Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

zobaczcie szybko co pokazują w TV !!! Co to ma być ???

Szybko zerknijcie co pokazują w TV - jakiś duży obiekt pojawił się nad Londynem . Co to jest ???!!!
Podziękowali 2Prayboy Joannna

Komentarz

  • Nie zerknę bo nie mam :)
  • Hamal powiedział(a):
    Szybko zerknijcie co pokazują w TV - jakiś duży obiekt pojawił się nad Londynem . Co to jest ???!!!
    Zapewne potwór z Loch Ness dostał skrzydeł
    Podziękowali 1zbyszek
  • Prima Aprilis ! i kto się nabrał ?
    Podziękowali 1Elf77
  • Ja. Nie mam TV, sprawdzałam w necie.
    Dzieki
    Nikt mnie poza Toba dzisiaj nie nabral. A to moja ulubiona swiecka tradycja ;)
  • ja też też sprawdzałam w necie, lol

    jestem pierwsza do nabierania mnie, serio :D zawsze się nabiorę na wszystko

    w dzieciństwie uwierzyłam, że na nasze podwórko przyjechał cyrk (to była taka "studnia" w Śródmieściu Warszawy), moja mama wołała - Asia, zobacz, słoń!

    :D :D :D

    Podziękowali 1Aga85
  • Ja nie mam tv, a na szokujące hasła jestem nieczuła. 

    A odnośnie żartów okolicznościowych, to nie potrafię nikogo nabrać. Sama śmieję się zanim zacznę w ogóle mówić. 
  • najlepsze jest to, że w necie faktycznie coś znalazłam, ale nie z tego roku - było zdjęcie z 4 UFO na niebie nad Londynem XD
    Podziękowali 1malagala
  • Z dzieciństwa pamiętam jeden żart z telewizji na który się nabrałam. W Teleexpressie powiedzieli, że likwidują wszelkie ogonki, kreski przy literach. Naprawdę to przeżywałam, że nie będzie już ę tylko e, zamiast ń będzie n itd. 
    Podziękowali 1Joannna
  • Też w pierwszym odruchu sprawdziłam wczoraj w necie, a dziecko do mnie (8 lat) przecież jest prima aprilis  :p
  • Co do mediow, to teraz jest codziennie Prima Aprilis... tylko zwykle beż sprostowania
    Podziękowali 2Biznes Info Odrobinka
  • Jak widać nadal jest możliwa ogólnoświatowa panika jak wtedy gdy w radiu puszczono Wojnę Światów. 
    Podziękowali 1Beta
  • Prayboy powiedział(a):
    Jak widać nadal jest możliwa ogólnoświatowa panika jak wtedy gdy w radiu puszczono Wojnę Światów. 
    Dlatego uważam że wybory na prezydenta USA może wygrać każdy, nawet nikomu nieznany kandydat - wystarczy że ogłosi że gdy zostanie prezydentem od razu z masą dziennikarzy i z kamerami z transmisją na żywo wejdzie i pokaże publicznie wszystkie zakamarki w Area 51.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.