Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Platforma Obywatelska w drodze ku lewicy

edytowano luty 2023 w Polityka
Rok 2001:




Rok 2023:



Na podstawie profilu twitter.com/Cenckiewicz
Podziękowali 1Klarcia

Komentarz

  • PO już dawno skręciła na lewo jakieś 20 lat temu.
    To tak zwane solidaruchy. Pełno tam karierowiczów i zwykłych lewaków. Na dole są pożyteczni idioci i trochę przyzwoitych ludzi.
    Dziwię się, że dopiero teraz ktoś to zauważył.
    Już dawno nie widzę różnicy między lewicą a PO różni ich jedynie rodowód, a dzisiaj to nawet to nie jest ważne.
  • @zbyszek Może  i tak, ale to nadal partia prawicowa. Tylko trzeba patrzeć na działania, a nie deklaracje.
  • Ja PO się nadal trochę boję. Nie ufam im. Mimo tego że czasami zdarza mi się że czesciowo popieram jakieś ich pomysły. 
  • Wilfrid powiedział(a):
    @zbyszek Może  i tak, ale to nadal partia prawicowa. Tylko trzeba patrzeć na działania, a nie deklaracje.

    What ?!! Definicja kompletni bez sensu. Prawicowa niby w czym ?
    W gospodarce ? Sprzedają wszystko tak żeby Polacy byli biedni a zagranica bogata za parę groszy dla siebie.

    Popierają LGBT i przerywanie ciąży i niech to wystarczy za komentarz.

    Byli za obowiązkowymi sczepieniami.

    Gdzie tu prawica ?
    Ani w ekonomi, ani w wartościach.

    Ludzie trzymajcie mnie.
  • zbyszek powiedział(a):
    Wilfrid powiedział(a):
    @zbyszek Może  i tak, ale to nadal partia prawicowa. Tylko trzeba patrzeć na działania, a nie deklaracje.

    Popierają LGBT i przerywanie ciąży i niech to wystarczy za komentarz.


    Konkrety - co zrobili w tym temacie przez 8 lat, jak byli u władzy? Nic. A co do gospodarki, to chyba widać, że to nie lewica - rozdawnictwa nie było.
  • dlaczego tylko przez osiem lat ? Ważne co mówią i robią teraz.
    Wystarczy posłuchać Tuska
  • Jeżeli masz zaufanie do Tuska, to ok.
  • edytowano luty 2023
    Nie mam ochoty na pyskówki.
    Jeśli czujesz się dotknięta/dotknięty poprzednimi wpisami to przepraszam.
  • Nie czuje się dotknięty. Proszę tylko aby patrzeć na to, co politycy robią, a nie na to, co mówią. 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.