pierwszej nocy.
    Podziękowali 3Prayboy Klarcia Cart
  • Serio zastanawiasz się, po co matkom lekarz?
  • Coralgol powiedział(a):
    Serio zastanawiasz się, po co matkom lekarz?
    a Ty przeczytałaś co tam wyżej napisane?
  • Ale po co lekarz do decyzji o aborcji?
  • Coralgol powiedział(a):
    Serio zastanawiasz się, po co matkom lekarz?
    Do poczęcia? 
  • Lekarz będzie patrzył. 
  • I podpowiadał  :D
  • @Pieszo54 tak, przeczytałam. Może to sformułowanie "w trójkącie" brzmi nieco śmiesznie, ale Tusk raczej sam sobie zdaje z tego sprawę i używa go z przymrużeniem oka. Nic tu kontrowersyjnego jak dla mnie nie powiedział, a kogo ma się udać kobieta, która się zastanawia czy fizycznie będzie w stanie urodzić zdrowe dziecko, jak nie do lekarza?
  • Może o to, że zasadniczo lekarz mu funkcję ewentualnie doradczą, a nie decyzyjną.
    Podziękowali 2Kacha M_Monia
  • edytowano wrzesień 2022
    Coralgol powiedział(a):
    @Pieszo54 tak, przeczytałam. Może to sformułowanie "w trójkącie" brzmi nieco śmiesznie, ale Tusk raczej sam sobie zdaje z tego sprawę i używa go z przymrużeniem oka. Nic tu kontrowersyjnego jak dla mnie nie powiedział, a kogo ma się udać kobieta, która się zastanawia czy fizycznie będzie w stanie urodzić zdrowe dziecko, jak nie do lekarza?
    lekarzowi zdecydowanie bliżej do piekarza czy szewca,
    niż do rodziców,
    więc stawianie go na równi z nimi byłoby śmieszne, gdyby w obecnym całokształcie nie wyglądało na prawdopodobne

    oczywiście z lekarza można skorzystać w przypadku niepewności

    pamiętam, jak przed laty opowieści o tym, co się dzieje z homoseksualiżmem na zachodzie, były przyjmowane z przymrużeniem oka - "u nas to nie przejdzie"
    i proszę, przeszło, homoseksualizm został oswojony, ze wstydliwej i obrzydliwej słabości stał się normalnością;
    obecnie to samo dzieje się z szaleństwem gender...
  • Lekarz? Chyba grabarz


    Podziękowali 1Klarcia
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.