Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

22 tysiące euro za mordercęSłyszeliście o najnowszym wykwicie UE? Będą nas karać kwotą 22.000 euro za każdego imigranta, którego nie zgodzimy się przyjąć w Polsce, aby szlachtował dzieci na placu zabaw.

Kiedy przyjmowaliśmy uchodźców wojennych z Ukrainy, UE wsparła nas kwotą 200 euro na osobę. Łaskawcy.

Komentarz

 • edytowano 9 czerwiec
  Nie mogę tego wyszukać, można prosić o jakiś link? Jestem zdania, że UE jest do tego zdolna, ale chciałabym poczytać. Inna sprawa, że trochę to podejrzane, bo póki co mamy wolność, jeszcze i nie widzę powodu by przyjmować wszystkich dookoła, jeśli są to osoby podejrzane. Ja jestem za tym, że jak i nas tolerują w świecie, to nas się powinno, ale też nie trzeba przyjmować w Holandii Polaka który np zabił człowieka i chce tam odpokutować. 
 • edytowano 9 czerwiec
  @DaddyPig Ech, no przesadzone to jest. Znam normalnego człowieka z tamtych krajów, ale to jest człowiek z bogatej rodziny i wykształcony, a wśród tamtych emigrantów byli też ludzie o których nic nie wiadomo. 
 • edytowano 9 czerwiec
  U nas byłoby to niemożliwe.
  To nie był tchórzliwy atak, jak gada prezio Micron to była tchórzliwa postawa obywateli którzy to obserwowali, filmowali.
  Mam kolegę który wyjechał z Polski bo ma dziecko trans, mieszka we Francji i z żoną szeroko opowiadają w internecie że teraz ich dziecko nareszcie jest bezpieczne.
  Bez komentarza.
 • @Prayboy Pewnie chodziło mu o to (chociaż dziecko trans to nie emigrant z kosa), że w Polsce inaczej się patrzy na takie sprawy, a tam inaczej, bo są przyzwyczajeni.
 • edytowano 9 czerwiec
  W Radio Maryja mówili o tym w zeszłym tygodniu.
  Znaczy o tej karze z unii
 • paulaarose powiedział(a):
  @Prayboy Pewnie chodziło mu o to (chociaż dziecko trans to nie emigrant z kosa), że w Polsce inaczej się patrzy na takie sprawy, a tam inaczej, bo są przyzwyczajeni.

  Tak
 • edytowano 9 czerwiec
  @Prayboy. W sumie jak tam prawo na to pozwala, poglądów nie mają zmiaru zmienić na katolickie to niech sobie żyją tam, pozytyw, że nie będą słyszeć komentarzy których nie chcą. W Polsce to nie jest tak powszechne, ale są ludzie dla których bycie trans czy LGBT bywa osobista tragedia. 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.