Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Tuba - pytanie

jest tu osoba, która zasadniczo nie wchodzi w dialog, raczej wkleja kolejne wyrwane cytaty ze świętych.
Wygląda mi na trolla albo poważnie zaburzonego człowieka.

Czy osoby, które odpowiadają na jej prowokacje, rozmawiają, widzą w tym jakiś cel? 

Komentarz

  • A ja nie uważam, że jest to troll. To jest biedny człowiek i tyle. Gdybym nie widziała celu i sensu w rozmowach z nim to bym ich nie prowadziła. 
    Podziękowali 1malagala
  • edytowano wrzesień 2022
    Ja już nie rozmawiam. Człowiek okopany na swoim stanowisku. Nic do niego nie dociera. Jakiś beznadziejny egocentryk z zacięciem fanatycznym. Dla.mnie niebezpieczny człowiek. Zero emocji. Wszystko zero jedynkowe. Ciężko z kimś takim rozmawiać i nie widzę sensu.
    Edit na takie osoby tylko ciężkie wypadki losowe działają żeby zmienili cokolwiek w swojej podstawie. Nie życzę ale innej drogi nie widzę.
    Podziękowali 2malagala babka4
  • Kacha powiedział(a):
    A ja nie uważam, że jest to troll. To jest biedny człowiek i tyle. Gdybym nie widziała celu i sensu w rozmowach z nim to bym ich nie prowadziła. 
    To było pytanie, nie zarzut. Jaki widzisz sens?

    kiedys byli tu trolle i padał argument, ze warto z nimi gadać, bo może ktoś inny przeczyta.
    ale ten argument tu odpada dla mnie, bo tamte rozmowy były bardziej… hmm… teoretyczne
  • Mnie nawet bawi, widać że włożył pewien wysiłek w przygotowanie prowokacji, nie jest to taki ordynarny spam czy proste szokowanie.
    Podziękowali 2Skatarzyna babka4
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.