Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Idealny do koszyczka

edytowano marzec 2023 w Ogólna

Komentarz

  • ... a z tym koszyczkiem, do tej parafii i wszystko pasuje. 
    https://www.facebook.com/reel/1252840388916905?s=yWDuG2&fs=e
  • i tak dobrze że nie kozioł z rogami
  • Omatulu.
  • @DaddyPig co to za gazetka?
  • edytowano marzec 2023
    Beta powiedział(a):
    @DaddyPig co to za gazetka?
    Wygląda na Aldi 
    Ale nie widzę tego w gazetce,więc może to jakiś fejk jest
  • Na pierwszym obrazku w lewym dolnym rogu jest logo Lidla 
  • Tak. Lidl. I faktycznie była taka oferta 
  • Lidl tak, ale sądząc po numerze w rogu, to powinno być w bieżącym tygodniu. W gazetkach na stronie Lidla jednak nie widzę takiej strony, dlatego pytam, w której to znalazł. 
  • Pamiętam na żywo tą gazetkę, dawno to już było chyba że znów wrzutka. Nie śledzę, nie wiem. Pokazywałam mężowi wtedy co to za nowy zwyczaj.
    Ohyda spustoszenia.
    Choć wcale się nie zdziwie jak kupią to mamy, które swe córeczki przyozdabiają rogiem do kościoła, do przedszkola, do plecaka, do opaski, buta... no to jeszcze do koszyka. 

    Podziękowali 1Klarcia
  • Mateusz powiedział(a):
    ... a z tym koszyczkiem, do tej parafii i wszystko pasuje. 
    https://www.facebook.com/reel/1252840388916905?s=yWDuG2&fs=e
    A czy Jezus nie bywał na ucztach i weselach? Radość w Panu nie jest niczym złym.
  • Pipijo powiedział(a):
    Pamiętam na żywo tą gazetkę, dawno to już było chyba że znów wrzutka. Nie śledzę, nie wiem. Pokazywałam mężowi wtedy co to za nowy zwyczaj.
    Ohyda spustoszenia.
    Choć wcale się nie zdziwie jak kupią to mamy, które swe córeczki przyozdabiają rogiem do kościoła, do przedszkola, do plecaka, do opaski, buta... no to jeszcze do koszyka. 

    A co jest złego w rogach jednorożca czy samych jednorożcach przy plecaku, na bluzce, kurtce czy ogólnie w zabawie? Oczywiście nie do wielkanocnego koszyka. I nie z rogiem na głowie do kościoła. U nas w domu jednorożce mają ważne miejsce :) Wszyscy je lubimy ;) :)
  • Ja myślę, że jednorożec może nieść ze sobą zagrożenie duchowe.
  • Salceson stanowi także zagrożenie fizyczne.
  • Jednorożce mają swoją krótką historię w sztuce katolickiej, gdzie był symbolem Pana Jezusa.
    A nic złego w salcesonie nie widzę, jeśli jest z dobrego mięsa.
    Podziękowali 1Klarcia
  • Byłam w Lidlu , stały przy kasie :)
  • nie umiem linka wstawić nawet. Trzeba poszukać "Polowanie  na jednorożca". 
    Podziękowali 1Berenika
  •  Pamiętam jak wisiały takie plakaty w Niepokalanowie w 2010 roku
  • W starych kościołach są jednorożce. Ciekawe co autor tego plakatu radziłby katolikowi który modli się przed ołtarzem z jednorożcem?

    Jednorożec niebezpieczny? Albo Motyl? Jeszcze tęczy brakuje...

    Podziękowali 1Klarcia
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.