Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Komentarz

  • Dziwne. Zawsze robią znak flamastrem na nodze która ma być operowana i jeszcze pytają kilka razy która. Zaniedbanie jakieś
  • Lekarz też człowiek, skoro może pomylić się sędzia i wsadzić człowieka do więzienia niewinnie. Myślę że nie zadziałały procedury, albo ktoś ich nie dopełnił, albo był po prostu zmęczony. 
    Podziękowali 2Skatarzyna Klarcia
  • Artykuł jest bardzo krótki trudno się ustosunkować. Ale już widzę nieścisłość w  nagłówku bo nie kolano zostało zoperowane tyłko przecięta skóra. Przecięcie skóry na kolanie to nie operacja. Podejrzewam że pomylono dokumentację pacjenta i tyle. Może to być błąd nawet nie lekarski ale szpitala ( bałagan a papierach). Zapewne zostanie to wyjaśnione. 
  • Śwego czasu po wizycie na Sor z wybitym prawym kciukiem otrzymałem wypis: uraz lewego kciuka. 
  • edytowano marzec 2023
    Nasza mama pięcioraczków tych z lat 70tych mówiła mi :
    I tak wyciągają 1dno, 2gie 3cie 4te no dobra to zobaczmy czy to wszystko i wyciągnęli 5te
  • nie martw się @M_Monia ta mama to wulkan energii z pozytywnym nastawieniem do życia, ma wsparcie rodziny i oparcie w Bogu, dadzą radę.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.