Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Patostreamy i paradokumenty

Uważam, za smutne zjawisko, że wielu ludzi karmi się dzień w dzień treściami pokroju życia upośledzonych panów z Białegostoku, żonobijców czy programami, które są tworzone z bylejakosci dla bylejakosci. Ja nie twierdzę, że sama oglądam super rzeczy, bo czasami zdarza mi się włączyć tasiemiec TVNu czy TVN24, ale chodzi mi o ogólne zjawisko schamienia przekazywanych treści. Z jednej strony strony jest coraz więcej świetnych seriali, są programy religiijne,  powtórki fajnych seriali jak Rodzina Zastępcza, a z drugiej strony państwo ma czelność wciskać abonament RTV na oglądanie coraz gorszych treści. Nie mówiąc juz o przekazywaniu pieniędzy ludziom którzy na transmisjach na żywo piją alkohol, biją się, wyzywają a policja nic z tym nie robi. To jest dramat. Pomijam programy informacyjne, z których o jednej rzeczy dowiesz się dwóch innych. Już bym wolała nawet aby powróciło coś w stylu Miodowych Lat, aby chociaż się pośmiać na poziomie, więcej programów satyrycznych, spektakli, aby powstawało więcej poważnych stacji informacyjnych, a nie partyjnych. Zdaje sobie sprawę, że TV kiedyś wyginie, w internecie też zmienia się trendy, ale póki co tendencja jest zasmucająca. 

Komentarz

  • Wiadomo, życie to nie tylko internet i TV a przede wszystkim świat realny i działania w nim i to jest dodatek, ale jak już ludzie mają jeszcze ten telewizor czy internet to uważam, że powinno się promować ciekawsze treści niż zdrady czy wpłacac duże pieniądze ludziom, którzy powinni siedziec w więzieniu. 
  • edytowano czerwiec 2023
    No ja też. I takie też treści promuję. I co?
  • edytowano czerwiec 2023
    @Coralgol Nie wiem, pewnie niewiele wynika z wysiłku. 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.