Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Warto obejrzeć

124

Komentarz

  • Maciek, dlaczego skasowałeś nasze kropki?:shocked:
  • Bo zazwyczaj kasuję kropki.
  • nawet gdy są to kropki na zakończenie dyskusji :confused
    czy to dlatego aby Werce nie było przykro?
  • Nie wiem, czy to są kropki na zakończenie dyskusji, czy nie. Ludzie nie mogą skasować swojego wpisu, więc edytują jego treść i wstawiają kropkę. Wtedy ja te wpisy usuwam. Tak to działa.
  • Rozumiem, tylko że w moim wpisie była kropka plus coś jeszcze napisane, trudno... myślałem już że byłeś zbulwersowany.
  • Wykładaj sobie dalej, komu i czemu chcesz, zechciej jednak uznać, że to - bez obrazy - wata. Jakby nie było, też ma związek z medycyną.

    Werka, wata służy też do wypychania trolli.
  • jeszcze trochę waty

    Trzeba jednak pamiętać, że badania potwierdzające bezpieczeństwo pigułek antykoncepcyjnych Bayer Schering Pharma, powstały na zlecenie samego koncernu. Tymczasem niezależni naukowcy z Danii i Holandii przeprowadzili własne badania kliniczne i doszli do odmiennych wniosków.

    Wata, co?
  • jak czytam w najnowszym GN są szanse że "ten pan już nikogo nie zabije"

    Okręgowa Izba Lekarska w Warszawie zajmie się sprawą dr. X . Ginekolog znany z publikacji prasowych, dotyczących między innymi antykoncepcji, przepisał środki antykoncepcyjne dziewczynie podającej się za 15-latkę.

    Zrobił to bez wiedzy jej rodziców i przeprowadzając z pacjentką jedynie krótką rozmowę. Nagranie tej wizyty ukrytą kamerą zostało pokazane w telewizyjnym programie Jana Pospieszalskiego pod tytułem "Warto rozmawiać".

    W trakcie tego programu wiceminister zdrowia Marek Twardowski uznał postępowanie lekarza za niedopuszczalne. â?? To jest łamanie ustawy o zawodzie lekarza â?? podkreślił. Także prezes Naczelnej Izby Lekarskiej Konstanty Radziwiłł stwierdził, że zachowanie dr. X było niezgodne z prawem i zasadami sztuki lekarskiej.

    Dlatego skierował tę sprawę do rzecznika odpowiedzialności zawodowej Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie. Rola rzecznika polega na rozpatrywaniu skarg na lekarzy, a jeśli znajdują one uzasadnienie â?? na przedstawianiu takich przypadków sądowi lekarskiemu.

    Sąd ten ma prawo orzekać kary w postaci upomnienia, nagany oraz czasowego bądź dożywotniego zakazu wykonywania zawodu lekarza. Jak powiedział rzecznik prasowy Naczelnej Izby Lekarskiej Tomasz Korkosz, być może sprawą zajmie się także prokuratura.:clap:
  • I bałdzo dobrze! :bigsmile:
  • To dopiero początek zmian. Według naszych informacji szefostwo TVP 2 pozbędzie się też programu "Warto rozmawiać", który prowadzi Pospieszalski. Umowa na realizację talk-show jest podpisana do końca stycznia i raczej nie zostanie przedłużona. Kontrowersyjny talk-show miałby jednak zostać w TVP, ale już w "Jedynce". Szef TVP 1 Wojciech Hoflik enigmatycznie przyznaje, że jest taka ewentualność. "Jestem otwarty na propozycje. Powiedzmy, że warto na ten temat rozmawiać" â?? mówi Hoflik.

    kurwamać
    -----------kontrowersyjny:shocked:
  • bo jest w kontrze do jedynej słuszności? peerelem pachnie
  • dobrze że jest RM
  • tak, poza tym niestety teraz króluje obraz.
    Nie na darmo Lenin rozpoczął rewolucję od filmów Eisensteina.
  • czy zejdziemy do garażu???
  • o to mi chodziło:

    Nadszedł taki czas chcą zniszczyć nas
    Nadszedł taki czas chcą zniszczyć nas
    Skończyły się już smutne dźwięki
    Będziemy śpiewać ładne piosenki
    Skończyły się już smutne dźwięki
    Będziemy śpiewać ładne piosenki

    A my schodzimy do garażu
    A my schodzimy do garażu
    A my schodzimy do sezamu
    A my schodzimy do sezamu
  • na szczęście
  • chociaż na wschodzie są spece i od takich rzeczy. Mogą ją poważnie uszkodzić. Np. Kaszpirowski.
  • ciekawe jest to że po kilku emisjach Kaszpirowskiego w Rosji wprowadzono zakaz pokazywania tego pana, u nas był obecny przez dłuuugi czas i narobił sporo krzywdy ludziom w duszach.
  • wiem, zło jest medialne:devil:
  • koniecznie

    dIrYVK1Ryas
  • Znam ginekologa, który przepisywał środki anty koleżankom swojej córki, trochę go zbiło z tropu pytanie czy przepisuje je też własnemu dziecku...:wink:
  • Obejrzałam. Brawo dla ministra.
    A nawiasem mówiąc ostatnio byłam w ciąży i poszłam do lekarza.
    Lekarz mnie spytał która to pani ciąża
    Powiedziałam że piąta
    a lekarz na to " O rany!"
    Zastanawiam się jak to interpretować. Jako nieodpowiedzialną babę która nie używa antykoncepcji???
    Dla uspokojenia lekarza powiedziałam mu że jak na razie mam dwójkę dzieci więc trochę spuścił z tonu.
    A mojemu mężowi ktoś w pracy powiedział że trójka dzieci to patologia.
    Tak samo zresztą choć w innych słowach ujęła to moja mama kiedy dowiedziała się że będziemy mieli trzecie dziecko.
    Dziwi mnie to że uważa się że wielodzietne rodziny żyją z podatków innych osób. Mało tego że my też płacimy podatki to jeszcze nasze dzieci będą utrzymywać przyszłych emerytów z własnych podatków, ale to już inna dyskusja...
  • polecam wątek o lekarzach katolickich. Najlepiej chodzić do znajomego i tego samego lekarza, nasz sam się zachęcił i ma teraz trójkę dzieci.
  • [cite] Malgorzata:[/cite]mnie sie nikogo nie udało zachęcić, lekarka , była po menopauzie, lekarz jakis stary, potem przestałam chodzić:sad:
    a becikowe?
  • a następne?
  • [cite] Prayboy:[/cite]a następne?
    a co to wyborów nie będzie?
  • Jak Wy to zrobicie? :shocked::wink:
  • E tam "coś"...
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.