Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

30-lat prawnej ochrony życia w Polsce

2»

Komentarz

  • edytowano luty 2023
    M_Monia powiedział(a):
    Prawda jest taka że rządzi Wami nienawiść do PiS. I na prawdę już się to ciężko czyta. 
    Ale co? Ty napisałaś, że Twoim znajomym jest lepiej (tym, którzy mają dzieci niepełnosprawne). A ja zadałam konkretne pytanie - w jakich aspektach, bo też mam znajomych i rodzinę z dziećmi niepełnosprawnymi  i oni ułatwień nie zauważyli. Może o czymś nie wiedzą? A ty na to, żebym sp.....a? Serio?
  • M_Monia powiedział(a):
    beatak powiedział(a):
    M_Monia powiedział(a):
    Tak samo jak rodzice Wielodzietni nie wszyscy są za PiS. 
    Pomidor.

    Pomidor, bo dalej brnęłaś w jakieś swoje dywagacje, nie mówiąc o konkretach, a te mnie interesują. 
  • M_Monia powiedział(a):
    Napisałam. Chodzi o pieniadze a mama ma zbyt ciężka sytuację ( inne małe dzueci) żeby pracować. Jeśli ktoś jest w stanie pracować to nie ma tak ciężko.
    A znam takich gdzie 2 bardzo niepełnosprawnych dzieci i oboje rodziców na razie nie pracuje. 
    Ale jakie pieniądze?
  • M_Monia powiedział(a):
    Te ponad 2000zl. To jest mało to prawda. Ale maga dojść inne dotatki. 
    4000zl za życiem na przykład.
    Niektórzy coś dorabiają na czarno. Ja wiem ze to jest mało ale z kolei dla Was 500+ to dużo. 

    I to są te krocie z miliardów przeznaczonych na niepełnosprawnych przez PIS? Ok, to już wiem, że nic konkretnego się od Ciebie nie dowiem, oprócz trumienkowego, 2 tysięcy i tego, że nienawidzę PIS. Czyli jest tak, jak mówili moi znajomi - jedna wielka ch.....a. 
  • Tak jak pan Czarnek mówi, że wysokie pensje nauczycieli są dla niego priorytetem.
  • M_Monia powiedział(a):
    A gdyby Pani Maląg powiedziela że dla niej priorytetem są rodziny wielodzietne to byś opłula. 
    Nie sądź po sobie z tym pluciem, proszę. To, że Ty plujesz jadem, każąc spier,,,, nie znaczy, że każdy tak ma.

    Nie, nie pluję na ludzi, nawet jeśli kłamią.
    Gdyby powiedziała i dotrzymała słowa - byłabym zadowolona. Ja też uważam, że uczciwe i pracujące rodziny wielodzietne zasługują na większe niż obecnie wsparcie.

    Podziękowali 1hipolit
  • M_Monia powiedział(a):
    Ty zaczęłaś.
    Nie powinnam, ale poniosło mnie za tego pomidora. 
    Generalnie chciałabym żeby było tu milej i jestem zła na siebie, że nie potrafiłam się powstrzymać. 

    Wystarczy przeprosić. 
  • edytowano luty 2023
    A ja za pomidora, jeśli Cię uraził.  Bo pytałam, Ty nie odpowiadałaś i się wkurzyłam.
  • Monia, my nie musimy mieć tego samego zdania na tematy polityczne i możemy się lubić; tak sądzę.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.