Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Warto obejrzeć

edytowano październik 2009 w Polecamy
Dziś w "Warto rozmawiać" o tym jak się nie robi dzieci, czyli o antykoncepcji, być może będzie o przypadkach śmierci po zażyciu pigułek Yasmine.
«1345

Komentarz

  • być może będzie o przypadkach śmierci po zażyciu pigułek Yasmine.
    Yasmin wabi się nasz AST ofiarowany siostrze.
  • :clap::clap::clap:
    Rozjechali ich po mistrzowsku! Rewelacyjny program, oglądał ktoś? Jeśli nie to zachęcam do obejrzenia jak się pojawi w archiwum tvp.
  • A podasz linka potem?
  • Najlepszy był koniec...Jan P powinien jeszcze powiedzieć zamiast Dobranoc - Z Panem Bogiem(juz tak kiedys zrobił). Wtedy też było o antykoncepcji.:bigsmile:
  • tu będzie. Ale będzie jeszcze powtórka na TVP Polonia za kilka dni.

    A lekarza ginekologa to chyba dobrali celowo. Wystarczy wrzuciś jego nazwisko w wyszukiwarkę i poczytać sobie o nim w portalu znanylekarz.pl
    Najfeld rozjechała go czołgiem, minister jak do niego mówił to odwracał głowę z obrzydzeniem.

    http://www.tvp.pl/publicystyka/tematyka-spoleczna/warto-rozmawiac
  • pan doktor jest laureatem konkursu "lekarz przyjacielem kobiety " :shocked:
  • Mój ginekolog też:cool::cool::cool::cool:Z fotela widze Matkę Boską Nieustającej Pomocy.On jeszcze nigdy nie przepisał antykoncepcji. Jest znienawidzony przez środowisko lekarskie i repów,ale kochany przez pacjentki. Zdarza się,że kobiety mają u Niego wizytę o pierwszej w nocy
  • Najlepsze to było jak Najfeld spytała czy sam na siebie doniesie do Izb lekarskich czy ona ma to zrobić. I powiedział "to niech pani doniesie. I jeszcze w obecności ministra...
    Naprawdę koneicznie trzeab zobaczyć ten program, przypomniało mi się jak Najfeld na ostatnim spotkaniu na UW w Warszawie z ks. Gancarczykiem powiedziała że czas przejść do ataku. Normalnie rozwałka!!!:bigsmile:
  • Tu na forum nie jesteś w tym osamotniona...
  • http://www.tvp.pl/publicystyka/tematyka-spoleczna/warto-rozmawiac/wideo/czy-bezpiecznie-jest-sie-zabezpieczyc-21102009
  • A potem wrzućcie nazwisko tego pana w i zobaczcie co wyskakuje pierwsze w goglach:
  • "Aby obejrzeć ten program należy wnieść
    opłatę techniczną. Opłata wynosi 12 złotych za dostęp na 30 dni lub 120 złotych za dostęp na rok. " Ktoś może ściągnąć i gdzieś publicznie umieścić?
  • :shocked::shocked::shocked:
    Właśnie oglądam, bez żadnych opłat...
  • oglądaj, potem pogadamy
  • Gregorius - widocznie za granicą się płaci
  • [cite] Prayboy:[/cite]Gregorius - widocznie za granicą się płaci
    Dlatego prośba do tych co mogą oglądać aby ściągnąć, też bym sobie obejrzał.
  • no, może ktoś na jutuba wrzuci, tyle że to chyba piractwo?
  • Obejrzałam. Mam niedosyt, bo dyskusja dopiero się rozkręciła...
    Ta feministka żenująca, a lekarz jeszcze lepszy....
  • Nie chyba ale na pewno piractwo.
  • tak , też miałem niedosyt, ale cóż. Było kilka dobrych fragmentów, "pani powiedziała estrogen" - "nie nie powiedziałam"
    albo: "a ja wiedziałęm że ta pani ma więcej niż 15 lat bo ona mi powiedziała wcześniej"
  • Albo, że trzeba się smucić, że jeszcze 40% Polek się nie zabezpiecza, tzn., że nie dba o swoje zdrowie...
    :rolling:
  • generalnie wdeptała ich Najfeld w ziemię, pani feministka na początku startowała z tekstami "jaki pani ma zawód?", zadzierała głowę i prychała ale potem po prostu jej nie było. Tak trzymać! A mam nadizeję że ten minister dopilnuje żeby pan doktor stacił praktykę.
    Wogóle to ma ciekawą biografię:
    najpierw praca w szpiatalu św.Zofii, potem wyjechał do Afryki, potem na Maltę (jedyny kraj gdzie aborcja jest zakazana w każdym przypadku. A potem do Kazachstanu popatrzcie!

    Całodobowy Gabinet Ginekologiczny Doktor Nauk Medycznych Xxxx xxxx udziela porad lekarskich wszystkim osobom, które potrzebują pilnej pomocy ginekologicznej, położniczej lub endokrynologicznej, a w szczególności osobom, które potrzebują pomocy bo:
    1. Zdarzył się im niezabezpieczony stosunek i chcą skorzystać z doraźnej antykoncepcji
    (i przyjąć odpowiednie pigułki, które są skuteczne nawet gdy się je przyjmie dopiero po stosunku).

    2. Pękła lub zsunęła się prezerwatywa i istnieje niebezpieczeństwo zajścia w niepożądaną ciążę.
    3. Zwykle stosują pigułki antykoncepcyjne, ale nie mogą kupić kolejnego opakowania tych leków bo nie mają recepty.
    4. Nie wiedzą jaka metoda antykoncepcyjna będzie dla nich najlepsza, gdzie i jak kupić środki antykoncepcyjne itp.
    5. Wszystkie stosowane dotąd metody antykoncepcyjne są dla nich niewygodne lub powodują wystąpienie działań niepożądanych, lub inne niedogodności.
    6. Chcą pilnie zabezpieczyć się przed niepożądaną ciążą (założenie domacicznej wkładki antykoncepcyjnej nazywanej też popularnie spiralą, podanie zastrzyku antykoncepcyjnego lub itp.).
    7. Wystąpiła jakaś inna pilna potrzeba uzyskania pomocy ginekologicznej, położniczej lub seksuologicznej.
    8. Mają jakiś inny problem położniczy, ginekologiczny, endokrynologiczny lub seksuologiczny i nie wiedzą co zrobić.
  • albo tekst "ja pani tu dam takie coś ale niech pani nie mówi mamie, w razie co nie było tej rozmowy"
    Dla mnie to sprawa dla prokuratora. Genialny plan że zaprosili ministra do studia. I jeszcze Pospieszalski rzekł "podsłuchują dziennikarzy to my teź sobie pozwoliliśmy na małą prowokację" Zauważcie że nie pokazali na filmie jego twarzy (sam się przyznał) więc całkowity legal jakby co. Świetna akcja, zwłaszcza że Najfeld ma 30 X proces (mamproces.pl)
  • ja właśnie skończyłam ogladać. Lekarz - poprostu żenada, Pania Kasia - nie słucha co inni mówią : chciałabym zobaczyć gabinet, w którym dają antykoncepcję za darmo -a lekarz siedzący obok właśnie to robi.
  • Tak, ale podłożył się elegancko
    Na początku programu:
    L.M"Dlaczego pani nie doniesie do izby lekarskiej?"

    A potem J.N"to co, ja mam donieść czy pan sam na siebie doniesie?"

    L.M."to może Pani niech doniesie"

    I wszystko przy ministrze zdrowia (wice) będą kłopoty:cool:
  • I jeszcze sam początek filmu z ukrytej kamery:
    Przychodzi 15 latka do ginekologa a on ją pyta:
    "Co, przytrafiła się awaria?"

    Kur... jakby przyszedł do niego zepsuty odkurzacz a nie człowiek.

    To naprawdę Lekarz Przyjazny Kobiecie.
  • Najfeld rules :cool:
  • Tyle czemu ja sobie tego obejrzeć nie mogę?
  • nie masz tvp.Polonia? tam za kilka dni
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.