Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Zrób to sam/a

1120121123125126

Komentarz

• u nas drożyzna na mieście, ale też nie znam dokładnie
  • jeszcze na Allegro coś można tanio kupić jak uda się u jednego dostawcy :)
    ale podpisuję się pod listą powyżej - też tam kupuję :)
  • Ruda ma dość absorbującą szkołę, że tak eufemistycznie powiem. Wraca o 17-18 po kółkach i fakultetach, choć to dopiero gimnazjum, no i w ciagu roku szkolnego nie ma na tyle czasu, żeby produkować seryjnie.

Od grudnia zbierała za to serwetki, lakiery jakieś, pędzle dokupowała. Teraz będzie dwa tyg u babci, spokoj, dużo miejsca, może pracę zacząć i odłożyć na dzien do wyschnięcia i nie musi jej sprzątać zaraz jak w domu.

@kawusiowa - dziekuje pięknie w imieniu córki, jest zachwycona wyborem cudeniek drewnianych.
  • Drewutnia deco -producent; ) pogoglaj
  • Poza tym moja córka żyje od planu do planu, a w międzyczasie robi listy wszystkiego co się da :)
  • @Lila - ja w Empiku takie surowe drewniane skrzynki i inne rzeczy widziałam jakis czas temu
  • Tak, ale dość drogie szczegolnie jak się potrzebuje kilka sztuk. Poza tym nie kupujemy w empiku.
  • no tak, ja czasem gazety , bo mam najbliżej
  • edytowano lipiec 2015
    fajne drewniane przedmioty do ozdabiania mają w Drewnianej Dolinie - wydaje mi się, że stosunkowo niedrogo.
    edit: ...dopiero doczytałam, że już wcześniej Kawusiowa podawała ten sklep ;) nie ma to jak orientacja ;)
  • z miesiąc temu byłam w chińskim sklepie. Mieli za bodajże dychę spore pudełka do dekupażu.
    Sama myśłałam, by pod choinkę dzieciaki porobiły.
    Może u was też chińczyk ma?
  • a właśnie można czasem coś upolować fajnego, taniego, z surowego drewna
    w sklepach typu "wszystko za 2,3,5 zł"
  • Odświeżam wątek.
    Mój pierwszy w życiu patchwork
  • Muszę zmniejszyć
    20160128_214732
  • Drugiego nie mogę przerzucić z aparatu... Może później
  • oj widzę :)
    BRAWO!!!
  • @Ojejuju super! Bardzo mi się podoba :)
  • pytanie do forumowych dziewiarek (druty, szydełka) - czy dobrym pomysłem jest zakup dla 6,5 latki szydełka i włóczki (mówiła kiedyś by chciała) ew drutów.

Ja z zamierzchłych czasów umiem zrobić półsłupki itp, oraz na drutach też umiem jakieś podstawy.

Jeśli pomysł jest ok to co lepiej, szydełko czy druty, jaki rozmiar na początek dla małych rączek, jaka włóczka i może coś możecie polecić.
  • Moja córka załąpała szydełko jak miała trochę ponad 5 lat, ale poza łańcuszkiem nic więcej nie potrafi. Zadanie jest utrudnione tym, że jest leworęczna i ja - praworęczna nie potrafię jej tego dobrze pokazać.
    Może też spróbowac zrobić łańcuszek na palcach.
    Na drutach zaczęła robić, jak była w wieku Twojej córki. Nauczyła się, ale często coś jej się plątało, nie była w tym samodzielna. Uczyła się wtedy jej cała klasa, tylko ona wytrwała, reszta strasznie się denerowała.
    Podziękowali 1Aneczka08
  • Spokojnie da radę @Aneczka08  na YT mozesz jej pokazać jak sie robi te koszyki na tych duzych szydelkach 
    Moje dziewczyny zalapaly szybko 
    Ja mojej kupilam nr 10 szydelko zeby nie bylo za duze8na male ręce 
    I dała radę zrobic sobie maly koszyczek 

Podziękowali 1Aneczka08
  • edytowano marzec 2017
    Szukaj Melanie Ham 
    Ona batdzo dobrze pokazuje jak sie robi taki koszyk 
    Zatrzymać i cofać mozna do woli 
    Podziękowali 1Adela
  • empik ma faJNE ZESTAWY STARTOWE DLA DZIECI. mOJA CÓRA NAUCZYŁA SIĘ JAK MIAŁA COŚ KOLE 6 LAT
    Podziękowali 1Aneczka08
  • cos mi klawiatura swiruje, przepraszam
  • Moj syn tez lyknal szydelko na 6, a ciut wcześniej zaczął szyc ręcznie. Mamy bardzo duzo różnego rodzaju poduszek w domu :).
  • Gdzie można kupić włóczkę i kordonki dla dzieci, sprawnie i nie za drogo? Do robienia różnych zabawek...
  • Może ktoś na namiary na allegro, gdzie warto kupić. Pytam, bo się nie znam na cenach, na grubościach, na tym co lepsze a co gorsze.
  • edytowano listopad 2017
    Ania D. powiedział(a):
    Może ktoś na namiary na allegro, gdzie warto kupić. Pytam, bo się nie znam na cenach, na grubościach, na tym co lepsze a co gorsze.
    Niestety nie orientuje się za bardzo. Lubię stacjonarne pasmanterie, można panią wypytać. A jak większe ilości potrzebne to może zamówić więcej wymacanych przez internet.
    A co Twoje dzieci będą robić? Tak konkretnie.

• Zależy mi na wyszywankach, na czapeczkach jak tu: http://www.naszaprzygodadiy.pl/2014/11/mini-czapeczki-dekoracje-swiateczne-diy.html ; , podobają mi się rózne wyklejanki z włóczki...

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.