Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Zapraszam

edytowano czerwiec 2007 w Ogólna
Serdecznie zapraszam
:bigsmile:
«13

Komentarz

  • Honorato umyję dzieci i zakombinuję, pewnie czegoś nie włączyłam, uczę się dopiero:)
    @macku, róznorodnośc jest dobra, im więcej miejsc tym lepiej
  • kurcze, niech się ktos jeszcze zarejestruje, albo spróbuje, bo poprzestawiałam i teraz to już nie wiem czy działa czy nie
    (zmieniłam port??? to dobrze??)
    a jaka stronkę polecasz Honorato??
  • he, he to by było ciekawe doświadczenie:devil:
  • fajna stronka, forum da się zrobic i faktycznie te przykładowe są bez reklam. Ale ja nie dam rady tylko z samym angielskim, pogubiłabym się w obsłudze, no i podobno reguła jest taka, że dla stron z gotowymi forami jest mniej miejsca na serwerze, no i dochodzą reklamy po czasie. Ale to tylko gdybanie
    Honorato, jak chciałabys polecic czy pokazac strone, to wrzuc do "tworzymy":)
  • a spróbujcie :bigsmile:po prostu wejśc
    :bigsmile:
  • hi,hi,hi a może Jola stworzyła prywatny ring ,żeby nareszcie Maćkowi dołożyć bez świadków:devil:
  • acha, chyba zmiana portu zaowocowała w ogóle zniknięciem forum, ale numer;)))
  • no nic, nie mogę wejśc do panelu administracyjnego, głupia;) - sama sobie zmieniłam port w dostępie
    czyli jeszcze raz krok po kroku muszę zrobic co trzeba
    sorki, dam znac, jak się nowe urodzi;)))
  • JOLU!działa,działa!zarejestrowałam się!:bigsmile:
  • Zusko kochana, ale chyba przestanie działac zaraz, bo ja zgłosiłam stronę do likwidacji, nie mogę nią w ogóle sterowac;)) zmieniłam tak ustawienia, że nie mogę wejśc
    będę musiała powtórzy całą operację zakładania strony:(( ale głupio
  • no coś Ty JOLU żadne głupio!tylko ten nie popełnia błędó kto nic nie robi!działaj ,działaj ja za Tobą jak za panią matką podrepczę:wink:
  • czekamy teraz na

    wielodzietni.pl
    wielodzietni.com
    wielodzietni.waw.pl

    :)
  • ale, po co?
    co będzie można zrobić tam, czego nie można zrobić tu?
  • będzie można wypróbować nerwy nowego admina.:devil:
  • Jola - ja też cierpliwie czekam.
    "pomne coś mi obiecała, gdym....."

    p.s. Madra baba jesteś- ja dopiero raczkuję w necie.
    Powodzenia
  • Zusko, goniłam Cię rano po forum, bo chciałam Cię pięknie przywitac, ale nie wyszło. Jeszcze pracuję nad zrozumieniem tego wszystkiego, ale zręby sa. Witam pieknie wszystkich użytkowników tutaj, bo tam jeszcze nie mogę:)

    @Joanna: ja się już nosiłam od jakiegos czasu z założeniem czegoś jeszcze oprócz gazety, jednak graficzna forma tego na czym się pisze wpływa na sposób pisania gazeta jest ok, ale i rozszerzenie się przyda. Tyle, że myślałam o tym, żeby nie tyle bardzo dyskusyjnie było, ale ciut inaczej, mialo byc bardziej pod innym katem. Tak myślałam. Dobrze mi się tutaj pisało, potrzebę dyskusji wyczrpywała gazeta i to forum.
    Jednak teraz trochę się zmieniło moje patrzenie, niestety nie chce już brac udziału w dyskusjach, bo pojawiły się rzeczy, pod którymi nie chcę się podpisywac (nawet dyskutując). Szanuję, ze takie poglądy występują, szanuję, ale nie chcę tak rozmawiac.
    Temu forum to nie zaszkodzi, ma liczne grono uczestników. Przybędzie jeszcze jedno miejsce, to i dobrze, róznorodnośc jest dobra:).
  • w zasadzie trudno powiedziec, będę czytac, ale pisac już (chyba?) nie.
    Ale tutaj jest dużo fajnych osób. No i zawsze możesz zajrzec :bigsmile::) Wiem, że czas nie jest z gumy, ale serdecznie zapraszam.
    Dziewczyny, albo Ty Michale, czy Wy się znacie na tych technicznych sprawach, mam problem i nie mogę go przeskoczyc:((
    jeśli ktoś ma wiedzę proszę napiszcie, bo nie chcę zasmiecac forum (jolanpo@op.pl)
  • No wlaśnie Pavlo, też mnie to zastanawia. Ja ma swoją wykupioną domenę, a forum jest na serwerze darmowym, dosyc dużym (polecanym na innych forach, ale tutaj wychodzi moje ograniczenie, może postawiłam na zły serwer), z rana śmiga bez zarzutu, a wieczorem zaczyna chodzic ciężko, nie podoba mi się to:(( chociaz pisząc na takim forum człowiek ewidentnie oszczędzałby czas;)
    Pięknie dziękuję za zarejestrowanie się, wyszło bardzo doborowe grono:))

    Ten typ forum to nowy typ skryptu, trochę inny niż te wcześniejsze wersje i niestety nie mogę przeskoczyc jak aktywowac kategorie i fora, sa napisane, a nie sa widoczne, nie wiem dlaczego.
    Dzisiaj ma przyjśc wieczorem znajomy informatyk, chociaz jak to z informatrykami, miał byc juz wczoraj, wiec kto go tam wie, przyjdzie albo nie przyjdzie. Do tego czasu będe główkowała sama ale zapewne nic nie wymyślę, (jak nic moja córka nie wymyśliła, to i mnie się pewnie nie uda;)
    Ale nie ma tego złego, jak napisała Quatromama człowiek zagości więcej we własnej kuchni, co by potem miał więcej sił rozwijac skrzydła w wirtualnym świecie. Kiedys trzeba odpocząc:))
    (Quatromamo macham do Ciebie - napisz czy z Twoją decyzja posuwa się coś do przodu??)

    @Michale, ale o wirusach już byś cos umiał powiedziec, bo one podobno wszystkie od zwierząt pochodzą;)
  • Moniko, doszłam:):cheer:
    ale jeszcze muszę kilka wcisków powłączac (chłopcy, Antek i Michał, się zaktywizowali i mam problemy z tym), no i elegancki wstępik walnąc
    I pytani, jak wolno Wam się otwiera strona, bo mi dosyc i to mnie martwi:((
  • ja mogę sobie poczytać wpisy których nie ma a napisać nie mogę.:cry:
    otwiera się wolno ale szybciej niż wczoraj
    :bigsmile:
  • kochani:))
    teraz skok do przedszkola po Agnieszkę, koniec obiadu z chłopakami i nadąsaną nastolatką i będę dalej myślała. Ja chyba muszę utworzyc jakieś zasoby to znaczy tematy forów (po powrocie z przedszkola), zadałam też pytanie na forum pomocowym z tego skryptu w którym jest forum dlaczego tak wolno chodzi, no i pozostaje w odwodzie informatyk, który (moze?)dzisiaj nas nawiedzi. Juz czuje, że będzie dobrze:))
  • JOLU !znów postęp!po zalogowani widnieją już dwa wątki,jednak cały czas wpisać swojego posta się wnich nie da.:sad:
  • Czyżby Jola pozazdrościła funkcji Wielkiego Administratora?
  • Tylko wybór nazwy pozostawia wiele do życzenia tak jakby chciała zagospodarować potencjalnych odbiorców tego forum
  • Gazeta sobie egzystuje i nic jej sie nie dzieje, jestem tam jako założyciel (ale założył kto inny) i dalej tak zostanie. Od gazety jest odnoga do forum zamkniętego - tez go założyłam, oprócz tego załozyłam jeszcze jedno forum dla wielodzietnych dziewczyn, bardziej oparte na kontaktach osobistych, taka mała grupa, dziewczyny sobie dzielnie na nim gospodarzą.
    Widzisz Rafale, troche tych miejsc dla wielodzietnych jest. I to "przedmackowych";)

    na gazetowym forum trochę inaczej się pisze, przez ukłąd graficzny jest się trochę bardziej anonimowym, czas na takie fajne forum jak to, ale o ciut innym "profilu".

    >Tylko wybór nazwy pozostawia wiele do życzenia tak jakby chciała zagospodarować potencjalnych odbiorców tego forum<
    :wink:
    polecam lekturę ciut starszych wpisów (częśc jest skasowanych, ale mozna dojśc o co chodzi;)
    ale na powaznie to forum jest specyficzne, Maciek ściaga osoby o pewnego rodzaju pogladach. Nalazło mu sie przez gazetę (i z gór nie przez gazetę) trochę wolnomyslicieli, to i tutejsi maja z kim dyskutowac. Ale jednak wiadomo kto jest tutejszy, a kto z innej bajki. To jest forum Wasze właśnie. A że jesteście wielodzietni - to nas łaczy.
    Nie martw się nikt nikogo nie zagospodaruje, zapewne kontakty wzajemne pozostaną, a i od razu dodaję, że miło mi będzie goscic Cię na w.net:)

    ps. nie otwieram jeszcze tamtego forum, bo głowie się nad serwerem, juz wiem, że to on odpowiada za wolne chodzenie, muszę to dopracowac:)
  • proszę się nie kłócic na moim "wątku":wink:

    ps. wiadomości z placu boju, organizuję nowy szybszy serwer, tamten był (s)pooowwwaaalaaająaacy, ale muszę iśc do poradni pedagogicznej, więc serwer musi poczekac
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.