Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Kącik ekumeniczny: Z pism Marcina Lutra

2»

Komentarz

  • [cite] Lukasz:[/cite]...bo wpisujesz się w standardowy atak: nie ktoś konkretny powiedział, tylko "RM powiedziało". Wobec innych mediów takiego chwytu jakoś się nie stosuje.
    Nie pisałem, że "RM powiedziało" tylko, że RM się nie popisało (choćby zapraszaniem takich a nie innych ludzi)
  • [cite] Malgorzata:[/cite]
    [cite] Gregorius:[/cite]@Malgorzata: a co do padnięcia - wolałbym, żeby kto inny padł (nie, nie Ty)
    co do padnięcia, to ja po Soborze urodzona,
    i uznaję seks bez frustracji (czytaj bez NPR):cool:
    no widzisz, i dlatego masz przyjechać.
  • Źle rozumiesz słowo "rekolekcje", jak już zdążyłem się w tym, wątku przekonać.
    Ja tu poważnie, a Ty se jaja robisz
  • [cite] Gregorius:[/cite]
    [cite] Lukasz:[/cite]...bo wpisujesz się w standardowy atak: nie ktoś konkretny powiedział, tylko "RM powiedziało". Wobec innych mediów takiego chwytu jakoś się nie stosuje.
    Nie pisałem, że "RM powiedziało" tylko, że RM się nie popisało
    Na jedno wychodzi.
    [cite] Gregorius:[/cite](choćby zapraszaniem takich a nie innych ludzi)
    Ks. Marek Chmielewski zrobił dużo dobra, jeśli uważasz, że coś chlapnął to napisz do niego.
  • Tylko Greg, gdzie Ty teraz znajdziesz 14 dodatkowych kompletów sztućców i talerzy? :tooth:
  • No ale wiesz, zawsze można pokazać "owoce rekolekcji". Wszak po owocach drzewo się poznaje.
  • [cite] Malgorzata:[/cite]on samą mnie zapraszał:devil::shades:
    Tego nigdzie nie pisałem. Sztućce się znajdą, pożyczy się od neonów albo z parafii :wink:
  • Potrzebne będą tylko noże. :devil:
  • [cite] Gregorius:[/cite]
    [cite] Agnieszka63:[/cite]
    [cite] Gregorius:[/cite]To wy nie wiecie, że posoborowcy planują Lutra jako Doktora Kościoła?
    Którzy posoborowcy?
    A i Radyjo, którego jesteś fanką się nie popisało:

    Marcin Luter ojcem SWII
    Spotkało sie to z krytyką ze strony słuchaczy.:fierce:

    A ks. Guz i inni o Lutrze wypowiadali się przede wszystkim w RM, tv TRWAM i w WSKSiM.
  • No no ja bym tam nie chciała Małgorzaty na prywatnych rekolekcjach w domu, olę już sama zrobić mężowi prywatne rekolekcje :wink:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.