Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Nierówności płacowe



Zobaczcie, gdzie jest Polska, a gdzie Niemcy.
Podziękowali 2Klarcia Joannna

Komentarz

  • Piękna grafika z dedykacją na jutrzejsze święto.
  • To jest bzdura
    Z tego co czytałam między kobietami bezdzietnymi a mężczyznami praktycznie nie ma różnicy w Polsce. Nierówności płacowe są tylko między mężczyznami a konietami matkami. Im na więcej dzieci tym za tą samą pracę kobieta otrzymuje statystycznie mniej 
  • M_Monia powiedział(a):
    To jest bzdura
    Z tego co czytałam między kobietami bezdzietnymi a mężczyznami praktycznie nie ma różnicy w Polsce. Nierówności płacowe są tylko między mężczyznami a konietami matkami. Im na więcej dzieci tym za tą samą pracę kobieta otrzymuje statystycznie mniej 
    Nie zgodzę się. Aplikując na stanowisko nigdy nie podaję liczby dzieci, więc moja pensja nie może od tego zależeć. Obecnie pracuję z bezdzietną koleżanką, tylko trochę młodsza ode mnie. Zarabiamy identyczna kwotę. Wg Twojej teorii bezdzietna powinna zarabiać tyle co mężczyzna, a więc więcej niż ja wielodzietna.
    Podziękowali 1Skatarzyna
  • Ale to jest statystyka a nie Twój jednostkowy przypadek 
  • Ciekawe ile ona będzie zarabiała gdy będzie w twoim wieku.
    Nie chce się oczywiście o to sprzeczać ale wg mnie takie są fakty. 
    U mężczyzn jest odwrotnie. Bezdzietni mężczyźni statystycznie zarabiają mniej. 
  • M_Monia powiedział(a):
    Ciekawe ile ona będzie zarabiała gdy będzie w twoim wieku.
    Nie chce się oczywiście o to sprzeczać ale wg mnie takie są fakty. 
    U mężczyzn jest odwrotnie. Bezdzietni mężczyźni statystycznie zarabiają mniej. 
    Chyba że pracują więcej i lepiej.

    Podziękowali 1asiao
  • Nigdy się jeszcze nie zdarzyło, żeby mój mąż dostał podwyżkę dlatego, że ma dużo dzieci. Jego pracodawcy to nie MOPS.
    Podziękowali 1Klarcia
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.