Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

"Pieśni postne" Antoniny Krzysztoń na CD w "Gościu Niedzielnym"

edytowano luty 2009 w Polecamy
28118-1.jpg

Płyta z pieśniami postnymi w wykonaniu Antoniny Krzysztoń dołączona jest do najnowszego numeru "Gościa Niedzielnego".

Znana wokalistka wyznaje, że wielkopostne hymny zawsze ją silnie dotykały, a temat śmierci towarzyszył jej od najmłodszych lat. Gdy miała 4 latka, zmarł jej ojciec, który był wielką miłością jej życia. Nagrywaniu "Pieśni postnych" towarzyszyło jej pragnienie, by przynosiły one ulgę w cierpieniu. - Po latach widzę, że podchodziłam do tych nagrań jak do pisania ikony. Skupiałam się na przekazie. To nie były pieśni, to było wyznanie â?? mówi artystka. Praca nad ta płytą była dla niej prawdziwymi rekolekcjami, także dlatego, że przez dwa tygodnie pościła. Niczego nie jadła, piła jedynie wodę. Powstały w taki sposób bolesny album, kończy radosny okrzyk: "Alleluja!"


Za opoka.org.pl

Komentarz

  • Gościa niedzielnego nie kupuję, ale po wpisie Maćka kupiłam i jesteśmy bardzo zadowoleni.
  • Zadowoleni z płyty Antoniny Krzysztoń, oczywiście.
  • Może polecilibyście jeszcze jakieś nagrania tradycyjnych pieśni wielkopostnych?
  • Bezdyskusyjnie płyta zespołu Deus Meus.
  • Polecam: Jałmużna Wielkopostna Joszko Brody
  • Deus Meus- super,spiewalam w poczatkach zespolu:bigsmile:Znam tych ludzi,w wiekszosci,zawsze te piesni sa wymodlone,warto!
  • A my mamy prenumeratę GN i dotychczas parę razy się zdarzyło, że jak były jakieś dodatki to akurat ten numer do nas nie docierał :confused:
    No, ale tym razem dotarł szczęśliwie i bardzo nam się podoba zarówno numer jak i płyta.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.