Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Białogóra: Wykład Janusza Wardaka dla małżeństw

edytowano lipiec 2009 w Polecamy
W środę 8 lipca o 19:45 w kościele w Białogórze odbędzie się wykład lidera Akademii Familijnej Janusza Wardaka pt. "Czy ta miłość musi się zestarzeć". Serdecznie zapraszam w imieniu organizatorów i forumowiczów, którzy są w okolicy :wink:

Komentarz

  • zestarzeć o to nie dla mnie wykład
  • Planujesz żyć szybko i umrzeć młodo? :wink:
  • a kto nie żyje szybko?

    humor grabarzy
    grabarz po skończonej ceremonii pochówku podchodzi do wdowy
    - Ładny wiek miał Pani mąż ładny wiek 99 lat pożył sobie chłop niema co
    - a Pani ile ma lat?
    -98







    - to opłaca się Pani wracać do domu?
  • @Maciek: Szkoda, że tak późno...
    Co zrobicie z dziećmi? Też będą słuchać czy musi się zestarzeć?
  • Myślę, że dzieci będą rozrabiać w okolicy. Przyjedźcie tutaj, dzieci będą się bawić razem, a my pójdziemy na wykład :wink:
  • Miałam taki plan, ale mi małżonek poległ w walce z jakąś infekcją (na szczęście nie na amen :wink:)
  • Gdyby się udało go zreanimować, to przyjedźcie koniecznie. Mieszkamy niedaleko kościoła.
  • Raczej się tak szybko nie uda bo pani doktor kazała tym razem naprawdę tydzień poleżeć... A chorego małżonka porzucić nie wypada. No chyba, że będzie wolał mieć spokój... A zamówiliście pogodę?
  • Naturalnie, ma przestać padać wieczorem :bigsmile:

    To może przyjedź sama z dziećmi, a małżonkowi zrelacjonujesz wykład wieczorem. :thumbup:
  • Zobaczę co się da zrobić. Ale perspektywa...TRSH_0000.0_2X_2009070600_039-00.png
  • Jutro chyba jednak nic z tego. Do kiedy jesteście w Białogórze? Planujemy zdobywanie z dziećmi odznaki latarnika to byłoby po drodze...
  • Na 90% będziemy (sami)jeśli stan Stasia się nie pogorszy, ma jakąś infekcję.
    K.P.
  • Okazało się, że wykład będzie w środę, a nie we wtorek. Godzina bez zmian.
  • Aj:confused:..... dobrze, juz zmieniamy plany,
    raczej będziemy:shades:
    K
  • Byłem specjalnie w Białogórze przepytałem Proboszcza, Wójta, Komendanta(starszego aspiranta) i Naczelnika Ochotniczej Strazy Pozarnej i o niczym nie słyszeli... ładny wkret Maciek.
  • :shocked:
  • http://maps.google.com/maps?f=q&hl=pl&geocode=&q=Bia%C5%82og%C3%B3rze,+Polska&ie=UTF8&ll=51.153333,15.126389&spn=0,0&z=12
  • Czy chodziło Ci o:
    Białogóra, Pucki, Pomorskie, Polska
  • prawie

    a co to są pucki?
  • To to co sobie w Białogórze opalasz na słonku jak buźkę wystawisz...
    Ale Taw nie wie bo nie stawia buziek... :tongue:

  • Prawie trafiłeś na miejsce jeszcze 400 Km na północ i jesteś, po prostu rzut beretem.
    Piotr
    :bigsmile:
  • @Maciek po wysłuchaniu wykładu mam nieodparte wrażenie, że wykładowca oparł się o podstawy dialogu małżeńskiego z Domowego Kościała.
    Piotr
  • Była okazja, żeby zostać chwilę i pogadać z prowadzącym :tongue:
  • @Maciek po wysłuchaniu wykładu mam nieodparte wrażenie, że wykładowca oparł się o podstawy dialogu małżeńskiego
    Miał brudny łokiec?
  • Przepraszam nie jest ze mnie bystrzacha pewne przemyślenia przychodzą po czasie.
    Piotr
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.