Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Dziadziuś i wnusio piernik.

edytowano wrzesień 2022 w Ogólna
Pięćdziesięcioletni wnusio w buciczkach (z prawej) pokazuje że jest młodszy od dziadziusia i że teraz nadchodzi jego czas. Wyborcy cieszą się świeżością i nowością oraz młodzieńczym zapałem wnusia.
Podziękowali 4Pioszo54 Elf77 Leli Klarcia

Komentarz

  • No i co w związku z tym?
    Komentarz równie merytoryczny i istotny jak te o stetryczalym dziadku,któremu dawno peron odjechał i który nie ogarnia rzeczywistości.
    Chic ten ostatni to akurat trafny i istotny,bo ten stetryczalym dziadek to najważniejsza persona i jego fobie i  dziwactwa mają jednak ogromny wpływ na miliony ludzi.
    Podziękowali 1Coralgol
  • No tak, ja o PO, ty o Kaczyńskim, to już staje się nudne.
    Podziękowali 1Klarcia
  • Prayboy powiedział(a):
    No tak, ja o PO, ty o Kaczyńskim, to już staje się nudne.
    Przeciwnie.
    Być może utrwalił mi  się trend pisowski. Non stop nawet nie pytani ,ciągle nawiązują do Tuska.
    To sobie wydrukowałam,że być może tak należy
  • Ale w czym problem jest z tym zdjęciem to dobrze że politycy debatuja i odpowiadają na pytania młodych 
  • Że trampki niestosowne?
    Podziękowali 1Prayboy
  • Dopuścili lumpa do głosu? LOL - najpierw dziada nie zaprosili, później zapowiadali, że nie będzie przemawiał,  a jednak porwał się do mikrofonu.
    Targowicka kreatura.
  • Przecież Tusk był tez w zeszłym roku na Campusie, w podobnym formacie, w tym tez zapowiadano jego obecność 
  • Coralgol powiedział(a):
    Że trampki niestosowne?
    Dziaders robi z siebie młodzieniaszka to śmieszne. Tak to widać że aż śmieszy.
  • Coralgol powiedział(a):
    Że trampki niestosowne?
    Grunt, że lewy pasuje do prawego  :D

  • Oni już tak widać mają...
  • To mówisz,że tak zwracasz uwagę na obuwie...
    Nie umiem wkleić samej fotki,więc link do artykułu
    Tam też o bucikach. Prezesa
  • Buty prezesa w ruinie, czyli wiec Kaczyńskiego w obiektywie

    Jak by nie patrzeć  - nie trampki i nie krokodylki (to są buty na basen); ładnie wypastowane i nie jestem pewna czy to jednak nie fotomontaż. A jeśli nawet sfatygowane, to wątpliwe żeby przeciekały.
    Na marginesie - pamiętam, jak przedstawiano w wiadomych mediach ś.p. Lecha. 
    Dopiero po tragicznej śmierci pojawiły się sympatyczne fotki. 
    A kto pamięta,  jak mu świnie podkladano, np. flaga odwrotnie założona?
  • Prayboy powiedział(a):
    Pięćdziesięcioletni wnusio w buciczkach (z prawej) pokazuje że jest młodszy od dziadziusia i że teraz nadchodzi jego czas. Wyborcy cieszą się świeżością i nowością oraz młodzieńczym zapałem wnusia.

    Który z tych dwóch kłamał że wyrzuci z rządu każdego kto zaproponuje podniesienie podatków, a potem sam podniósł podatek VAT na 23% i sam siebie nie wyrzucił ? Który to kłamca ? Który z tych dwóch ukradł ludziom cos czego zwykły złodziej nie potrafi ukraść - czyli podnosząc wiek emerytalny ukradł kobietom 8 lat życia, a mężczyznom 3 lata życia? Który to taki niezwykły złodziej ? A który z tych dwóch popiera oba powyższe działania ?
    Podziękowali 1Klarcia
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.