Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Kolosy 2008 - Gdynia, 20 marca 2009 - 22 marca 2009

edytowano marzec 2009 w Polecamy
Ponieważ ostatnio na forum ujawniło się sporo zapalonych podróżników/żeglarzy/ kajakarzy, może kogoś zainteresuje ta impreza? Program aż pęka w szwach od ciekawych prezentacji...
Czy jakichś trójmiejskich wielodzietnych można będzie tam spotkać?

image
Szczegóły tutaj.

Komentarz

  • Być może ja będę w niedziele
  • A w jakich godzinach ewentualnie, bo program mamy napięty, ale może uda się gdzieś wcisnąć?
  • Dzisiaj widziałam migawkę z tej imprezy , pokazali jakąś parę z maleństwem , które się urodziło w podróży , imponujące !
  • Ja z kolei byłam na prelekcji (niestety nie całej) i pokazie slajdów z wyprawy do Afryki z niepełnosprawnymi. Autorzy opowiadali m.in. o przeżywaniu radości z wszelkich drobiazgów tak przez Afrykańczyków jak i uczestników wyprawy.
    Porównali to z życiem w bardzo bogatej Europie gdzie prawdziwej radości na co dzień jest bardzo mało. Budzimy się rano, pędzimy przez cały dzień, wieczorem padamy ze zmęczenia a dzień umknął właściwie przez nas nie zauważony. Szkoda, że nie mogłam pobyć dłużej, bo... no właśnie!
    Przyszłoroczne Kolosy musimy wpisać sobie w kalendarz.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.