Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Rekolekcje

1235»

Komentarz

  • @mamlu @kowalka ostatnio coś w Krakowie na fb polecała, a w okolicach Warszawy możesz sprawdzić Opus Dei w Dworku lub @Joannna coś doradzi.
    Emmanuel też raz na jakiś czas robi, ale niesystematycznie.
  • Bardzo polecam rekolekcje w Dworku, prowadzone przez Opus Dei:
    https://dworek.org.pl/rekolekcje-dworek/rekolekcje/1-rekolekcje-dla-kobiet

    Rekolekcje odbywają się w ciszy i jest naprawdę bardzo dobra atmosfera skupienia sprzyjająca przemyśleniom i postanowieniom.

    Warunki są doskonałe - ładnie, jedzenie pyszne, przeczysto, większość pokoi to jedynki z łazienkami.

    Wybieram się w marcu, ale jeszcze nie wiem na które.

    Podziękowali 1Bridget
  • edytowano luty 2018
    Nasza diecezja od dwóch lat w okolicach marca organizuje trzydniowe rekolekcje dla kobiet/mam. Ostatnie zatytuowane "błogosławiona mama czyli jaka?", wcześniej o kobiecości i jej zadaniach,  tytułu nie pomne.  Bardzo bardzo polecam,w tym roku też mają być, ale na razie nie zjadł szczególnie. Dla mnie to must be. Jak będę miała info to postaram się napisać, ale z miejscami zawsze krucho, bo wszystkie baby co były na wcześniejszych teraz koniecznie chcą też być.
  • Jeśli chodzi o Krk to polecam rekolekcje, które wiszą na stronie Fb Macierzanka. Prowadzi je wspaniały ksiądz Bogus. Można iść w ciemno.
  • Mamlu - bez sensu.mi sie podziekowalo 
  • @mamlu, rekolekcje, takie jak w Dworku będą na Śląsku, w Rudach Raciborskich, 8-11 marca.
    K
    Podziękowali 1Monira
  • @mamlu ma chyba bliżej do Dworku
    Podziękowali 1kowalka
  • @Joannna napisałam do Ciebie priv już jakiś czas temu, widziałaś?
  • @mamlu właśnie na fb zobaczyłem,  że w marcu w Kołobrzegu Emmanuel robi. Zajrzyj może na mój profil.
  • Mamy w planach wyjazd na rekolekcje do Bardo Śląskie ( nie wiem jak się odmienia ) do sióstr Urszulanek. Ktoś był w tym miejscu kiedyś ????? 
  • edytowano marzec 2018

    Wielki Post 2018 z PCh24.pl i księdzem Glasem. Część I





  •  kazanie   księdza   aż  uszy  bolą
  • edytowano marzec 2020
    Zapisałam się do Dworku 23-26 III (tym razem nie w weekend) może ktoś chce jechać ze mną?
    www.dworek.org.pl
  • Ja jadę do Mrzeżyna z koleżanką.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.