Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Doktor Szafranek ściga Oskara z TikToka

Komentarz

  • Do albumu rodzinnego.


  • edytowano kwiecień 2023
    A czy to nie jest nagonka? Czy gdyby coś się stało temu chłopcu PO będzie robiło konferencje że UW ma krew ma rękach?

    Podziękowali 1Klarcia
  • edytowano kwiecień 2023
    Jak widać terror LGBT przechodzi ze szkół średnich na wyższe uczelnie.
     
    Podziękowali 1Klarcia
  • Nie słyszałam o nim wcześniej. Poczytałam i wynika, że to bardzo mądry, inteligentny człowiek.
    To musi być dla niego bolesne, że go wyrzucili z uczelni. Mam nadzieję, że jednak będzie mógł skończyć prawo gdzie indziej.
    Podziękowali 1Klarcia
  • edytowano kwiecień 2023
    Nie jestem wielbicielem Oskara i nie podzielam jego bezkrytycznego poparcia dla PiS. Ale jest dorosły i ma prawo angażować się w politykę. Studenci, którzy starają się go wyrzucić ze studiów, też są aktywistami partyjnymi. Ich ataki są więc wyrazem hipokryzji. A już ta doktor Szafranek, która sama jest zaangażowana politycznie i niszczy chłopaka, bo wspiera inną partię, to żałosne zjawisko.
    Podziękowali 1Klarcia
  • Za co konkretnie został z tych studiów wyrzucony?
  • beatak powiedział(a):
    Za co konkretnie został z tych studiów wyrzucony?
    Myślę że kwestia dobrego prawnika i powinien dostać duże odszkodowanie
    Podziękowali 1Klarcia
  • Prayboy powiedział(a):
    beatak powiedział(a):
    Za co konkretnie został z tych studiów wyrzucony?
    Myślę że kwestia dobrego prawnika i powinien dostać duże odszkodowanie
    Nie o to pytałam.
  • Nie wyrzucili.
    Sprawa nadal w  toku,jej można tak powiedzieć.
    Tocza się jakieś przesłuchania czy co tam 
  • beatak powiedział(a):
    Za co konkretnie został z tych studiów wyrzucony?
    To nie Oskar ujawnił namiary na tę posłankę.
    Chcą go wyrzucić ze studiów za prawicowe poglądy, których dzielnie broni. Za pisanie prawdy o Ruchu LGBT; przyczepili się oficjalnie do tweeta, że do samobójstwa syna posłanki doszło przez zaniedbywanie go przez rodziców.
    Chłopak miał już na koncie dwie próby samobójcze, a dzieciaki nadal same w domu siedziały - w tym czasie matka darła pysk: j...ć PiS.

    Jestem pewna, że Oskar skończy studia na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego, albo na KUL-u, ewentualnie na uczelni ks. Rydzyka.
     Niestety wszystkie uniwersytety świeckie, są już zdominowane przez skrajne lewactwo typu - Jan Hartman, Magdalena Środa.
    Podziękowali 1Prayboy
  • kociara powiedział(a):
    Nie wyrzucili.
    Sprawa nadal w  toku,jej można tak powiedzieć.
    Tocza się jakieś przesłuchania czy co tam 

    Przesłuchiwać to może policja
  • Klarcia powiedział(a):
    beatak powiedział(a):
    Za co konkretnie został z tych studiów wyrzucony?
    To nie Oskar ujawnił namiary na tę posłankę.
    Chcą go wyrzucić ze studiów za prawicowe poglądy, których dzielnie broni. Za pisanie prawdy o Ruchu LGBT; przyczepili się oficjalnie do tweeta, że do samobójstwa syna posłanki doszło przez zaniedbywanie go przez rodziców.
    Chłopak miał już na koncie dwie próby samobójcze, a dzieciaki nadal same w domu siedziały - w tym czasie matka darła pysk: j...ć PiS.

    Jestem pewna, że Oskar skończy studia na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego, albo na KUL-u, ewentualnie na uczelni ks. Rydzyka.
     Niestety wszystkie uniwersytety świeckie, są już zdominowane przez skrajne lewactwo typu - Jan Hartman, Magdalena Środa.
    To niestety pokazuje słabość naszego MEN, że nie zrobili porządku z tym siedliskiem postkomuny.
    Zastanawiam się co by było, gdyby jakiś artysta ( jest wolność słowa i wyrazu artystycznego) zaczął tworzyć sztukę krytykującą LGBT. Tak to jest z tą wolnością, jest dozwolona dla wybranych.
    Podziękowali 1Klarcia
  • Prayboy powiedział(a):
    kociara powiedział(a):
    Nie wyrzucili.
    Sprawa nadal w  toku,jej można tak powiedzieć.
    Tocza się jakieś przesłuchania czy co tam 

    Przesłuchiwać to może policja
    To się doinformuj
  • Klarcia powiedział(a):
    beatak powiedział(a):
    Za co konkretnie został z tych studiów wyrzucony?
    To nie Oskar ujawnił namiary na tę posłankę.
    Chcą go wyrzucić ze studiów za prawicowe poglądy, których dzielnie broni. Za pisanie prawdy o Ruchu LGBT; przyczepili się oficjalnie do tweeta, że do samobójstwa syna posłanki doszło przez zaniedbywanie go przez rodziców.
    Chłopak miał już na koncie dwie próby samobójcze, a dzieciaki nadal same w domu siedziały - w tym czasie matka darła pysk: j...ć PiS.


    Że ci po prostu nie wstyd, osobo uważająca się za dobrą Chrześcijankę. Samobójstwo chłopca było wynikiem nagonki. 


    Podziękowali 1Malia
  • edytowano kwiecień 2023
    Zapewne tej nagonki...




  • @Turturek
    Powiedz, co tam było, bo nie daje się otworzyć.
  • Moim zdaniem - gdyby matka otoczyła chłopca troskliwą opieką, to nie doszło by do tragedii.
    Poza tym - po poprzednich próbach samobójczych nie zapewniła chłopcu opieki psychologicznej/psychiatrycznej.
    Natomiast ciągle robiła mu obciach przed koleżeństwem, biorąc udział w zadymach, gdzie zachowywała się skandalicznie.
  • Klarcia powiedział(a):
    @Turturek
    Powiedz, co tam było, bo nie daje się otworzyć.

    Nagonka z misia :)
  • Klarcia powiedział(a):
    "Moim zdaniem - gdyby matka otoczyła chłopca troskliwą opieką, to nie doszło by do tragedii."

    A co, mieszkałaś z nimi, że wiesz, że chłopieć był zaniedbywany? Z tego, co ja wiem, to miał on zapewnioną terapię i inną pomoc psychologiczną, 

    "Poza tym - po poprzednich próbach samobójczych nie zapewniła chłopcu opieki psychologicznej/psychiatrycznej"

    Kłamstwo. Regularnie uczestniczył w terapii etc. 

    "Natomiast ciągle robiła mu obciach przed koleżeństwem, biorąc udział w zadymach, gdzie zachowywała się skandalicznie"

    A co, rozmawiałaś z jego znajomymi.

    Jak dobrze,  że politycy twojego pisu swoim zachowaniem nie robią wstydu wśród znajomych... A nie, czekaj w mojej pracy mieliśmy stażystę - syna polityka pisu ze śląska, on i jego rodzeństwo zerwało kontakt z ojcem z powodu jego poglądów i zadym. Wielokrotnie mówił, że on i jego rodzeństwo nie są jedynymi, którzy zerwali kontakty z rodzicami - członkami pisu. Mówił jeszcze, że te piękne tradycyjne pisowskie rodzinki to tylko teatrzyki ciągnięte w imię zachowania stołów, że czymś zwyczajnym jest, iż członek ten partii ma 2 rodziny: jedną w stolicy, drugą u siebie na prowincji. Mówił też bardzo wiele innych ciekawych rzeczy. 

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.