Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Na wypadek kolejnej kadencji PiS

Komentarz

  • Portugalia to kraj w którym są legalizowani rosyjscy szpiedzy także dobry kierunek.
    Podziękowali 1Klarcia
  • Drugi kierunek jako powrót do korzeni także dobry. Niestety ci wszyscy państwo wybierają się tam jak sójki za morze, od 2005. 
  • Świetna zabawa imputowanie komuś choroby psychicznej, co nie? Jakiś Rogalski, którego Kaczyński wyrzucił z pracy i który w 2014 roku chodził po mediach i obgadywał swoich byłych pracodawców, teraz powraca w Twoim wpisie. Po co wyciągasz trupy z szafy?
    Podziękowali 2Prayboy Klarcia
  • Po pierwsze, Macierewicz nie pełni obecnie żadnej funkcji. Jest zwykłym posłem. Fakt, że wciąż do niego wracasz świadczy tylko o tym, że jesteś daleko od polskiej polityki. Po drugie, zachowanie Rogalskiego było obrzydliwe. Mszczenie się na byłych mocodawcach poprzez publiczne pomówienia. Głupi dziennikarz to opublikował, a Ty nie wiadomo po co wykopujesz.
    Podziękowali 2Prayboy Klarcia
  • Jestem od niedawna na my forum ale Tomasz przypomina mi takich poddziadziałych frustratów - przychodzi taki ramol zgłosić włamanie albo oszustwo i na końcu okazuje się że to wina pisu bo za PO go nie okradali. Nie mogę pojąć jak głęboko w ludziach tkwią takie polityczne zafiksowania. 
    Podziękowali 3zbyszek Klarcia Malia
  • Tomasz powiedział(a):
    Jestem tu od dawna na tym forum ale Modnightwalker przypomina mi takich poddziadziałych frustratów - przychodzi taki ramol zgłosić włamanie albo oszustwo i na końcu okazuje się że to wina PO bo za PiSu go nie okradali. Nie mogę pojąć jak głęboko w ludziach tkwią takie polityczne zafiksowania. 
    No właśnie średnia analogia bo raz, że nie jestem wyborcą pisu ani po ani żadnej innej partii - w całym swoim życiu brałem udział w wyborach tylko raz i było to bez mała 18 lat temu, a dwa - z mojego ograniczonego doświadczenia wynika, że najczęściej gardłują na tematy polityczne wyborcy PO. Dużo żadzie pisiory a już najrzadziej chyba dziadki z LSD i innych lewicowych partii. Takie jest moje wrażenie, które Kolega w jakiejś tam mierze potwierdza. 
    Podziękowali 1Klarcia
  • Podziękowali 1Klarcia
  • Niektórzy już wyjechali, i to dawno, i pouczają teraz z ambony na skalnej grani :-)
  • kłamstwa i manipulacje

    Podziękowali 1Klarcia
  • Przecież PiS obniżył podatki. Rodziny wielodzietne i młodzi dorośli nie płacą w ogóle PIT, podwyższono kwotę wolną od podatku, obniżono PIT i CIT.

    Przyjedź czasem Tomaszu do Polski, porozmawiaj z ludźmi. Bo jesteś mocno niedoinformowany, a za to masz dużo do powiedzenia.
    Podziękowali 2Prayboy Klarcia
  • dokładnie, takiego zwrotu pit jak w tym roku nigdy nie miałem, kłamstwa.
    Podziękowali 1Klarcia
  • edytowano marzec 2023
    PiS obniżył  podatki. Reszta to kłamstwo 
    Podziękowali 1Klarcia
  • Ten artykuł jest zwyczajnie nierzetelny. Autorka pisze:

    Większość nowych danin, opłat i podatków to efekt prac rządu PiS, są jednak i takie jak np. opłata emisyjna od paliw, obowiązkowe świadectwo charakterystyki energetycznej, czy procedowany jeszcze podatek od plastiku - to efekt wdrożenia unijnych dyrektyw i rozporządzeń.

    A mimo tego podatki wymuszone przez UE przestawia jako "Podatkowy bilans rządów PiS".

    Pomijam już tak kuriozalne punkty, jak:

    Nie jest to bezpośrednio wzrost kosztów działalności, natomiast w praktyce to jak szeroko stosowana jest klauzula znacząco wypływa na poczucie stabilność prowadzenia biznesu w Polsce.

    1 stycznia 2019 r. wprowadzono nową daninę solidarnościową. Wynosi ona 4 proc. Podstawę obliczenia daniny solidarnościowej stanowi nadwyżka ponad kwotę miliona złotych rocznego dochodu.

    Kto tutaj zarabia powyżej miliona złotych rocznie?
    Podziękowali 2Prayboy Klarcia
  • Tomasz powiedział(a):
    Prayboy powiedział(a):
    PiS obniżył  podatki. Reszta to kłamstwo 
    Jak np. ten tymczasowy VAT podniesiony przez Tuska. I zlikwidował podatek Belki. Aleś ty ślepy i zaślepiony. Jak bardzo dałeś się omamić PiSowi. Straszne to. 
    Martw się o siebie ja jestem zadowolony
  • Dokładnie jak przedmówca nie pisze, obrzydliwa manipulacja, opłaty wymuszone przez UE przedstawia się jako podnoszenie podatków przez PiS. 
    Podziękowali 1Klarcia
  • Maz na liniowym mówi, że koledzy z całej Europy są w szoku, jaki płaci niski podatek
    Podziękowali 2Prayboy Klarcia
  • Tomasz powiedział(a):
    Zuzapola powiedział(a):
    Maz na liniowym mówi, że koledzy z całej Europy są w szoku, jaki płaci niski podatek
    Z całej Europy? ;)
    Tomasz powiedział(a):
    Zuzapola powiedział(a):
    Maz na liniowym mówi, że koledzy z całej Europy są w szoku, jaki płaci niski podatek
    Z całej Europy? ;)
     Z Całej galaktyki
  • Tomasz powiedział(a):
    Prayboy powiedział(a):
    Dokładnie jak przedmówca nie pisze, obrzydliwa manipulacja, opłaty wymuszone przez UE przedstawia się jako podnoszenie podatków przez PiS. 
    Co z tym Vatem koleszko? :) zły Tusk podwyższył a dobry Vateusz nie obniżył. A podatek Belki?
    Dlaczego pomijasz niewygodne dla twojej partii fakty?
    Mam to gdzieś. Sumarycznie jestem do przodu. Zajmij się swoimi zagranicznymi interesami.
  • No nie ogarniasz ich swym ptasim móżdżkiem, przykro mi.
    Podziękowali 2Klarcia Malia
  • Tomasz powiedział(a):
    Prayboy powiedział(a):
    No nie ogarniasz ich swym ptasim móżdżkiem, przykro mi.
    Próbujesz mnie obrazić? Typowe wobec braku rzeczowych argumentów. :)

    Mogę, skoro piszesz o ludziach maciora to odpowiadam jak na to zasługujesz. 
    Podziękowali 1Pioszo54
  • @Tomasz wyobraź sobie, że z całej Europy. 
  • Tomasz powiedział(a):
    Prayboy powiedział(a):
    No nie ogarniasz ich swym ptasim móżdżkiem, przykro mi.
    Próbujesz mnie obrazić? Typowe wobec braku rzeczowych argumentów. :)
    Typowe, pluje w górę, a potem się dziwi że mu ślina na głowę spada.
  • a ty zdejm beret bo masz już zryty, czas na nowy.
    Podziękowali 1Klarcia
  • tak, widziałem na twoim fejsie, nawet zabawne, zresztą Kaczyński też ma dystans do siebie.
    cóż, małym ludziom pozostaje się śmiać z wielkich, choć małych wzrostem.
    Podziękowali 1Klarcia
  • Tomasz powiedział(a):
    Prayboy powiedział(a):
    tak, widziałem na twoim fejsie, nawet zabawne, zresztą Kaczyński też ma dystans do siebie.
    cóż, małym ludziom pozostaje się śmiać z wielkich, choć małych wzrostem.
    A kto powiedział, że to Kaczyński? Prezes ma dystans do siebie?
    a, okej, zapomniałem że to z twojego fejsa, ktoś z rodziny?
    Podziękowali 1Klarcia
  • jak mnie tu wkurzasz to wchodzę na twojego fejsa i patrzę jaki z ciebie sympatyczny gość (poważnie mówię)
  • edytowano kwiecień 2023
    Dedykuje wszystkim zwolennikom PiSu

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.