Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Rekolekcje

135

Komentarz

  • będę w Wisełce przez moment ale w lipcu
  • codziennie przejeżdżam obok. też prowadzą rekolekcje. czy ktoś coś wie
    http://www.eccc.pl/
  • Tez tam przejezdzam ale myślałem że Oni sprzedaja buty...?
  • musisz iść do okulisty, nie ecco tylko eccc
  • no mówie... ale faktycznie chyba się wybiorę bo ostatnio słabo słysze
  • teraz nie ma dużej kolejki na wszczepienie implantu ślimakowego, max do pół roku
  • Wanda w swoim poście powitalnym pochwaliła się, że w najbliższym czasie wybiera sie na rekolekcje dla kobiet w Dworku. I pod wpływem jej wpisu zrodziła się we mnie taka myśl, że też może wybrałabym się na jakieś rekolekcje indywidualne.
    Ostatnio co roku praktykujemy rekolekcje rodzinne (Wisełka). Ale wciąz czujemy jakiś niedosyt. W listopadzie mąż wybiera się do Jezuitów w Gdyni na rekolekcje ignacjańskie. Więc tak sobie pomyślałam, że ja tez mogłabym znaleźć coś dla siebie. Myślę właśnie o rekolekcjach dla kobiet... Pozostaje tylko pytanie- gdzie?
    Możecie coś polecić? Podać jakieś linki?
    Wiem, że jeśli chodzi o kobiety, to któraś z pań pisała kiedyś właśnie o Gdyni...
  • pict2481.jpg
    Lutówko 2009
    Rekolekcje dla rodzin wielodzietnych.
    P.
  • miałem jechać w październiku kolejny raz do Dworku, ale wybrałęm rekolekcje u Mony.
    może na wiosnę...
  • Ja zaś wybieram się na rekolekcje maryjne do lefebrystów. Blisko i za darmo, co nie jest bez znaczenia.
  • jak do lefebrystów, to odszczepieńcy był jakiś cyrk z ich szkołą niedawno,,,
  • Precyzując - cyrk był z absolwentami KUL-u, którzy wspólnie z lefebrystami prowadzili szkołę średnią w Józefowie. Kiedy lefebryści zbudowali za własne pieniądze nową siedzibę, absolwenci nagle przypomnieli sobie, że ich partnerzy to wstrętni schizmatycy i negacjoniści, po czym z wielkim hukiem przenieśli się na drugą stronę ulicy, do drewnianego budyneczku plebani. Powiesili na nim transparent z hasłem "Jedyna katolicka szkoła w Józefowie", który wisi po dziś dzień. A lefebryści tymczasem uzyskali w kuratorium prawo do prowadzenia gimnazjum i liceum własnymi siłami i mają się dobrze.

    Co do rekolekcji - lefebryści propagują w Polsce mariologię św. Maksymiliana Kolbe, którą franciszkanie zarzucili, bo jest za mało posoborowa. Może to i dziwne, ale nic na to nie poradzę.
  • okej, przyjąłem
  • Ponieważ mój mąż przezywa ostatnio jakiś poważny kryzys pomyślalam sobie, że może dobrym rozwiązaniem były by dla niego jakieś indywidualne rekolekcje. Zwłaszcza, że i czas sprzyjający...
    Co o tym sądzicie?
    Myślałam o takich dla mężczyzn.Możecie mi coś takiego typowo "męskiego" polecić?Może w Dworku?
    Ktoś z naszych Panów brał w nich udział? Warto?
  • [cite] Małgorzata32:[/cite]Ponieważ mój mąż przezywa ostatnio jakiś poważny kryzys pomyślalam sobie, że może dobrym rozwiązaniem były by dla niego jakieś indywidualne rekolekcje. Zwłaszcza, że i czas sprzyjający...
    Co o tym sądzicie?
    Myślałam o takich dla mężczyzn.Możecie mi coś takiego typowo "męskiego" polecić?Może w Dworku?
    Ktoś z naszych Panów brał w nich udział? Warto?

    Ignacjańskie u FSSPX(info pod: http://www.piusx.org.pl/rekolekcje-ignacjanskie; terminy i miejscowości z prawej u góry
  • Mąż poleca. W Dworku poleca.
    Ja też polecam. W Dworku.
  • A my proponujemy Ciechocinek, Ojcowie Świętej Rodziny. Rekolekcje dla całych rodzin, tanie a doładowujące baterie duchowe :bigsmile:
    Wybieramy się tam w lipcu.
    http://www.swietarodzina.pl/
  • A czy ktoś może polecić jakieś rekolekcje wielkopostne na odległość, tzn. przez internet. Tutaj nie ma szans, żeby coś znaleźć...
  • Polecam Dworek.
    Ta ciiiiiiiiiiiszszszszaaaaa przez 3 dni........
    Miód na duszę.
    Powtórzyć muszę.
  • http://tezeusz.pl/cms/tz/index.php?id=6314

    od 10 kwietnia rekolekcje Wielkopostne na portalu Tezeusz
  • Wybieram się do Dworku w przyszłym tygodniu na rekolekcje dla pań.
    Szczegóły tu i tu.

    Czy jest szansa spotkać tam kogoś z Forumowiczów???
    A może ktoś chciałby, ale niepewnie się czuje nikogo nie znając?
    Są jeszcze wolne miejsca - zachęcam :bigsmile:
  • W prawdzie to już jutro ale może ktoś zainteresowany/ jakaś studentka , maturzystka lub młoda( do 30 lat) kobieta pracująca .... Przesłała mi informację znajoma Siostra ale zapomniałam umieścić tutaj:
    Dzień Z ANIOŁAMI I O ANIOŁACH

    15 października 2011 r.

    Wszystkich którzy chcą lepiej poznać wysłanników Boga - Aniołów i pogłębić swoją przyjaźń z nimi, zapraszamy na dzień skupienia. (jest możliwość noclegu)

    Zgromadzenie Sióstr od Aniołów

    ul. Gliwicka 22,Częstochowa

    Więcej informacji i zgłoszenia prosimy kierować: Siostra Joanna , Tel: 34/3628947 ,

    e-mail: asia.andr@gmail.com



    9. 30 â?? modlitwa na rozpoczęcie w kaplicy

    9. 50 â?? czas na kawę i herbatę, czas na poznanie się

    10. 45 ­â?? konferencja: Aniołowie w życiu świętychi nie tylko

    11. 30 â?? film: â?žTajemnica Eucharystiiâ?

    12. 25 ­â?? śpiew â?? przygotowanie do Eucharystii

    12. 45 â?? Eucharystia

    13. 30 â?? obiad

    14. 30 â?? konferencja:Aniołowie uczą nas modlitwy

    15. 00 â?? adoracja Najświętszego Sakramentu

    15. 30 - przerwa

    15.45 â?? konferencja : Archaniołowie

    16. 30 â?? czas na pytania i dzielenie

    podsumowanie

    17. 30 â?? Różaniec , ZAKOŃCZENIE
  • kurczę, na naszym wypierdkowie(pardon) tak mało się dzieje...
  • Dzień skupienia wprowadzający w modlitwę kontemplacyjną w Zielonej Górze prowadzony przez Gajdów
    program
  • Czy ktoś się może z naszych Pań wybiera w tym tygodniu na rekolekcje do Dworku? Jeśli tak, to się spotkamy. :bigsmile:

    Polecam już rekolekcje w nowym roku - terminy na stronie "dworkowej" - linkowanej przez Joannę.

    Będę polecać intencje forumowe i samych Forumowiczów.
    k.
  • Kowalko, ja byłam w zeszłym miesiącu :)
    Owocnego czasu Ci życzę.
  • Ja bym też chciała się w końcu wybrać. ale ostatnio z tymi weekendami u mnie krucho- ciągnę tyle rzeczy na raz. Z kolei obawiam się, że jak już się jakiś wekend znajdzie, to albo rekolekcji wtedy nie będzie, albo najmłodszy będzie już za duży, żeby go wziąć ze sobą a za mały, aby został w domu...Ech...
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.